פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
צ'יפסים
ronen korman
 רונן קורמן, מייסד IONTERRA

הכירו את החברה שתבטיח נסיעה בטוחה ברכבים אוטונומים

לא רבים מכירים את חברת אי און טרה ((IonTerra אך נראה שהגיע הזמן לחשוף את הפיתוחים המענינים שלה לתחום הרכב האוטונומי. למרות שמדובר בחברה שקמה כבר לפני כ -5 שנים היא הספיקה לעבור מספר גלגולים שכללו גם החלפת שמה מ- Hi Park Solutions ל- IonTerra ושינוי המיקוד העיסקי שלה.

החברה הוקמה ע"ל אלון קורמן, בכיר בתעשיית השבבים אשר שימש בתפקידים בכירים בחברות כגון אמימון וויזאייר . ב- 2016 הצטרף לחברה כמנכ"ל, טורסטן בוכמאייר אשר שימש עד אז כדירקטור מכירות ופיתוח עסקי בחברת השבבים סלנו. בתחילת 2017 לאחר שהחברה התייצבה עם צוות ניהולי מנוסה ואסטרגיית שוק ברורה בוצע גיוס הסיד הראשון שלה בסך מליון דולר וכבר בסוף 2017 ביצעה החברה את סבב גיוס A שלה בו גויסו עוד 2.8 מליון דולר מקרן Explore Ventures של יוסי מולדבסקי ודובי לחוביץ וכן מקרן האחזקות של קבוצה שלמה.

לפני כ -10 ימים נערך בת"א הכנס הראשון של ארגון ה - SAEהבינלאומי. הארגון המאגד בתוכו מהנדסים העוסקים בפיתוח ישומים לתחומי התחבורה והתעופה קיים באונב' ת"א כנס שהתמקד בתחום הרכב האוטונומי שנערך בשיתוף מכון שלמה שמלצר לתחבורה חכמה, ביחד עם החברות לוגטל ו- SpotAM. בכנס חשף אהוד שפיגל, סמנכ"ל הטכנולוגיה של אי און טרה את הפלטפורמה החדשנית של אי און טרה.

אז מה עושה אי און טרה? החברה פיתחה פלטפורמה המיועדת לרכבים אוטונומים וכוללת כמה שכבות של ניתוח מידע, בקרה וראיה ממוחשבת המגיעים אליה ממקורות שונים ברכב כולל מצלמות, מערכות LiDAR , מערכות לייזר למדידת מרחק, רדארים ואולטרסאונד. המערכת מעבדת אותם בזמן אמת לכדי מידע אמין באמצעות הצלבת הנתונים המגיעים מכל המקורות ומסוגלת לבצע זאת באמצעות מחשבי הרכב בלבד, ללא צורך במעבדים ייעודיים.

הפתרון מבוסס הפטנט של החברה מכונה rtCVI שהם ראשי תיבות של real-time computer-vision solution cross-references sensor information for validity והוא מנטר נתונים המגיעים מהחיישנים השונים הנמצאים ברכב. ע"י טכנולוגיות למידה עמוקה ובינה מלאכותית מסוגלת המערכת של אי און טרה להתסגל במהירות לכל סביבה משתנה ומתאימה לניהול ציי רכב כמו גם לניהוג בטוח של רכב אטונומי פרטי. הפלטפורמה של אי און טרה נמצאת כיום בשלבי בדיקה מתקדמים אצל יצרניות רכב עולמיות הבוחנות שילובה בדגמי הרכב האוטונומי שלהן.שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות