פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
AI PIXASBAY
 אילוסטרציה: pixabay.

 

Musashi Seimitsu Corporation, חברה מסונפת של Honda Motor Corporation המתמחה בייצור חלקים לקווי הינע, הודיעה בתערוכת AI EXPO שהתקיימה לאחרונה בטוקיו על הקמת מאגד (קונסורציום) הבינה המלאכותית של מוסאשי בשיתוף פעולה עם חלוץ הטכנולוגיה הישראלי והמייסד של Poliakine Innovation, רן פוליאקין, ו-SixEye Interactive.

Industry 4.0 ישחרר הזדמנות שוק בשווי 4 טריליון דולר עד 2020, לדברי KPMG. מאגד הבינה המלאכותית של מוסאשי ניצל את הזדמנות השוק הזאת, ומביא את Industry 4.0 למציאות תוך חודשים, לעומת תחזית התעשייה של שנים. המאגד החדש מכנס את המוחות הטכנולוגיים הכי מבריקים בתחום של בינה מלאכותית, הנדסת תוכנה, הנדסת חומרה, מתמטיקה ופיזיקה כדי לקדם את החזון הגלובלי שלו.

ב-AI Expo Tokyo של השנה הזאת, מאגד הבינה המלאכותית של מוסאשי ידגים שני אבות טיפוס המופעלים על ידי בינה מלאכותית שמאפשרים שינוי לבית חרושת חכם:
• מערכת בדיקה אוטומטית (AIS): AIS, שמבוססת על בינה מלאכותית ואופטיקה הכי מתקדמת, יכולה לאתר ולהחליף אנשים במשרות של אבטחת איכות.
• מלגזה אוטומטית שנוהגת את עצמה באופן מלא (FAF): FAF מנווטת בעצמה, מבצעת מגוון של פונקציות שקודם הצריכו אינטראקציה אנושית, עם יעילות ואמות מידה של בטיחות ללא מקבילים שמיועדות למנוע פגיעה בעובדים ברצפת המחסן.


המנהלים של מאגד הבינה המלאכותית של מוסאשי מאמינים שבאמצעות פתרונות של בינה מלאכותית ואוטומציה היצרנים יוכלו להגביר את היצרניות, להפחית פסולת וליצור מודלים עסקיים חדשים למאה ה-21, ולשנות פשוטו כמשמעו את האופן שבו עובדים בבתי חרושת עובדים, משתפים פעולה ונותנים שירות ללקוחות.


"אנחנו בתחילת השינוי התעשייתי הגדול הבא שמופעל על ידי בינה מלאכותית ובית החרושת החכם", אמר הירושי אוצוקה, נשיא ומנכ"ל Musashi Seimitsu Industry Co., Ltd.. "בהיכנסנו לעולם חדש זה של חדשנות משבשת, ארגונים שיאמצו את Industry 4.0 ייהנו מהיתרונות של יותר יצרניות, חדשנות מהירה, עלויות מופחתות ועובדים מועצמים. יצרנו את מאגד הבינה המלאכותית של מוסאשי כדי לפעול בזריזות וביעילות וכדי לשמש מובילים של המהפכה הזאת. אנחנו נרגשים לבנות סביבה חדשה נמרצת סביב Industry 4.0 כי למהפכה הזאת דרושות שותפויות חזקות בין מובילים בענף שחושבים באופן דומה".


היתרונות שהבינה המלאכותית מביאה לענף הייצור ברורים, אבל צריך שיתוף פעולה, מחויבות והתמקדות כדי להפוך את ההבטחה של מהפכת ה-Industry 4.0 למציאות. מאגד הבינה המלאכותית של מוסאשי הוא תוצאה ישירה של הצורך הזה והוא מתמקד בלאפשר לענף הייצור לזנק זינוקים גדולים קדימה כדי להגיע למלוא הפוטנציאל שהבינה המלאכותית ובית החרושת החכם יממשו. היכולת של מכונות לשתף פעולה עם בני אדם בזמן אמת מעוררת חדשנות ויוצרת יעילות, זריזות וגמישות חדשות בתהליכי ייצור שמובילות לעלויות מופחתות, הכנסות גדולות יותר וחוויות לקוח משופרות.

מאגד הבינה המלאכותית של מוסאשי ימציא מחדש באופן יסודי את Industry 4.0 וישנה את כללי המשחק", אמר רן פוליאקין. "יש דיונים רבים על Industry 4.0, אבל יש פער בהנהגה סביב האלמנט החיוני שיעלה אותה לרמה הבאה - בית החרושת החכם. מובילים בחדשנות ושיבוש חייבים לשתף פעולה כדי לשנות את הישן לנועז, והשותפות בין מוסאשי סמיטסו ו-Poliakine Innovation, יחד עם SixEye Interactive, היא בדיוק מה שצריך כדי להפוך את Industry 4.0 למציאות, ולהביא פתרונות חדשניים לחזית הרבה יותר מהר משהעלו על הדעת קודם".

 

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
אינטל מדווחת על התקדמות בשבב הקוגניטיבי-ביוני שלה
"Loihi איפשר לנו ליצור רשת עצבית עם spikes המחקה את הייצוג העצבי וההתנהגות היסודיים של המוח. התברר לנו שפתרון SLAM הוא...
קרא עוד
שבבים
משרד התקשורת מפרסם את מכרז התדרים לדור החמישי
-DRAM הוא תחליף סביר ביישומים מסוימים כי גיגה-בייט של DRAM פשוט עולה בערך מאית מ-SRAM מהיר
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות