פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
JILL GILBERT
 

ג'יל גילברט האחראית על כנסי הרפואה הדיגיטלית הרבים שיתקיימו במהלך התערוכה, מסבירה בראיון  ל-CHPORTAL - מהן המגמות בתחומי רפואה דיגיטלית, טכנולוגיות שינה, טכנולוגיות לתינוקות וטכנולוגיות יופי.
המגמה העיקרית היא היפר פרסונליזציה של השירותים הרפואיים החל מבדיקות גנטיות וגנומיות (MY HERRITAGE, 23ANDME ועוד), ועד לטלרפואה, תחום שלקח לו הרבה שנים אבל עכשיו הוא מתפתח.
מגמה מספר 2 היא סביב predictive analytics. אנחנו נמצאי כעת בעידן של רפואה מונעת, ושימוש בניתוח נתונים ותבונה מלאכותית.
המגמה השלישית היא רפואה ממוקדת בחולה, על ידי עוזרים אישים כמו אלכסה של אמזון או העוזר של גוגל. השימוש הראשון הוא לצורך תזכורת נטילת תרופות. אבל לא רק החולה יינה מכך לא גם חברות התרופות שיוכלו לעקוב אחר השפעת הניסויים הקליניים בזכות יישומי ה- digital therapeutics. כמו כן הם יכולים לשמש ליישומים רבים כגון סיוע לאנשים הסובלים מאבדן זיכרון, הפסקת עישון, ניטור סכרת, טיפול בדיכאוןן, ועוד.. אנשים יקבלו טיפול יותר טוב באמצעות מערכות תוכנה כאלה.
המגמה החמישית היא התבונה המלאכותית. מערכות לומדות יוכלו לעזור לסובלים מכאבים כרוניים, התמכרות לסמים,כמו גם טיפול בנפגעי שבץ מוכי וכן בתופעות כמו ADHD' אוטיזם – תחום שמטופל באמצעות משקפי גוגל גלאס, וכפפות חכמות לטיפול בנפגעי מוח.
מבין הועידות הנוספות שגילברט אחראית עליהן זו העוסקת בטכנולוגיות השינה תציג מגמות להשגת מידע משמעותי ומדוית מהמוח כדי לעקוב אחר השינה ומתן הוראות לביצוע פעולות ותובנות שיסייעו לחולה לשפר את שנתו. יישומים מיוחדים מופנים לטיפול בהפרעות שינה אצל תינוקות, ובעיקר מיטות תינוק חכמות. בתחום היופי, המגמההעיקרית היא "עשי זאת בעצמך" – אפשרות לבצע טיפולים רפואיים בבית במקום במרפאה, וכן כלי דיאגנוסטיקה כדוגמת Neutrogena שהושקה בימים אלה, כמו כן ניתן יהיה לבחון מוצרי איפור לפני רכישתם.
בתחום טכנולוגית התינוקות (בנוסף לשינה) המגמה היא לכיוון קישור חכם בין ההורים והתינוקות, מעקב טיפולי הפריה, מוניטורים חכמים להריון, בקבוקי אוכל חכמים לתינוקות, משאבות הנקה חכמות ועוד.

עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
אנליסטים צופים שינויים בשרשרת האספקה הגלובלית בעקבות פרשת הריגול הסינית
הממשלה תקצה את המימון, בין היתר, לשיפור היכולת של סין לתכנן ולייצר מעבדים ומעבדים גרפיים מתקדמים. הגודל של הקרן, ששוויה הוערך קודם בין 19...
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
מפרט ה-G5 מקבל עדכון של הרגע האחרון
3GPP פרסם סדרה של לפחות שמונה בקשות לשינויים במפרט שלו לרשתות סלולריות G5. העדכונים לא צפויים לעכב את הפריסות המסחריות שצפויות בשבועות...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות