פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
radiaction 768x5761
 צילום יח"צ RadiAction


חברת RadiAction הישראלית הודיעה על סגירת סבב גיוס בהיקף של 5.7 מיליון דולר, בהובלת קרן ההשקעות הסינית HighGround Capital, שלה חטיבה גדולה בתחום המכשור הרפואי וזוהי לה השקעה ראשונה מחוץ לשוק הסיני. בסבב לקחו חלק גם משקיע סיני אסטרטגי נוסף שפעיל בארה"ב וקרן אמריקאית.

RadiAction הוקמה בשנת 2014 במסגרת חממת RadBiomed של משפחת זיסאפל וגייסה בסבב סיד כמיליון דולר מהחממה, המדען הראשי ומספר אנג’לים אמריקאים.

מאחורי החברה עומדים יונתן יפעת המנכ"ל וכן היזם הסדרתי, ד"ר אמיר בלסון, שהקים יותר מעשר חברות בתחום הרפואי, בהן NeoGuide Systems שנרכשה על ידי Intuitive Surgical ב-2009, Vascular Pathways שנרכשה ב-2015 על ידי C.R Bard Inc וכן Zipline Medical, Emboline ו- Qool Therapeutics.

החברה מפתחת מגן קרינה חדשני שמתממשק למכשירי השיקוף בחדרי הצנתורים ומפחית בצורה דרמטית את רמות הקרינה אליהן נחשף הצוות הרפואי, בעיה שכיום אין לה מענה מספק. המכשיר של RadiAction יאפשר לרופאים להוריד את פרטי הלבוש והמיגון הכבדים העשויים מעופרת הנמצאים כיום בשימוש ולא השתנו זה עשרות שנים, ואף יספק להם רמת הגנה טובה יותר. מניסויים שערכה החברה, עולה כי לטכנולוגיה של RadiAction פוטנציאל להפחית ב-97% ואף יותר את רמות הקרינה ברחבי חדר הצנתורים, ללא כל צורך בפרטי מיגון אישיים של הצוות.

לדברי יונתן יפעת, מנכ"ל RadiAction: "מדובר בגיוס אסטרטגי מקרן השקעות גדולה שצפויה לסלול עבורנו את הדרך לשוק הסיני שצומח בקצב מהיר. הפיתוח שלנו למעשה מעביר את ההגנה מקרינה למכשירי השיקוף עצמם ובכך מוריד את רמות הקרינה לצוות הרפואי בשיעור ניכר ומייתר את הצורך בלבוש מגן. אנו מעריכים את פוטנציאל השוק של המוצר בעולם בכ-1.25 מיליארד דולרים".

שכיחות פרוצדורות הצנתור המתבצעות בפולשנות מינימלית ותחת שיקוף רנטגן נמצאת במגמת עלייה מתמדת בכל העולם. כיום, המצנתרים נמצאים בסיכון מוגבר משמעותית לגידולים במוח, קטרקט, פגיעות קוגנטיביות וכן סוגים שונים של סרטן, כגון לימפומה ולוקמיה. בנוסף, לבוש ההגנה הכבד והמסורבל שהם נאלצים ללבוש מוביל לפגיעות אורטופדיות רבות שמגבילות את היקף העבודה של הרופאים ואף מובילות פעמים רבות לפרישה מוקדמת שלהם מהמקצוע.

לדברי יפעת, הפתרון של ראדיאקשן יאפשר לצוות הרפואי להגדיל את מספר הפרוצדורות ומשך השהות בחדרי הצנתורים, לעבוד בנוחות וביעילות וכן להפחית בצורה משמעותית את הסכנות הכרוכות בחשיפה לקרינה ואת הפגיעות האורתופדיות שהפכו לשגרה בחייהם בעקבות לבוש העופרת הכבד.

הטכנולוגיה של RadiAction, שעדיין נמצאת בשלבי פיתוח, מוגנת באמצעות מספר משפחות פטנטים מאושרות בארה"ב וברחבי העולם. הגיוס הנוכחי צפוי לשמש את החברה להגדלת והאצת פעילות הפיתוח, ביצוע ניסויים וקבלת אישורים רגולטוריים במטרה להביא את המוצר לשיווק.עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
איל וולדמן מייסד נשיא ומנכ"ל מלאנוקס טכנולוגיות נבחר כ"מוביל תעשייה עולמי" ל-2018 בכנס ChipEx2018
מנימוקי הבחירה - תרומתו המהותית לתעשיית השבבים הגלובלית וחזונו בהקמת מלאנוקס - מובילה עולמית בתעשיית פתרונות...
קרא עוד
‫שבבים‬
סינופסיס מכריזה על גרסה חדשה של תוכנת LucidDrive עבור סימולציות של נהיגת לילה
באמצעות גרסה 2017.12, המפתחים יכולים לבצע סימולציה של טכנולוגיית פיקסל-אור במטרה לשפר את הבטיחות והיעילות של...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות