פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

קיידנס מכריזה על שיתוף פעולה עם Alango Technologies הישראלית

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
diagram dataplane audio
 

קיידנס מכריזה על שיתוף פעולה עם Alango Technologies הישראלית
קיידנס דיזיין סיסטמס (Cadence), מכריזה על שיתוף פעולה עם Alango Technologies הישראלית, ספקית מובילה של טכנולוגיות לשיפור קול ושמע. החברות ישתפו פעולה במטרה לספק את ה-VCP (חבילות תקשורת קולית) וה-VEP (חבילות שיפור קול) החדשות ביותר של אלאנגו עבור מעבדי ה-HiFi DSP של Cadence Tensilica המיועדים ליישומי שמע, קול ודיבור.


ה-VCP של אלאנגו היא חבילת תוכנה אוניברסלית של טכנולוגיות עיבוד אותות דיגיטליים עבור יישומי קול. החבילה מאפשרת תקשורת דו-כיוונית ונטולת רעשים איכותית עם טלפונים סלולריים, ערכות דיבורית לרכב, רמקולים ואוזניות בלוטות', התקנים המופעלים על ידי קול, מערכות אינטרקום תעשייתיות וסוגים נוספים של מסופי קול. ה-VET כולל שורה של טכנולוגיות תוכנה המורכבת ממערך מיקרופונים עם עיצוב אלומה וביטול רעשים, התומך בשיפור זיהוי דיבור עם טווח מרחק מוגדל עבור מוצרי הבית החכם, טלפונים סלולריים ויישומים נשלטי קול ברכב. ניתן לבנות את תצורת המערך ממיקרופון אחד ועד 16 מיקרופונים, תלוי בסוג השימוש ובמשאבי המחשוב הזמינים. ה-VCP8 וה-VEP הותאמו לפעול ביעילות על ה-HiFi DSPs והם מאופיינים בהשהייה נמוכה (TX/RX), גודל קוד קטן ועומס נמוך על המעבד.


"מעבדי ה-HiFi DSP מבית קיידנס הם פלטפורמה אידיאלית עבור טכנולוגיות עיבוד הקול שלנו", אומר ד"ר אלכסנדר גולדין, מנכ"ל אלאנגו. "היעילות של ארכיטקטורת ה-HiFi, היכולות, וקלות השימוש בכלי התוכנה של ה-HiFi אפשרו לאלאנגו לתמוך במהירות בלקוחותיה עם יישום המאופיין בזיכרון ותדר עבודה נמוכים במיוחד".
"מעבד ה-HiFi DSP משמש היום במוצרי סלולר, PC, רכב ועזרים דיגיטליים שבהם עיבוד הקול הוא תכונה חיונית", אומר לארי פריזווארה, מנהל קבוצת שיווק Audio/Voic IP בקיידנס. "המוצרים לשיפור תקשורת וקול של אלאנגו מאפשרים ללקוחות המשותפים של שתי החברות להשיג חווית משתמש יוצאת מין הכלל ביישומים הללו".
מעבדי ה-HiFi של Tensilica הם בשימוש הנרחב ביותר בתחומי השמע, הקול והדיבור, עם תמיכה של למעלה מ-200 חבילות תוכנה מוכחות, יותר מ-85 שותפי תוכנה בתכנית שותף ™ XTensions Tensilica ולמעלה מ-75 חברות מוליכים למחצה ויצרני OEM מהמעלה הראשונה שבחרו להשתמש במעבדי ה- HiFi במוצריהם.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
איל וולדמן מייסד נשיא ומנכ"ל מלאנוקס טכנולוגיות נבחר כ"מוביל תעשייה עולמי" ל-2018 בכנס ChipEx2018
מנימוקי הבחירה - תרומתו המהותית לתעשיית השבבים הגלובלית וחזונו בהקמת מלאנוקס - מובילה עולמית בתעשיית פתרונות...
קרא עוד
‫שבבים‬
סינופסיס מכריזה על גרסה חדשה של תוכנת LucidDrive עבור סימולציות של נהיגת לילה
באמצעות גרסה 2017.12, המפתחים יכולים לבצע סימולציה של טכנולוגיית פיקסל-אור במטרה לשפר את הבטיחות והיעילות של...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות