פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
בכירים בסינופסיס בביקור ארט דה גיאס בישראל
 בתמונה מימין לשמאל: ארט דה ג'יאס (Aart de Geus), מנכ"ל משותף, יו"ר ומייסד סינופסיס העולמית; אהוד לוונשטיין, מנהל מרכז המכירות של סינופסיס בישראל וגבריאל לזמי (Gabriel Lezmi), סגן נשיא מכירות של סינופסיס באירופה, במהלך ביקורו האחרון של ארט דה ג'יאס בישראל

8 מתוך 10 חברות התוכנה המובילות בעולם הן לקוחות של סינופסיס כיום, על פי דברים שאמר ד"ר ארט דה ג'יאס (Aart de Geus), מייסד משותף, מנכ"ל משותף ויו"ר סינופסיס העולמית, שביקר לאחרונה בישראל. בנוסף, אמר דה ג'יאס, 7 מתוך 10 יצרניות הרכב המובילות בעולם הן לקוחות סינופסיס וכן 16 מתוך 20 הבנקים המסחריים המובילים בעולם.


דה ג'יאס ביקר בישראל בכדי לציין 20 שנה להקמת שלוחת סינופסיס בישראל. הביקור כלל פגישות עם לקוחות מפתח בישראל, אירוע ארוחת ערב עם מקבלי החלטות בכירים במגזר הטכנולוגיה בישראל ואירוע חגיגי שקיימה סינופסיס לעובדים במשרדי החברה בהרצליה.


דה ג'יאס התבטא בנוגע למצבה העסקי הנוכחי של סינופסיס, והדגיש: "קיימת תנופה טובה מאד בפלטפורמות ה-EDA שלנו, עוצמה נמשכת במוצרי ה-IP שלנו וצמיחה טובה ב-Software Integrity, בזמן שאנו ממשיכים להשקיע ולהרחיב את השוק הזמין הכולל (Total Available Market) בשוק המתפתח המאד מבטיח הזה".


דה ג'יאס התייחס באופן ספציפי לקבוצת ה-Software Integrity Group של סינופסיס באומרו ש"האסטרטגיה שלנו היא קודם כל להרחיב ולהתקין את פלטפורמת ה-sign-off של תוכנה; שנית, להאיץ את החדירה שלנו למגזרי מפתח הן בזירת המערכות המשובצות והן בזירת הארגונים הגדולים; ושלישית, לייצר ביקוש למוצרים, באמצעות שירותים, שותפי סביבה עסקית ופרויקטי סרטיפיקציה. למרות שזה בשלבים מוקדמים, אנחנו מתקדמים בצורה נהדרת".


בהתייחס לאתגרי האינטרנט של הדברים, דה ג'יאס אבחן ששילוב צעדי אבטחת מידע ופרטיות לרוחב תהליך הפיתוח של פתרונות IoT יכול למנוע את רוב נקודות התורפה של אבטחת מידע בתחום זה. ד"ר דה ג'יאס ציטט את ההצהרה של ארגון השוק Online Trust Alliance ש-100% מתקריות אבטחת המידע ב-IoT היו יכולות להימנע בקלות אם יצרנים ומפתחים היו לוקחים בחשבון אמצעי אבטחת מידע ופרטיות לאורך תהליך הפיתוח.


עם ההתחזקות של המערכות ומוצרי הקצה בתחום ה-"Smart Everything", מתפתח ביקוש למכשירים שיהיו קטנים יותר ומהירים יותר, יצרכו פחות הספק ויהיו מצוידים בכמות הולכת וגדלה של תוכנה. כתוצאה מכך, המורכבות של תכנוני SoC גדלה באופן חד. צוותים של וריפיקציה מתקדמת עומדים כיום בפני אתגר שדורש מהם לא רק לצמצם שגיאות פונקציונליות, אלא גם להאיץ הן את זמן ה-bring up והן את הזמן לשיווק של תוכנה. התהליך של מציאה ותיקון שגיאות פונקציונליות וביצוע bring up של תוכנה כולל תהליכים של וריפיקציה מורכבת, ובכלל זה פלטפורמות וירטואליות, וריפיקציה סטטית ופורמלית, סימולציה, אמולציה ולבסוף, תכנון אבות טיפוס מבוסס-FPGA.


עד לא מזמן, כל שלב בתהליך הווריפיקציה בודד משלבים אחרים והיו מופעים רבים של חוסר רציפות בין השלבים השונים. פתרון ה-Synopsys Verification Continuum חותר לעבר רמות גבוהות יותר של תפוקת וריפיקציה ופיתוח תוכנה בשלבים מוקדמים. מטרות אלה מושגות באמצעות המנועים החזקים ביותר בשוק, עם יכולות של קומפילציה מאוחדת (unified compile) ותיקון שגיאות מאוחד, וכן שילוב ילידי (Native)בין מנועים, טכנולוגיות ומוצרים. ככזה, כל שלב בתהליך הווריפיקציה מזורז עוד יותר, ומבוזבז פחות זמן במעבר בין השלבים השונים. מהלך זה מאפשר עוד שיפורים דרמטיים בתפוקת הווריפיקציה של מערכות על גבי שבב, bring up מוקדם יותר של תוכנה ופיתוח תוכנה מוקדם יותר.


בו בזמן, על פי דה ג'יאס, תחום הרכב הפך לפלח שוק מרכזי שבו מתמקדת סינופסיס, שנוגע בקווי המוצר של סינופסיס בתחומי ה-IP, ה-EDA ואבטחת התוכנה. "בסיס הלקוחות שלנו בתחום הרכב ממשיך להתרחב, כולל חברות סמיקונדקטור חדשות, לצד חברות OEM וספקים גדולים ומובילים", הסביר דה ג'יאס.


"בזירת הסמיקונדקטורים אנו רואים כמה מגמות דומיננטיות. ראשית, ברבעון הכספים האחרון של סינופסיס, מנובמבר 2016 עד ינואר 2017, התחזית הכללית לשוק היא חיובית יותר ביחס לרבעונים קודמים", אבחן דה ג'יאס. "חלק מהסיבה לכך היא העובדה שחברות משקיעות במוצרים מוקדמים במגוון קטגוריות: IoT, לימוד מכונה, רכב, מציאות וירטואלית ורבודה, תשתית רשתות והצורך הגדל באופן מתמשך בעוצמה מחשוב גדולה יותר במחשוב ענן".
על פי המנכ"ל המשותף של סינופסיס, "חברות טכנולוגיה ממשיכות לתעדף אימוץ אגרסיבי של סיליקון מתקדם ושל תכנון חדשני, תוך תשומת לב לצורך שלהן לשלוט בעלויות".


דה ג'יאס הוסיף: "בסך הכל, התחזיות שלנו בשנים האחרונות על פיהן האלקטרוניקה תביא לגל של הזדמנויות חדשות באמצעות אינטליגנציה דיגיטלית, מתחילות להיראות בשטח. אני חושב שהדבר משמח מאד מכיוון שאם יש לך משהו שהוא קצת חכם, מה שאתה רוצה הוא שהוא יהיה חכם יותר, ואחת הדרכים להפוך אותו לחכם יותר הוא לצייד אותו בכוח מחשוב גדול יותר".


בהתייחס לשוק הישראלי כמנוע לחדשנות בסמיקונדקטורים, העיר דה ג'יאס: "החדשנות הישראלית בסמיקונדקטורים מתרחשת כבר כמה עשורים, במגוון קטגוריות ובעוצמה גוברת. כמה קטגוריות חשובות הן שבבים לתקשורת ולדטה סנטרים, רכב, ראיית מכונה, מציאות וירטואלית וחיישנים חכמים".
דה ג'יאס סיכם: "החדשנות הישראלית בטכנולוגיה בכלל ובסמיקונדקטורים בפרט נדחפת בידי תרבות של הישרדות שמעודדת את אנשי הטכנולוגיה לנסות דברים חדשים, לשנות את התנאים הנוכחיים וליצור פתרונות בלתי שגרתיים שמניעים צמיחה".

 

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
מנכ"ל אינטל אולץ להתפטר באופן מיידי בשל קשרים אסורים עם עובדת אינטל
מנהל הכספים הראשי בוב סוואן מונה למנכ"ל זמני * כך מסרה החברה בפתיחות מלאה בהודעה לעיתונות ולבורסה. 
קרא עוד
שבבים
מפעיל סלולרי מוביל באמריקה הלטינית ממשיך להרחיב את רשת ה- 4G LTE שלו בעזרת סרגון
פלטפורמת ה-FibeAir IP-20 והשירותים המקצועיים של סרגון נבחרו לספק קיבולת גבוהה במיוחד לתמיכה באתגרי הרחבת ועיבוי...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות