פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
_
אייל ולדמן מנכ"ל מלאנוקס. צילום יח"צ

מלאנוקס טכנולוגיות, ספקית פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, הכריזה היום כי מתאמי הרשת שלה מסוג ConnectX-4 Lx לרשת 25 גיגה-ביט אית'רנט בתקני OCP (פרויקט מחשוב פתוח) ו- PCIe אומצו לשילוב במוצריהם של יצרני עיצוב מקורי (ODM) מובילים בשוק.

מתאמי ה- ConnectX-4 Lx לרשת 25 גיגה-ביט אית'רנט (25GbE) מספקים קצב העברת נתונים הגדול פי 2.5 ובזמן ההשהיה הנמוך ביותר הנזקק ליישומי מרכזי נתונים תוך ניצול תשתית זהה לזו של 10 גיגה-ביט אית'רנט. בכך, המתאמים ממקסמים את ההחזר על ההשקעה במרכזי הנתונים והמיחשוב. החברה מספקת כיום מאות אלפי מתאמי אית'רנט מדי רבעון, מה שמשקף את הגידול בביקוש לפתרונות האית'רנט של מלאנוקס.

"אנו גאים לראות את פתרונות ה- 25GbE שלנו מוכללים עם השרתים של שותפינו, ולאפשר באמצעותם את הקישוריות היעילה והחסכונית ביותר עבור תשתיות בקנה מידה נרחב (hyperscale) וענן", אמר מר גלעד שיינר, סמנכ"ל שיווק במלאנוקס. "קצב ההעברה 25GbE החדשני מספק יתרונות עלות-ביצועים יוצאי דופן בהשוואה למארג 10GbE, ובכך ממקסם את ההחזר על ההשקעה במרכז הנתונים".

משנת 2016, חברת Wiwynn, ספקית תשתיות ענן מובילה של מוצרי מחשוב ואחסון איכותיים, מספקת לספקיות שירותי אינטרנט מרכזיות את משפחת השרתים SV7221G2 בתקן OCP שלה, אשר משלבים כרטיסי רשתConnectX-4 Lx בקצב 25GbE של מלאנוקס.

"בעזרת כרטיסי ConnectX-4 Lx של מלאנוקס, שרתינו ממשפחת SV7221G2 מסוגלים לספק את תכונות הקצב 25GbE המתקדמות שלקוחותינו זקוקים להן", אמר מר סטיבן לוּ, מנהל כללי של שיווק מוצרים ב-Wiwynn. "אנחנו רואים את השוק מתפתח לתוך עידן ה- 25Gb/s וגאים להיות בקצה המוביל ומסייעים בקידום השוק".

"Inventec הכשירה כרטיסי ConnectX-4 Lx 25GbE לעבוד עם הפלפטורמות TB800G4, Balder ו-K800G3, להתקנות אצל ספקיות ענן ו- Web2.0 מרכזיות בסין", אמר מר אוון צ'יאן, מנהל קו העסקים בסין של חברת Inventec. "אנו שמחים לאמץ את כרטיסי הרשת של מלאנוקס, ובעזרתם לספק למרכזי נתונים בקנה-מידה נרחב את הפתרון המתאים ביותר ליישומים וביצועים מתקדמים".

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
מנכ"ל אינטל אולץ להתפטר באופן מיידי בשל קשרים אסורים עם עובדת אינטל
מנהל הכספים הראשי בוב סוואן מונה למנכ"ל זמני * כך מסרה החברה בפתיחות מלאה בהודעה לעיתונות ולבורסה. 
קרא עוד
שבבים
מפעיל סלולרי מוביל באמריקה הלטינית ממשיך להרחיב את רשת ה- 4G LTE שלו בעזרת סרגון
פלטפורמת ה-FibeAir IP-20 והשירותים המקצועיים של סרגון נבחרו לספק קיבולת גבוהה במיוחד לתמיכה באתגרי הרחבת ועיבוי...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות