פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

 

car_rfid
 

אוטוטוקס תמחיש באמצעות מערכת מציאות מדומה את טכנולוגיית ה-V2X שפיתחה למניעת תאונות דרכים
ההמחשה, שתבוסס על משקפי Virtual Reality של אוקולוס (Oculus Rift), תתבצע בביתן של אוטוטוקס בכנס השנתי של EcoMotion שייערך השבוע (יום ה', 18.5) במרכז פרס לשלום ביפו

 

חברת אוטוטוקס (Autotalks) מכפר נטר, המפתחת ומספקת פתרונות טכנולוגיים למניעת תאונות באמצעות מערכי שבבי V2X (Vehicle-to-Everything), תמחיש השבוע באמצעות מערכת מציאות מדומה (Virtual Reality) חוויות של נהיגה ומניעת תאונות דרכים ברכב המצויד בטכנולוגיית ה-V2X שפיתחה החברה. ההדגמה תתבצע בביתן של אוטוטוקס בכנס השנתי של EcoMotion לתחבורה חכמה שייערך ביום ה' (18.5) במרכז פרס לשלום ביפו.
מערכת המציאות המדומה שתשמש להדגמה מבוססת על משקפי ה-Virtual Reality של חברת אוקולוס (Oculus Rift) שבבעלות פייסבוק. חבישת המשקפיים תמחיש למשתמשים את חוויית הנהיגה בהתמודדות מול מספר תסריטי תאונה במתארים שונים (כביש מהיר, כביש עירוני, צומת וכביש צידי) בצורה ריאליסטית ורבת עוצמה ברכב המצויד בטכנולוגיית ה-V2X של אוטוטוקס.
בחודש מרץ 2017 הודיעה אוטוטוקס על גיוס הון של 30 מיליון דולר על מנת להרחיב את פעילותה ברחבי העולם ולהאיץ את הפריסה של טכנולוגיות עבור רכבים אוטונומיים בטוחים וחכמים יותר. בסה"כ גייסה החברה כ-70 מיליון דולר מהקמתה.
טכנולוגיית ה-V2X מאפשרת לרכבים אוטונומיים להבין את הכוונות של כלי רכב אחרים. כמו כן, תקשורת ה-V2X מאפשרת תיאום בין רכבים לרכבים וכן בין רכבים לתשתיות דוגמת רמזורים, באופן שמגדיל את ניצולת הכבישים ומפחית את פליטות המזהמים. מוצרי אוטוטוקס עונים על כל אתגרי המפתח של ה-V2X, ונחשבים למערכי השבבים המתקדמים ביותר כיום המספקים מענה לרגולציה החדשה. שבבים אלה מצויידים בביצועי תקשורת גבוהים ביותר, ברמה החזקה ביותר של אבטחת סייבר ושל אינטגרציה, וברמה גבוהה של דיוק באיתור המיקום. אוטוטוקס כבר נכנסה לתהליכי ייצור ונבחרה בידי מספר יצרניות רכב מובילות לאספקת פתרון ה-V2V שלהן.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
IVC-מיתר: האקזיטים ב-2018 הסתכמו ב-12.6 מיליארד דולר בהם ארבע עסקאות מעל מיליארד דולר
בניכוי ארבעת העסקאות הגדולות הסתכם סך האקזיטים בשנת 2018 ב- 4.5 מיליארד דולר  – הסכום הנמוך ביותר מאז 2014 *...
קרא עוד
‫שבבים‬
בלעדי: הישראלי ג'וני סרוג'י מועמד לתפקיד מנכ"ל אינטל העולמית
כיום משמש סרוג'י כסמנכ"ל האחראי על כל פיתוח השבבים של חברת אפל ונחשב לישראלי הבכיר ביותר בתעשיית השבבים...
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות