פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

חברת RACHIP משתתפת בפיתוח הדור החדש של רכיבי NOR FLASH של CYPRESS

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני

 

racheli_ganot
רחלי גנות בכנס מועדון השבבים, 28/12/15. צילום: אבי בליזובסקי

מזה כ-10 חודשים משתתף צוות הפיתוח של רייצ'יפ בפיתוח דור חדש של זיכרונות בלתי נדיפים מסוג NOR FLASH. הצוות, העובד מירב הזמן במשרדי חברת רייצ'יפ בבני ברק, עוסק בתחומי האימות של הבלוקים השונים. טכנולוגית NOR FLASH דורשת תכן לוגי סבוך הנדרש לניהול המצבים השונים בהם נדרש הרכיב לתמוך ברמת המוצר והטכנולוגיה. תכנון המערכת משלב מעגלים לוגיים, CPU פנימי משולב קושחה לתמיכה באלגוריתמים הטכנולוגיים והיישומיים השונים.

האימות של מערך מורכב זה דורש הבנה מעמיקה של המערכת, הכרת הטכנולוגיה ואופן הממשק בין חלקי המוצר. על מנת לאפשר יצור זול ומהיר יש צורך גם בבניית בלוקים בחומרה להאצת שלבי הבדיקה לאחר הייצור משולבים בקושחה הנותנת ביצועים טובים וגמישות עתידית לשינויים. גם לחלקים אלו מומשה סביבת אימות תואמת ונבדקה כחלק ממשימות הצוות מרייצ'יפ.

איתי סרפרז, מנהל האימות בסייפרס ישראל מתאר את העבודה המשותפת: "כחלק מפיתוח פרויקט בתחום הזיכרונות הבלתי נדיפים, נדרש צוות האימות לפתח סביבת בדיקה חדשה, בסטנדרטים המודרניים הגבוהים ביותר. צוות רייצ'יפ הצטרף לקבוצת האימות מתחילת הפרויקט, ומהווה חלק משמעותי בצליחת האתגר הגדול. ההשקעה העצומה, המקצועיות וסולם הערכים של צוות רייצ'יפ ראויים מאוד להערכה."

"נפלה בחלקי הזדמנות לעבוד עם צוות מקצועי ומוכשר שתרם רבות להתפתחותנו המקצועית" אומרת חוי פש מובילת צוות רייציפ העובד בשיתוף פעולה עם מהנדסי סייפרס.
סביבת האימות פותחה על בסיס SYETEM VERILOG UVM תוך שימוש בשיטות כיסוי רנדומליות להאיץ את זמן האימות ולשמור על איכות התוצרים. אחד האתגרים היותר מסובכים שהצוות התמודד איתו בהצלחה היה הגדרת ומימוש מרחב הבדיקה ע"מ לנטרל מקרים לא רלוונטיים ולהגיע לכיסוי מושלם במרחב הבדיקות התואם את הגדרות המוצר או הבלוק.

חברת רייציפ המתמחה בפיתוח סביבות וריפיקציה כמו גם Logic Design , סינטזה ו- Backend תמשיך ללוות את סייפריס גם בפיתוח הרכיבים הבאים תוך המשך צבירת התמחות בתחומי הזיכרונות הבלתי נדיפים.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
טאואר-ג'ז רשמה מכירות של 310 מיליון דולר ברבעון הראשון
עוד דיווחה החברה על תזרים מזומנים מפעילות שוטפת בסך 75 מיליון דולר ורווח נקי בסך 26 מיליון דולר
קרא עוד
‫שבבים‬
ChipEx2019 התקיים השבוע בהשתתפות למעלה מ-1,000 מאנשי תעשיית השבבים בישראל
את הכנס פתח ביום ראשון בערב שר המדע והטכנולוגיה מר אופיר אקוניס אשר ציין כמה הוא גאה בתעשיית...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות