פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

קרין אייבשיץ-סגל מונתה למנכ"לית מרכזי הפיתוח של אינטל ישראל

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
Karin Eibshits Pohot Credit Shlomo Shoham
 קרין אייבשיץ-סגל מונתה לתפקיד מנכ"לית מרכזי הפיתוח של אינטל. צילום: שלמה שוהם

אינטל הודיעה היום (א') כי קרין אייבשיץ-סגל מונתה לתפקיד מנכ"לית מרכזי הפיתוח של החברה בישראל. זהו אחד התפקידים הבכירים ביותר בהייטק הישראלי, האחראי על כ-7,000 עובדים בארבעה קמפוסים. "אני גאה ונרגשת להוביל את הארגון הנפלא הזה", אמרה אייבשיץ-סגל לאחר המינוי.

"מרכזי הפיתוח של אינטל ישראל הם עמוד תווך של חדשנות עבור אינטל העולמית, עם מורשת מפוארת של מוצרים ששינו את עולם המחשוב", הוסיפה המנכ"לית החדשה. "למרכזי הפיתוח שלנו, שמעסיקים אלפי עובדים ואחראים לכמה מהפיתוחים הטכנולוגיים המדהימים שיצאו, יש אחריות גדולה להמשיך וליצור בשנים הבאות המצאות ופיתוחים שיגיעו לכל פינה בעולם. אייבשיץ-סגל החליפה את רן סנדרוביץ, שקודם לתפקיד בכיר באינטל בארה"ב.

מנכ"ל מרכזי הפיתוח של אינטל ישראל הוא אחד משלושת התפקידים הבכירים ביותר בהנהלת אינטל ישראל, לצד מנכ"ל החברה יניב גרטי, ומנכ"ל מפעלי הייצור דני בן עטר. מרכזי הפיתוח אחראים לפיתוחם של כמה מהמוצרים המשמעותיים ביותר של אינטל העולמית, ובראשם מעבדי דור העתיד. בתפקידה החדש תהיה אייבשיץ-סגל אחראית על פיתוח אסטרטגיה והכנת מרכזי הפיתוח לאתגרי העתיד.

"המינוי של קרין אייבשיץ-סגל מעיד על חשיבות מרכז הפיתוח הישראלי לאינטל העולמית", בירך אמיר פינטוך, סגן נשיא בכיר ומנהל קבוצת Platform Engineering Group באינטל. "אנחנו ממשיכים ובונים יכולות עיסקיות, טכנולוגיות וניהוליות בישראל, על מנת להמשיך ולבסס את המובילות האסטרטגית של אינטל בישראל".

יניב גרטי, מנכ"ל אינטל ישראל, אמר: "אינטל ממשיכה במימוש החזון האסטרטגי שלה כחברתData , ולמרכזי הפיתוח של אינטל ישראל תפקיד חשוב בחזון זה. לתפקיד מנהל מרכזי הפיתוח יש חשיבות גדולה בכדי לגרום לזה לקרות, ואני שמח על בחירתנו בקרין, שיכולה להמשיך ולהוביל את מרכזי הפיתוח לשלב הבא. לצד איחולי ההצלחה לקרין אני רוצה להודות לרן על שירותו ותרומתו המשמעותית להצלחתה של אינטל ישראל, באמצעות גיבוש אסטרטגיה והפיכתה לפעולה, ולאחל לו הצלחה בתפקידו החדש".

מאז שהצטרפה לאינטל כמפתחת תוכנה ב-2001, אייבשיץ-סגל התמקדה בפיתוח מוצרים, מערכות ותשתיות, כלים, ותהליכים, ומילאה תפקידי ניהול רבים במהלך הקריירה שלה באינטל. בתפקידה הנוכחי היא משמשת סמנכ"לית אינטל העולמי בקבוצת Manufacturing Validation Engineering ומובילה ארגון גלובלי המפתח פתרונות משולבי חומרה ותוכנה לעולם הבדיקות של מוצרי אינטל. היא תמשיך בתפקידה זה לצד תפקידה החדש.

אינטל היא חברת ההייטק הגדולה בישראל, עם למעלה מעשרת אלפים עובדים בחמישה קמפוסים ברחבי הארץ. החברה עוסקת במגוון גדול של תחומים טכנולוגיים כמו מחשוב, קישוריות, בינה מלאכותית, נהיגה אוטונומית, סייבר, חישה ובינה ועוד. אינטל מפעילה בישראל 4 מרכזי פיתוח, לצד מפעל לייצור המעבדים המתקדמים ביותר בעולם.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
מנכ"ל טקסס אינסטרומנטס פוטר על רקע "הפרת קוד ההתנהגות"
בהודעה שמסרה החברה נאמר כי "קראצ'ר התפטר בשל הפרות של קוד ההתנהגות של החברה. ההפרות קשורות להתנהגות אישית...
קרא עוד
שבבים
מלאנוקס מציגה שיא הכנסות רבעוני - 268.5 מ' ד'
עלייה של 7% ברצף ו -27% לעומת השנה הקודמת * עלייה של 81% בהכנסות ה- Ethernet, ועלייה של 114% בהכנסות מתגי ה- Ethernet לעומת...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות