פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

 

ran.6001
רן סנדרוביץ'. צילום יחצ אינטל
 

 

רן סנדרוביץ', מנהל מרכזי הפיתוח של אינטל (Intel) בישראל, עומד לעזוב בקרוב את תפקידו, לאחר שמונה למנהל שיווק מוצרי המחשוב הנייד בחברה העולמית. עדיין לא נקבע מי יחליף אותו.

 

סנדרוביץ' מונה לתפקיד באוקטובר 2015, לאחר שהחליף את גדי זינגר, שמילא את התפקיד מ-2011. במסגרת תפקידו ניהל סנדרוביץ' את מרכזי הפיתוח של החברה בחיפה, הר חוצבים בירושלים, יקום ופתח תקווה. מרכזים אלה מפתחים את הדור הבא של מעבדי החברה, וכן שורה של טכנולוגיות מתקדמות בתחום הקישוריות, מחשוב תפיסתי, אינטרנט של הדברים, Big Data, תוכנה, אפליקציות, מחשוב ענן ועוד.

 

ran senderowtz

רן סנדרוביץ' בתפקידו הקודם כמנהל מרכזי הפיתוח בישראל, יוני 2017. צילום: אבי בליזובסקי

הוא הצטרף לאינטל ב-2010, כשזו רכשה את היחידה העסקית של טקסס אינסטרומנטס (Texas Instruments), שפיתחה טכנולוגיות תקשורת בפס רחב על גבי תשתיות כבלים. זמן קצר לאחר הצטרפותו, מונה סנדרוביץ' לסגן נשיא באינטל העולמית ולמנהל הכללי של החטיבה, שאחראית על פיתוח הנתבים הביתיים, הפס הרחב והממירים הדיגיטליים של החברה. הוא אף הוביל את היחידה העסקית העוסקת בפיתוח נקודת גישה אלחוטית.

בראיון שנתן סנדרוביץ' לאתר CHIPORTAL לפני כשלושה חודשים הוא אמר: "מרכזי הפיתוח של אינטל בישראל בתחומי המיחשוב מייצרים מוצרים שנמכרים בעשרות מיליארדי דולרים. מעבדי הדור השביעי שהשקנו בשנה שעברה, גם רבים ממוצרי ה-CORE BASE מובלים בישראל. אני לא חושב שיש עוד חברה שמתבססת כך על טכנולוגיה ישראלית."

מאינטל לאפל ולאוניברסיטה העברית

ההודעה על קידומו של סנדרוביץ' באה לאחר שמוקדם יותר השנה מונו שני בכירים בחברה לתפקידי מפתח אחרים: ישי פרנקל מונה למנכ"ל האוניברסיטה העברית ורוני פרידמן למנכ"ל אפל (Apple) ישראל. מאינטל ישראל נמסר כי החברה "גאה להיות הבית של בכירי תעשיית ההיי-טק, ומקום לצמיחת כישרונות ומנהיגים, והיא מאחלת לסנדרוביץ' הצלחה רבה בתפקידו הבא באינטל העולמית". "המעבר של סנדרוביץ' לתפקיד בחברה העולמית הוא "עדות לא רק לרמה הגבוהה של ההיי-טק הישראלי אלא גם לאיכות של אינטל ישראל, שמייצרת מנהלים מצוינים ואנשי מקצוע איכותיים, שמתקדמים בתפקידם. אנחנו שמחים לראות את בכירי אינטל ישראל בתפקידי מפתח בהיי-טק הישראלי, ומאחלים לישי הצלחה רבה בתפקידו החדש כמנכ"ל האוניברסיטה העברית ולרוני בתפקיד מנכ"ל אפל בישראל".

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
מנכ"ל טקסס אינסטרומנטס פוטר על רקע "הפרת קוד ההתנהגות"
בהודעה שמסרה החברה נאמר כי "קראצ'ר התפטר בשל הפרות של קוד ההתנהגות של החברה. ההפרות קשורות להתנהגות אישית...
קרא עוד
שבבים
מלאנוקס מציגה שיא הכנסות רבעוני - 268.5 מ' ד'
עלייה של 7% ברצף ו -27% לעומת השנה הקודמת * עלייה של 81% בהכנסות ה- Ethernet, ועלייה של 114% בהכנסות מתגי ה- Ethernet לעומת...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות