פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

נובה מדווחת על עלייה בהכנסות ורווחי הרבעון השלישי של 2017

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
Eitan_Oppenhaim
 

 

נובה העוסקת בתכנון, פיתוח ואספקת פתרונות מדידה לצורך בקרת תהליכים מתקדמת בתעשיית המוליכים למחצה, דיווחה היום על תוצאות הרבעון השלישי של 2017, שהסתיים ב-30 בספטמבר 2017. נכון ל-30 בספטמבר 2017 היו בקופת החברה מזומנים בהיקף של 144.6 מיליון דולר, בהשוואה ל-91.7 מיליון דולר ב-31 בדצמבר 2016.

הכנסות החברה לתקופה הסתכמו ב-54.1 מיליון דולר, עלייה של 23% בהשוואה להכנסות הרבעון השלישי 2016. שיעור הרווח הגולמי הסתכם ב-61%, בהשוואה לשיעור רווח גולמי של 59% ברבעון השני 2017, ושיעור רווח גולמי של 22% ברבעון השלישי 2016, שכלל הוצאה חד-פעמית של 12.9 מיליון דולר, הקשורה להסכם תשלום תמלוגים עם המדען הראשי בישראל ושל 1.9 מיליון דולר הקשורים למחיקת מלאי.

הרווח הנקי במונחי Non-GAAP, שאינו כולל הפחתת נכסים בלתי מוחשיים, התאמות נטו של נכסי מס נדחים, הוצאות בגין תגמול מבוסס מניות, הוצאות הקשורות להסכם תשלום תמלוגים עם המדען הראשי בישראל ומחיקת מלאי, הסתכם ב-13.1 מיליון דולר, או 46 סנט למניה בדילול מלא, לעומת 9.4 מיליון דולר, או 34 סנט למניה בדילול מלא, ברבעון השלישי 2016.

איתן אופנהיים, נשיא ומנכ"ל נובה: "ביצועים חזקים בשני קווי המוצרים שלנו, הן למדידת ממדים קריטיים והן למדידת חומרים, הובילו לרבעון יציב נוסף, התומך בציפיות שלנו לשנת שיא נוספת, החמישית ברציפות. המאמצים שלנו לגיוון בסיס הלקוחות וחיזוק נוכחותנו בתחום הזיכרונות ממשיכים לשאת פרי, עם תרומתם הגדלה של מספר יצרני זיכרונות להכנסות, לרבות יצרן זיכרונות מוביל שאחראי ל-30% מהכנסות המוצרים שלנו ברבעון. נובה מתפתחת ומציעה מגוון רחב יותר של פתרונות, המגדילים את שווקי היעד ותומכים בתוכניות הצמיחה המתמשכת שלנו. בעקבות הטמעתה המוצלחת של חברת ReVera אנו מציעים היום סל מוצרים ייחודי ומבודל, המשלב יכולות של חומרה ותוכנה פורצות דרך ופונה אל מספר גדל של לקוחות. אנו רואים לפנינו שנת שיא נוספת ומתקדמים ביציבות להשגת יעד הצמיחה ארוך הטווח שלנו, תוך חיזוק סל המוצרים והרחבת נוכחותנו בשוק."

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
מלאנוקס תקיים האקטון לפיתוח טכנולוגיות חדשות לבניית חוות שרתים
ההאקטון יתקיים בתאריכים 24 – 25 בינואר במשרדי החברה ברמת החייל
קרא עוד
שבבים
גילת זכתה בפרויקט של LASCOM לתקשורת בשעת חירום ביפן
גילת חברה ל-JSAT להבטחת שירותי תקשורת חיוניים במקרי אסון ב-47 המחוזות של יפן
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות