פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
Oren Bezaleli HARMAN
 אורן בצלאלי, מנכ״ל HARMAN ישראל. צילום: סיון פרג'

 


יצרן המכונית שרכשת לפני מספר חודשים רוצה להעביר למכונית שלכם עדכון תוכנה חשוב, או יותר מכך, יש צורך דחוף ומידי לסגור פרצת אבטחה שהתגלתה באחד מרכיבי התוכנה ברכב. אם פעם צריך היה להגיע למרכזי השירות של היצרנים, העידן של היום שונה: פתרון ה- OTA (Over-the-air programming) של HARMAN שמפותח בישראל, מאפשר כיום ל-7 יצרני רכב, דוגמת טסלה, קרייזלר, וג׳נרל מוטורס, לעדכן מרחוק את 25 מיליון המכוניות שנרכשו מהם, בעוד אלה ממשיכות לנוע על הכבישים״. לדברי אורן בצלאלי, מנכ״ל HARMAN ישראל, נחתמו כבר חוזים עם 10 יצרני רכב נוספים, שיאפשרו בשנים הקרובות לעדכן מרחוק את התוכנות בלמעלה מ-120 מיליון כלי רכב.


״OTA (Over-the-air programming) מתייחס להפצת תוכנה חדשה ועדכוני תוכנה קיימיםֿ, במסגרתה יכול מקור מרכזי אחד לשלוח עדכון לכל המשתמשים״, מסביר בצלאלי, שהפתרון מפותח על ידי האנשים שלו בישראל. ״כשחברת רכב, דוגמת טסלה, רוצה להעביר כיום עדכונים למערכות התוכנה ברכב, היא עושה זאת תוך שימוש בפתרונות OTA, אבל כיום החשיבות והערך הגדול בפתרון הוא לא רק ביכולות עדכוני התוכנה אחרי רכישה והעובדה שנחסך כסף רב על הדרך (אין צורך לבצע ׳ריקול׳ למרכזי השירות)״. לדברי בצלאלי, השימוש בפתרונות ה-OTA מתחיל כבר על פס הייצור, כשהרכב עדיין בבנייה. ״בשלבים הבאים פתרונות ה-OTA יוכלו להציע לנוסעים ולנהגים בכלי רכב אוטונומיים שירותים של ׳אחרי המכירה׳, ובכך לחזק את חויית הלקוח ושביעות הרצון שלו״, אומר בצלאלי ונותן כדוגמה את מנהלי טסלה, שלקראת ההכנות לסופות שאירעו לא מכבר בארה״ב הם שלחו עדכוני תוכנה לרכבים שהאריכו את טווח הסוללות ברכב ואפשרו לבעלים להתפנות בזמן מאזורי הפגיעה.

 

לדברי בצלאלי, פתרון ה-OTA של HARMAN לכלי רכב הוא הפתרון המסחרי היחיד כיום שמיושם בשטח כשהוא מאפשר ניהול יעיל של המכונית ושתוכנן לטפל בכשלי מערכת דוגמת בעיות רשת, התקפות סייבר, או ניסיונות חבלה חיצוניים.

 

HARMAN מתכננת וייצרת מוצרים מקושרים ופתרונות עבור יצרני מכוניות, צרכנים וארגונים ברחבי העולם, ביניהם: מערכות מכוניות מקושרות (חכמות), מוצרי אודיו ווידאו, פתרונות אוטומציה ארגוניים ושירותים התומכים באינטרנט של הדברים (IoT).


שרותי התוכנה של HARMAN מניעים מיליארדי מערכות ומכשירים ניידים, כשהם מקושרים ומאובטחים על פני כל הפלטפורמות בהן הם פועלים, מהעבודה, דרך הבית ועד למכונית ולמובייל. החברה מעסיקה מעל 30000 עובדים. בישראל רכשה HARMAN בעבר ושילבה בפעילותה את iOnRoad , מתחום ההתרעות בדרך , Red Bend, שמאפשרת לחבר את המכוניות של היום לענן וחברת הסייבר לרכב, TowerSec. את HARMAN ישראל מנהל אורן בצלאלי.
עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
מלאנוקס תקיים האקטון לפיתוח טכנולוגיות חדשות לבניית חוות שרתים
ההאקטון יתקיים בתאריכים 24 – 25 בינואר במשרדי החברה ברמת החייל
קרא עוד
שבבים
גילת זכתה בפרויקט של LASCOM לתקשורת בשעת חירום ביפן
גילת חברה ל-JSAT להבטחת שירותי תקשורת חיוניים במקרי אסון ב-47 המחוזות של יפן
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות