פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

קוואלקום ונצ׳רס משקיעה ב-Excelero

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
200NIS
 

Excelero, הזוכה לתמיכת שחקנים מובילים בתחום התשתיות. תוכנת NVMesh שלה מספקת לארגונים מערכת ניהול אחסון מהירה, גמישה וחסכונית

תל אביב, ישראל – 7 בנובמבר, 2017 – Excelero, חברה הפועלת בתחום שרתי אחסון מוגדרי תוכנה, הכריזה כי זכתה בהשקעה אסטרטגית מקוואלקום ונצ'רס, זרוע ההשקעות של קוואלקום בע"מ (NASDAQ: QCOM).
קוואלקום, שהופכת בכך לשחקנית האסטרטגית השלישית אשר משקיעה ב-Excelero, מביאה את מומחיותה בתחום המעבדים על מנת לסייע בהתרחבותה של Excelero

ההשקעה החדשה היא חלק מגיוס של החברה בגודל 25 מיליון דולר שהובילהBattery Ventures ומשקיעים קודמים של החברה עליהם נמנים Square Peg Capital; דייויד פלין, אנג'ל ומייסד Fusion-io; ד"ר גיורא ירון, שלמה קרמר ומיקי בודאי. סה"כ גייסה החברה עד היום כ-30 מיליון דולר.

המימון יסייע ל-Excelero להרחיב את צוותי המכירות, השיווק ופיתוח המוצר שלה, על מנת להאיץ את יכולותיה לעמוד בביקוש למרכזי הנתונים המהירים והגמישים של מחר. כ-70-80% מהארגונים אומרים, כי עד שנת 2027 יש בכוונתם לאמץ גישת ארכיטקטורת Web-scale (נתוני אינטל). השרת מבוסס התוכנה של Excelero, הוא פתרון מושלם עבור ארגונים אלה.

״הצמיחה חסרת התקדים בהיקף הנתונים הדיגיטליים מחייבת ארגונים לעבור למערכות אחסון חדשות גמישות יותר״, אמרה מרב וינריב, מנהלת קוואלקום ונצ׳רס ישראל. ״Excelero נמצאת בעמדה שמאפשרת לה לסייע לארגונים, יצרני ציוד ושותפים למצות את מלוא פוטנציאל המידע שלהם באמצעות ארכיטקטורת Web-scale. זהו תחום בשל ומוכן לחדשנות ואנחנו שמחים לתמוך בצמיחה של Excelero בתחום הזה״.

״הטכנולוגיה של Excelero אטרקטיבית מאוד בשימושים הנדרשים ביותר כיום, כמו האינטרנט של הדברים וביג דאטה״, אמר איציק פרנפס, שותף ב-Battery Ventures וחבר בדירקטוריון Excelero, "אנחנו שמחים להמשיך ולתמוך בחברה".

Excelero הוקמה ב2014 ע"י ליאור גל, יניב רומם, ד״ר עופר אושרי ועמרי מן. Excelero מאפשרת ללקוחותיה למנף חומרה סטנדרטית לבניית Server SAN מבוזרים ועתירי ביצועים ליישומים בכל קנה מידה. NVMesh, מערכת ניהול האחסון מונחה-התוכנה של Excelero, מציגה פתרון ריכוזי אמתי, שנועד לספק את דרישות האחסון של יישומים בכל קנה מידה ללא פשרות. הפתרון כולל שכבת ניהול חכמה, שמנצלת את מלוא יכולותיה של החומרה הבסיסית עם שחרור עומסי מעבדים, יוצרת נפחי אחסון לוגיים עם יתירות ומספקת כלי מרכזי לניהול ובקרה. הלקוחות מרוויחים מיתרונות השילוב בין אחסון פלאש מקומי עתיר ביצועים, לבין הנוחות שמספק אחסון מרכזי והחיסכון בעלויות הנגזר משימוש בחומרה סטנדרטית. הפתרון יושם בשירותי IoT תעשייתיים, יישומי למידה ממוחשבת וויזואליזציית הדמיות.

״כונני NVMe SSDוחידושים כמו 3DXpointזקוקים לארכיטקטורות שיאפשרו להם לגדול, כך שצוותי טכנולוגיות המידע הארגוניים יוכלו למזג את המשאבים מכל רחבי הארגון לכדי תשתיות גמישות ואמינות ללא פשרות״, אמר ליאור גל, מנכ״ל וממייסדי Excelero. ״אנחנו גאים בכך שזכינו בהצבעת האמון האולטימטיבית ממשקיעים אסטרטגיים מכובדים כמו קוואלקום ונצ׳רס – מובילים שמניעים חדשנות בטכנולוגיות מרכזי נתונים. אנחנו מצפים לבסס את ההיצע שלנו ולסייע לארגונים להטמיע את מרכז הנתונים המהיר והגמיש של מחר״.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
מלאנוקס תקיים האקטון לפיתוח טכנולוגיות חדשות לבניית חוות שרתים
ההאקטון יתקיים בתאריכים 24 – 25 בינואר במשרדי החברה ברמת החייל
קרא עוד
שבבים
גילת זכתה בפרויקט של LASCOM לתקשורת בשעת חירום ביפן
גילת חברה ל-JSAT להבטחת שירותי תקשורת חיוניים במקרי אסון ב-47 המחוזות של יפן
קרא עוד 

תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות