פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
SHLOMO GADOT
 שלמה גדות מנכ"ל אינואיטיב בכנס DevelopEX2017. צילום: ניב קנטור

סינופסיס הכריזה שחברת Inuitive בחרה במעבד ראייה משובץ מדגם DesignWare EV62 המשולב במאיץ Convolutional Neural Network ((CNN עבור שבב ה- NU4000 להדמיה תלת ממדית ולעיבוד ראייה. Inuitive אימצה את ה-IP של סינופסיס בכדי למנף את הביצועים ואת היעילות של המעבדים הווקטורים ומעבד ה-CNN.

מנוע ה-CNN הווקטורי עובד במקביל למעבדי ה-DSP הווקטוריים או מעבדי RISC רבי עוצמה ומאפשר ל-Inuitive לממש יכולות של זיהוי אובייקטים מדויק, סיווג תמונות ופילוח סמנטי תוך שימוש בחלק מזערי מצריכת ההספק של פתרונות מתחרים של IP למעבד ראייה. ה-MetaWare EV Developments Toolkit, מערך מקיף של כלים ותוכנה עבור מעבדי ה-EV6x, יכול לחלק את עבודות החישוב של ה-NU4000 בין מעבדי הראייה לבין משאבי ה-CNN במטרה לתמוך באלגוריתמים חדשים של רשתות נוירונים וכן בשכבות CNN ספציפיות ללקוח.


"בכדי לספק ללקוחותינו יכולות עיבוד-ראייה ולימוד-מכונה מתקדמות ועתירות ביצועים חיפשנו IP לעיבוד ראייה עם התמהיל הטוב ביותר של ביצועים, צריכת הספק ושטח, לצד גמישות שמאפשרת לתמוך בגרפים קיימים ועתידיים של CNN", אמר דור צפניוק, סמנכ"ל פיתוח ב-Inuitive. "היתרונות התחרותיים של מעבד ה- EV62עם מנוע ה-CNN של סינופסיס מספקים לנו את האלמנטים הקריטיים להשגה של יכולות עיבוד בזמן אמת עבור ה-NU4000 SoC באפליקציות ראייה תלת ממדית ועיבוד ראייה".


משפחת המעבדים DesignWare EV6x תומכת בדרישות לעיבוד של קלטים רבים ממצלמות ברזולוציות עד ל-4K. למעבדי ה-EV6x יש ארכיטקטורה הטרוגנית מרובת ליבות שכוללת אחד עד ארבעה vector DSPs עתירי ביצועים המתוכננים לעבוד באופן הדוק עם מעבד CNN שמספק עד 4.5 TeraMACs/sec בטכנולוגיות תהליך טיפוסיות של 16-nm FinFET. מעבדי ה- EV6x מיתכנתים באופן מלא ונתמכים על יידי ערכת הפיתוח MetaWare EV. הערכה כוללת כלים לפיתוח תוכנה המבוססים על תקני הראייה המשובצת OpenVX, OpenCV ו-Open CL C. בנוסף לכך, ערכת הכלים כוללת כלי למיפוי CNN שממיר באופן אוטומטי רשתות נוירונים שאומנו באמצעות מסגרות עבודה פופולריות כמו Caffe ו-TensorFlow לקובץ ניתן להרצה עבור מנוע ה-CNN.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
מלאנוקס תקיים האקטון לפיתוח טכנולוגיות חדשות לבניית חוות שרתים
ההאקטון יתקיים בתאריכים 24 – 25 בינואר במשרדי החברה ברמת החייל
קרא עוד
שבבים
גילת זכתה בפרויקט של LASCOM לתקשורת בשעת חירום ביפן
גילת חברה ל-JSAT להבטחת שירותי תקשורת חיוניים במקרי אסון ב-47 המחוזות של יפן
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות