פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
eyal6001
מנכ"ל מלאנוקס אייל ולדמן בכנס USVP. צילום: ניב קנטור

מלאנוקס טכנולוגיות, ספקית פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, הודיעה היום כי פתרונות ה-InfiniBand וה-Ethernet שלה נבחרו להאיץ את מערכת האינטליגנציה המלאכותית (Artificial Intelligence) NVIDIA DGX-2.

ה- DGX-2 היא מערכת ה2 פטה-פלופ הראשונה המשלבת שמונה מעבדים גרפיים (GPU) ושמונה מתאמי ConnectX של מלאנוקס התומכים בקישוריות של ה- EDR InfiniBand וה-Ethernet במהירות 100 גיגה-ביט לשנייה. היתרונות הטכנולוגיים של מתאמי מלאנוקס בשילוב מנועי האצה חכמים מאפשרים את הביצועים הגבוהים ביותר לאינטליגנציה מלאכותית (AI) ומערכות למידה עמוקות (Deep Learning).

מתאמי הרשת המוטמעים של מלאנוקס מספקים העברת מידע דו כיוונית בקצב של 1600 גיגה-ביט לשנייה, המאפשרים שיפור יכולות ה- AI לבניית מערכת מחשוב הלמידה העמוקה (Deep Learning) הגדולה ביותר.

פלטפורמת ה- DGX-2 בשילוב פלטפורמת ה- DGX-1 המבוססת גם כן על מתאמי הרשת של מלאנוקס, מספקת מגוון אפשרויות עשיר לחברות, משתמשים ומפתחים לבניית הדור הבא של מוצרי ושרותי האינטליגנציה המלאכותית (AI).

"אנו נרגשים לשתף פעולה עם NVIDIA ולהביא את יתרונות הביצועים של ה- EDR InfiniBand וה-Ethernet במהירות 100 גיגה-ביט לשנייה שלנו למערכת האינטליגנציה המלאכותית DGX-2" אמר גלעד שיינר, סמנכ"ל השיווק של מלאנוקס טכנולוגיות. "הכפלת תפוקת הרשת בהשוואה למערכות קודמות על מנת לספק מהירויות דו-כיווניות כוללות של 1600 גיגה-ביט לשנייה מאפשרת למערכת ה- DGX-2 לנתח כמויות גדלות של מידע, ובכך לשפר בצורה דרמטית את ביצועי מערכת הלמידה העמוקה (Deep Learning)".

"מערכת ה- DGX-2 היא מערכת השרת היחיד הראשונה המסוגלת לספק 2 פטה-פלופ של כוח מחשובי המשלב 16 מעבדים גרפיים (GPU) בעלי קישוריות מלאה על מנת להפיק פי 10 ביצועי למידה עמוקה (Deep Learning)" אמר ג'ים מקהו, סמנכ"ל ומנהל כללי של מערכות הלמידה העמוקה (Deep Learning) ב NVIDIA." פתרונות ה- InfiniBand וה- Ethernet מאפשרים לנו להעניק מקסימום גמישות וביצועים ללקוחות הבונים אשכולות גדולים של מערכות DGX-2".

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
זרוע ההשקעות של קוואלקום בישראל מובילה השקעה בסך 18 מיליון דולר בחברת CyberX הישראלית
זו השקעה שניה של קוואלקום ונצ'רס בישראל. רק בחודש שעבר נודע כי השקיעה גם בחברת CoreTigo * דירקטור קוואלקום ונצ'רס...
קרא עוד
שבבים
עליבאבא רוכשת את אינפיניטי AR הישראלית בה היתה מושקעת יחד עם היזם משה חוגג
מטרת העסקה: הרחבת מרכז המחקר של עליבאבא בתל אביב, העוסק בבינה מלאכותית וראייה ממוחשבת בראשות פרופ' ליהי צלניק...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות