פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
gilat_satcom
חברת גילת רשתות לוויין, ספקית טכנולוגיה לרשתות תקשורת לווייניות, פתרונות ושירותים, הודיעה היום כי זכתה בחוזה חדש של קרן התקשורת הממשלתית Fitel בפרו (Fondo de Inversion en Telecomunicaciones / Telecommunications Investment Fund) לביצוע שני פרויקטים נוספים של תשתית תקשורת אזורית בהיקף כולל של 153.6 מיליון דולר. הפרויקט באזור האמזונס (Amazonas) יהיה בהיקף של 108 מיליון דולר והפרויקט באזור האיקה (Ica) יהיה בהיקף של 45.6 מיליון דולר. גילת צופה להכנסות נוספות ממכירת קיבולת רשת לספקיות סלולר לתמיכה בדרישה הגוברת לקול, נתונים ואינטרנט באזורים אלו, וכן עבור פיתוח פלטפורמות ללמידה דיגיטלית (e-learning), שירותי בריאות דיגיטליים (e-health), ושירותי ממשל דיגיטליים (e-government).

Fitel בחרה בגילת לביצוע פרויקטי תשתית באזורי אמזונס ואיקה נוסף לארבעה פרויקטי תקשורת הנמצאים בשלבי סיום באזורי Huancavelica, Ayacucho, Apurimac ו- Cusco. בשני האזורים החדשים, גילת תקים את התשתית הנדרשת לתמיכה באוכלוסייה הפרואנית לרבות חיבור בתי ספר, תחנות משטרה ומרכזי בריאות.

"העובדה שגילת נבחרה על ידי Fitel לביצוע שני אזורים נוספים עבור למעלה מ- 153 מיליון דולר מעידה על הביטחון שלהם ביכולותינו לבצע פרויקטי תקשורת גדולים תחת תנאים מאתגרים", אמר אריה רורשטוק, סמנכ"ל ומנהל גילת בפרו. "המטרה ארוכת הטווח של גילת בששת האזורים בהם זכינו עד כה, ובאזורים פוטנציאלים נוספים בהם ייתכן ונזכה בעתיד, היא להפוך את פרו למקור מובטח, רב שנתי ומשמעותי, של הכנסות רווחיות הנובעות הן מתשלומים ממשלתיים מובטחים והן ממכירת שירותים כגון e-learning, e-health ושירותים דיגיטליים נוספים".

"אנו שמחים לראות את המאמץ המתמשך ואת מימוש אספקת שירותי פס רחב באמצעות חוזי מימון, הפעם עבור איזורי האמזונס ואיקה", אמרה וירג'יניה נאקאגאווה, סגנית שר התקשורת בפרו. "יתרה מכך, אני מבקשת לברך את סוכנות ההשקעות ProInversion על ביצוע הליך שקוף וללא רבב אשר הסתיים בהצלחה בחתימת חוזים אלו עם גילת".

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
החללית בראשית שכולה פיתוח כחול לבן המריאה הבוקר בדרכה לירח
תונים ראשונים התקבלו בחדר הבקרה ביהוד, רגלי החללית נפרסו בהתאם למתוכנן והחללית החלה בבדיקות בתוך המסלול תוך...
קרא עוד
שבבים
סרגון: שנה רביעית רצופה של עליה בהכנסות * רן ורד מונה לסמנכ"ל כספים
עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון: "אנו גאים לדווח על תוצאות מצוינות ברבעון השלישי, בו ההכנסות היו גבוהות מהטווח...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות