פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

ERM Advanced Telematics מכריזה על ערכה מלאה לרכב מקושר

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
ERM
 צילום יחצ ERM Advanced TelematicsERM Advanced Telematics, ספקית בינלאומית של טכנולוגיות רכב בבעלות איתורן, הפועלת מישראל, משיקה את ה-StarLink Tracker with Wi-Fi, מוצר טלמטיקה ורסטילי שמשלב במכשיר יחיד יכולות מתקדמות למעקב אחרי כלי רכב, אבחון התנהגות נהג, מניעת גניבות רכב ויכולות תקשורת בלוטות', Wi-Fi ורשת סלולארית 4G.

ה-StarLink Tracker with Wi-Fi הוא המוצר הראשון במסגרת אסטרטגיית ה-Wireless Connect החדשה של ERM שמטרתה לעשות שימוש בטכנולוגיות אלחוטיות על מנת לספק יתרון תחרותי לשותפיה של ERM דוגמת חברות המנהלות ציי רכב, יצרני רכב, יבואני רכב וחברות המבטחות כלי רכב. בנוסף לכך, ה-StarLink Tracker with Wi-Fi הנו פתרון מודולרי המתאים להתקנה הן בפס הייצור של כלי הרכב והן לשוק ה-aftermarket של כלי רכב שיצאו מפס הייצור והופך כל כלי רכב עליו יותקן, לרכב מקושר. המודולריות של המוצר מאפשרת להוסיף בכל רגע נתון יכולות נוספות על בסיס מוצרי Add-ons של החברה או של צד שלישי, על פי דרישת הלקוח וללא צורך להחליף את ה StarLink Tracker with Wi-Fi המשמש כיחידת האיתור והתקשורת המרכזית בכל פתרון כזה.


פיתוחו של ה-StarLink Tracker with Wi-Fi ארך כשנה ו-ERM Advanced Telematics כבר קיבלה הזמנות ראשונות לאספקת המוצר מלקוחות בארה"ב, הודו ואוסטרליה.
בנוסף ליכולות תקשורת אלחוטית שונות, לאיתור מיקום הרכב ופונקציות טלמטיקה אחרות, ה-StarLink Tracker with Wi-Fi מצויד במיקרופון ורמקול שמאפשרים הוצאה וקבלה של שיחות קוליות ואפשרות לחייג למספרי חירום, כך שלחיצה על כפתור החירום ביחידת האיתור תאפשר לקיים שיחה בין הנוכחים ברכב לבין אנשי מוקד חירום שביכולתם לשמוע את המתרחש ברכב ולזהות אירועים דוגמא איומים על הנהג או תאונות. המוצר יספק גם מידע בנוגע להתנהגות הנהג, נהיגה חריגה ובכלל זה נהיגה רשלנית, תאונות, חריגה מהמהירות המותרת ועוד.


בין היתר, המוצר, ששוקל 120 גרם, מספק Wi-Fi hotspot לכמות של עד 8 מכשירים; מודם 4G; מודול איתור מיקום באמצעות GPS/GLONASS/Galileo ואפשרות לניווט בתוך חניונים או במכרות מתחת לאדמה; אנטנות פנימיות של סלולר, GPS, Wi-Fi ובלוטות'; תמיכה בכפתור חירום; data logger מובנה עם עד 8,000 רשומות; זיהוי מובחן של עד ל-500 נהגים; אפשרות לנעול את הרכב מרחוק; קישוריות אלחוטית עם קשת רחבה של מוצרים נוספים מבית ERM וצד שלישי ותכונות נוספות. שימוש במוצר כתשתית לרכב המקושר, מרכז את כל צרכי תקשורת האינטרנט לרכב מכרטיס ה-SIM הבודד של יחידת האיתור ללא כל צורך בכרטיס SIM נוסף.

 

על פי הצורך, ניתן יהיה להרחיב את הפתרון המבוסס על המוצר החדש גם לחיבור ל-CAN Bus ברכב ולקבל התראות על פי קומבינציות ערכים של מידע העובר בין הסנסורים השונים ומחשבי הרכב. ה-StarLink Tracker with Wi-Fi יאפשר לנוסעים לצרוך תכנים מקוונים של מולטימדיה ולגלוש באינטרנט בעת הנסיעה. יכולות הבלוטות' של המוצר יאפשרו למתקינים, לנהגים ולמשתמשי הקצה חיבור למכשירים סלולריים, קבלת מידע ואפשרות להגדיר קונפיגורציות שונות, בלא צורך במודמים נוספים ביחידות המולטימדיה ברכב המקושר. יכולות ה-4G של ה-StarLink Tracker with Wi-Fi יספקו תקשורת בפס רחב עבור יישומים דוגמא האזנה למוסיקה מהאינטרנט או צריכת וידאו.
עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
אורט בראודה, חברת תפן וחברת ESI זכו במכרז משרד הכלכלה והתעשייה להפעלת המכון לייצור מתקדם
המכון יוקם בתקציב ממשלתי של 35 מלש"ח ויעסוק בהטמעת חדשנות טכנולוגית בתהליכי ייצור במפעלי תעשייה, במטרה להביא...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות