פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
ceva
 

ספקית טכנולוגיות עיבוד האותות והבינה המלאכותית סיוה כי טכנולוגיית הבלוטות' שלה שולבה בשבב החדש SWORD 3.0 של יצרנית מכשירי השמיעה השווייצרית סונובה (Sonova Holding AG).
סונובה היא מיצרניות מכשירי ואביזרי השמיעה המובילות בעולם, ומוצריה נמכרים תחת המותגים Phonak, Unitron, Hansaton, Advanced Bionics ו-AudioNova. סונובה מעסיקה יותר מ-14,000 עובדים ומשווקת את מוצריה באמצעות 50 חברות סיטונאיות ויותר מ-100 מפיצים ב-18 מדינות.
שבב ה-SWORD 3.0, המבוסס על משדר/מקלט אלחוטי, הוא היחיד כיום התומך באופן מלא בהזרמה ישירה של אודיו דו-אוזני (binaural) בין מכשירי שמיעה לסמארטפונים ומספק קישוריות למזרימי מדיה אחרים. קישוריות זו מאפשרת להתאים את מכשירי השמיעה בזמן אמת ובכל מצב ומקום לאיכות השמע של שיחות הטלפון, וכן לתמלל שיחות קוליות לטקסט בזמן אמת.
1.5 מיליארד מוצרי בלוטות'
טכנולוגיית הבלוטות' של סיוה כוללת רכיבי חומרה ותוכנה, ומתאפיינת בצריכת הספק נמוכה במיוחד, המאריכה את השימוש במכשירים. טכנולוגיה זו מבוססת בין השאר על פיתוח של חברת RivieraWaves, שנרכשה על-ידי סיוה ב-2014. טכנולוגיית הבלוטות' של סיוה שולבה עד כה ביותר מ-1.5 מיליארד מוצרים, בהם סמארטפונים, טאבלטים, אוזניות אלחוטיות, דיבוריות אלחוטיות, מכשירי שמיעה ומכשירים לבישים אחרים.


מנהל המחקר והפיתוח בתחום הקישוריות האלחוטית ב-Sonova, מארק סקול, אמר: "שבב הדור החדש שלנו ממחיש את משימתנו להמשיך ולהציג טכנולוגיות חדשניות המשפרות משמעותית את חוויית השימוש במכשירי שמיעה. שילוב טכנולוגיית הבלוטות' המתקדמת של סיוה בשבב זה מאפשר לנו לספק ללקוחותינו מכשירים עם אודיו באיכות סטריאופונית לצד נתונים - בצריכת הספק נמוכה וחוויית שימוש שאין דומה לה".
מנהל חטיבת הקישוריות של סיוה, אביב מלינוביץ', הוסיף: "שיתוף הפעולה עם Sonova מהווה עדות לאיכות טכנולוגיית הבלוטות' שלנו גם במקרים המורכבים ביותר. אנו מצפים להמשך עבודתנו המשותפת עם Sonova עם הפיכת תקן הבלוטות' לברירת המחדל במכשירי ואביזרי שמיעה"..

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
טאואר-ג'ז רשמה מכירות של 310 מיליון דולר ברבעון הראשון
עוד דיווחה החברה על תזרים מזומנים מפעילות שוטפת בסך 75 מיליון דולר ורווח נקי בסך 26 מיליון דולר
קרא עוד
‫שבבים‬
ChipEx2019 התקיים השבוע בהשתתפות למעלה מ-1,000 מאנשי תעשיית השבבים בישראל
את הכנס פתח ביום ראשון בערב שר המדע והטכנולוגיה מר אופיר אקוניס אשר ציין כמה הוא גאה בתעשיית...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות