פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

 

gilad shainer
גלעד שיינר, סמנכ"ל שיווק, מלאנוקס (מתוך linkedin )

מלאנוקס טכנולוגיות, ספקית פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, מכריזה כי פתרונותיה לאינפיניבנד HDR בקצב 200 גיגה ביט נבחרו להאיץ מחשב על עולמי במרכז למחשוב עתיר ביצועים של אוניברסיטת שטוטגרט (HLRS). מחשב העל בן 5000 צמתי המחשוב הקרוי Hawk"", יבנה במהלך שנת 2019 ויספק ביצועים בגובה24 פטה-פלופ. על ידי ניצול תפוקת הנתונים המהירה של אינפיניבנד ומנועי ההאצה החכמים של מחשוב פנים-רשתי (In-Network Computing), משתמשי HLRS יהיו מסוגלים להשיג את ביצועי ה- HPC וה- AI הטובים ביותר, היעילים ביותר והסקלביליים ביותר.

מטרת מחשב העל Hawk של HLRS היא לקדם פיתוח ומחקר הנדסי בתחומי האנרגיה, האקלים, הבריאות ועוד. ואילו היה נבנה היום, הוא היה הופך למחשב העל המהיר ביותר בעולם לשימוש תעשייתי.

"HLRS משרתת קהילה גדולה של חוקרים ומפתחי מוצר תעשייתיים במגוון תחומים של יישומים", מסר פרופ. דר. מיכאל מ. רש (Prof. Dr. Michael M. Resch), מנהל HLRS. "מחשב העל שלנו המואץ על-ידי אינפיניבנד HDR, יספק את רמות הביצועים הנדרשות בכדי לתמוך במחקרים מדעיים חדשים ועיצובי מוצר חדשניים. אנו נרגשים לשתף פעולה עם חברת מלאנוקס בבניית מחשב העל המוביל באירופה ובעולם וכמהים לחזות בתגליות ששיתוף פעולה זה יאפשר".

אינפיניבנד HDR בקצב 200 גיגה ביט לשנייה מספק יתרונות מובילים של ביצועים, סקלביליות, וחוסן רשתי. ביניהם נזכיר את הטכנולוגיה Mellanox SHARP, קיצור של Scalable Hierarchical Aggregation and Reduction Protocol, אשר מאפשרת להפעיל אלגוריתמים על נתונים תוך שהם נעים בתוך הרשת, ולספק ביצועים גבוהים עבור יישומים. טכנולוגיית SHIELD של מלאנוקס מאפשרת יכולות ריפוי עצמי של קישוריות על מנת לספק חוסן ואמינות הגבוהים ביות ברשת הנתונים. מספר היציאות/כניסות (port) הגבוה יותר במתג HDR מפחית את עלויות הבעלים. יתרונות אלו, יחד עם התפוקה הגבוהה של הנתונים וזמן ההשהיה (latency) הנמוך במיוחד, הופכים את תקן האינפיניבנד לבחירת הקישוריות המועדפת לפלטפורמות המחשוב והאחסון הן לדור ה- pre-Exascale והן לדור ה- Exascale.

"HDR אינפיניבנד מספק את הביצועים והסקלביליות הטובים ביותר ליישומי HPC ו- AI ומעניק למשתמשים שלנו את היכולת לשיפור מחקר, גילויים ופיתוח מוצרים", מסר גלעד שיינר, סמנכ"ל שיווק של מלאנוקס טכנולוגיות. "אנו נרגשים לעבוד עם HLRS בבניית דור העתיד של מחשבי העל בדרך ל- Exascale, פלטפורמה שתשרת את צרכי המחשוב הצומחים של הקהילה הגדולה של HLRS".

תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות