פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
Lip Bu Tan CDNLive Israel 2017
 ליפ-בו טאן, נשיא ו-CEO קיידנס המכהן גם כיו"ר קרן Walden International, בפתיחת הכנס הטכנולוגי השנתי ה-16 של קיידנס ישראל בתל אביב, CDNLive 2017.  צילום: יחצ

"בישראל יש אקוסיסטם טכנולוגי יוצא דופן של חברות רב לאומיות וישראליות שאנחנו עובדים איתן בשיתוף פעולה מצוין. יש פה אנשים ורעיונות מבריקים שתורמים רבות לחדשנות הגלובלית בכלל ושל קיידנס בפרט, כך אמר הבוקר ליפ-בו טאן, נשיא ו-CEO קיידנס המכהן גם כיו"ר קרן Walden International, בפתיחת הכנס הטכנולוגי השנתי ה-16 של קיידנס ישראל בתל אביב, CDNLive 2017, הנחשב לכנס המקצועי הגדול ביותר בישראל למשתמשים ומפתחים בעולם ה-EDA (מיכון התכנון האלקטרוני).


טאן ציין בדבריו על הבמה, כי לישראל יש הרבה מה להציע בתחומים הנחשבים כיום לחמים ביותר בטכנולוגיה, ועל כן מהווים מנועי צמיחה עבור תעשיית השבבים העולמית ועבור קיידנס, והם: מרכזי הנתונים, שוק הרכב (מערכות ADAS ומערכות Infotainment), למידת מכונה ולמידה עמוקה, תחומי ה-VR ו-AR, IOT תעשייתי ותחום הסנסורים שאוספים מידע ממחשוב קצה. בהתייחסו למצבה הפיננסי של קיידנס, אשר מנייתה זינקה בעשרות אחוזים בשנים האחרונות, אמר "אנו ממשיכים לצמוח אורגנית עם השקעה רבה בחדשנות הטכנולוגית שלנו שבאה לידי ביטוי בשלוש השנים האחרונות בעשרות פיתוחים חדשים. אנו צומחים גם על ידי רכישות של חברות שמשלימות את הטכנולוגיה שלנו, והאחרונה שבהן עליה דיווחנו בשבוע שעבר – nusemi בתחום תקשורת IP.
אדר סגל, מנהל מרכז המכירות והתמיכה של קיידנס ישראל אמר "המובילות הטכנולוגית והעסקית של קיידנס מושפעת ישירות מהתפיסה הארגונית-תרבותית, אותה הטמיע ליפ-בו טאן בכל מרכזי החברה בעולם, כולל בישראל, בה הוא מבקר מדי שנה. מדובר בשילוב של צניעות, הקשבה אמתית ללקוח ובניית צוות המשלב מכירות, פיתוח ותמיכה, כדי לתת מענה מקסימלי לדרישות השוק. הגישה הזו מביאה תוצאות מצוינות גם החוצה כלפי הלקוחות וגם פנימה כלפי העובדים, אשר זיכו אותנו שוב בדירוג גבוה ברשימת Best place to work ל 2017".
את הרצאת האורח במושב הפתיחה "המידע יניע עתיד טוב יותר ", נתן אייל ולדמן, מייסד ומנכ"ל חברת מלנוקס, אשר מקיימת שיתוף פעולה טכנולוגי פורה ורב-שנים עם קיידנס. אנירוד דווגאן, סגן נשיא קיידנס ומנהל קבוצת המערכות והאימות בחברה, התמקד בהרצאתו בדרך שבה למידת מכונה משפיעה על תכנון השבב.
לכנס הגיעו מאות אנשי תעשיית השבבים בישראל, לקוחות, שותפים ועובדי החברה. הכנס, כמדי שנה, מספק פלטפורמה להצגת טכנולוגיות מתקדמות של קיידנס ושותפיה בתעשייה ובמה למשתמשים, למפתחים ולמומחי תעשייה לקיים מפגשי נטוורקינג בנושאי תכנון אלקטרוני ועוד.


עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
GLM היפנית משתפת פעולה עם דאסו סיסטמס לפיתוח הדור הבא של הרכבים החשמליים
טכנולוגיית ה-3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס תסייע להאיץ את פתרונות הפיתוח של הרכב החשמלי ותאפשר לבצע מהלך אסטרטגי לקראת צמיחה בת קיימא
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
מדיהטק מאמצת את פלטפורמת Silerondash של Qualtera כדי לשפר את תפוקת המוליכים למחצה ואת איכותם
המערכת מבוססת לימוד מכונה ומנועים אנליטיים ומסוגלת לנהל מערכי ייצור מבוזרים על פני כל העולם
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות