פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
צ'יפסים

 

אינוויז הצעירה חוברת למגנה - ענקית המערכות לרכב

טוב לסיים שנה עם חברה שרק נוסדה השנה וכבר מכריזה על לקוח משמעותי ראשון למוצריה. מדובר בחברת אינוויז (Innoviz) מכפר סבא המפתחת חיישנים חכמים למערכת שתאפשר נסיעה ברכב אוטנומי.

אינוויז שנוסדה בינואר 2016 הצליחה לפתח מוצר המשלב חומרה ותוכנה יחודית. הוא כולל חיישן המבוסס על טכנולוגית LiDAR המודדת את המרחק בין החיישן למטרה ע"י הארת המטרה באור ליייזר. הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת חישה בתלת מימד ומספקת תמונה מדויקת מאד של סביבות הרכב, בזמן אמיתי, בגודל קטן, בעלות נמוכה ובאמינות גבוהה. התוכנה המתלווה לפתרון של אינוויז יודעת לחשב את מיקום הרכב, למפות את העצמים סביבו ואף לבצע ניווט בשטח.

במהלך 2016 השלימה החברה סבב גיוס ראשון בסך 9 מליון דולר מרשימת משקיעים הכוללת את זוהר זיסאפל וקרנות הון הסיכון מאגמה, אמיתי ונצ'רס וורטקס ודלק מוטורס. החברה נוסדה ע"י עומר כילף המשמש כמנכ"ל, אורן רוזנצוויג המשמש כסגן נשיא לעניני עסקים, אורן בוסקילה, סמנכ"ל מו"פ ועמית שטיינברג המשמש כ-  CTO. כיום מונה החברה כ-40 מהנדסים והיא נערכת להמשך פיתוח שיכלול את המיזוג בין מערכות חישה, פיתוח כלי ראייה ממוחשבת, מיפוי תלת מימדי מדויק וזיהוי מיקום במרחב.

השבוע נודע כי אינוויז הצליחה לחתום על הסכם משמעותי עם חברת מגנה טכנולווגיות, ספקית משמעותית למערכות בתחום הרכב. החברה הקנדית פועלת כיום בכ-30 מדינות ומעסיקה 155,000 עובדים. לדברי סוואמי קוטאגירי, סמנכ"ל הטכנולוגיות של מגנה "השותפות עם אינוויז תשלים למגנה את היכולות שלה בתחום הרכב האוטונומי ותקנה למגנה מערכת חישה מלאה הכוללת מצלמה, רדאר וLiDAR". עוד הוסיף ואמר קוטאגירי "המעמד של מגנה כמובילת שוק בתחום מערכות התמיכה לנהג, ההיכרות המעמיקה עם מערכות הרכב, והניסיון הרב באינטגרציית טכנולוגיות לרכב מעניקים לנו את היכולת למזג באופן יעיל חיישנים שונים ולפתח מערכות אמינות בעת שעולם הרכב ממשיך להתקדם לעבר נהיגה אוטונומית מלאה".

גם עומר כילף, מנכ"ל אינוויז טרח לציין במעמד ההכרזה המשותפת כי "השילוב של מערכת ה LiDAR במערכת הנהיגה של מגנה מהווה אבן דרך משמעותית המאפשר נהיגה אוטונומית מלאה תוך כדי שמירה על סטנדרטים גבוהים ביותר של בטיחות" . המערכת תוצג לראשונה בתערוכת CES אשר תיערך בלאס ווגס,ארה"ב בין 5-8 לינואר, 2017.


שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות