פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

מנכ"ל סייפרס Tj רוג'רס: שגעון המיזוגים יימשך עוד שנתיים

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני

TJ_ROGERS
Tj  רוג'רס

Tj  רוג'רס מנכ"ל סייפריס שרכשה את ספנשן לפני מספר חודשים תמורת 4 מיליון דולרים, אומר כי שגעון המיזוגים בתעשיית השבבים ימשך עוד  לפחות שנתיים. סייפרס ניסתה את מזלה פעמיים אך הפסידה בתחרות לרכישת אטמל ו-ISSI.

בראיון ל-EETIMES אמר רוג'רס כי "באופן כללי אני חושב שיש שגעון מיזוגים. הוא החל ברגע שאבן דומינו אחת החלה ליפול." "אנשים רואים מישהו אחר עושה את זה בתחום שלהם והם חוששים שאם הם לא ייקנו חברה הם ישארו מאחור."

"כאשר אני בוחן את החברות הזמינות בצנרת, יש עדיין כמה וכמה כאלה." אומר רוג'רס. בנסותו להסביר מדוע לא הצליחה החברה לרכוש את שתי החברות הללו. "חיפשנו ביפן, שם  חברות הענק מפצלות את חטיבות השבבים שלהם, אך זה תהליך שייקח לפחות שנתיים".

לדבריו, בגלל שזה שוק של מוכרים, המחירים עברו את הגג. "מצאנו שתי חברות שהתאימו לנו, כל אחת מסיבה אחרת, והתחרינו עליהם ובכל אחד מהמקרים היה מתחרה אחר (משקיע סיני במקרה של ISSI ודיאלוג במקרה של אטמל) שהצליח לתת יותר כסף מאשר אנחנו היינו מוכנים לשלם." אמר.

סייפריס נמצאת בשלב האחרון של השלמת מיזוגה עם ספנשן, בינתיים מערכות המחשב של החברות לא מדברות זו עם זו, והדבר ידרוש עוד שלושה חודשים.

 

שתי חברות התחילו עם סך של 8,300 עובדים, והחברה הממוזגת הודיעה שתעסיק 7,100. ברגע שמערכות המחשב ימוזגו יפוטרו למעלה מ-100 אנשים נוספים העובידם ב-IT.

"ביצענו 30 רכישות עד כה והם היו הרבה יותר קלים מאשר מיזוג בין חברות שוות בגודלם. צריך לחלק את שתי החברות לקבוצות ולבחור את הקבוצה הטובה ביותר בכל תחום" אמר רוג'רס. "אני קיבלתי כמה החלטוות בצמרת והשאר נעשה על ידי חברי ההנהלה" אמר.

בסופו של דבר 49% מהעובדים יהיו עובדי סייפרס ו-51% עובדי ספנשן, בקרב המנהלים נרשם אפילו אחוז נוסף לטובת ספנשן. במהלך המיזוג סגרה החברה 26 משרדים ברחבי העולם.

 

בנפרד, מוצרי Bluetooth הראשונים שסייפרס הכריזה עליהם לפני כשנה מהווים גם הם מקורות של גאווה. BLE PSoC 4 וproc BLE משולב מיקרו-בקרים צוברים סדרה של נצחונות עיצוב בשווי של כמה מאות מיליוני דולרים.

סייפרס הודיעה כי קו המוצרים בטכנולוגית  Bluetooth Low Energy (BLE). BLE 4.2 יאפשר קיבולת מקסימלית של 800    קילוביט לשניה, לעומת 270 כיום, וכן יכיל תכונות פרטיות המשולבות בשכבת הקישור לרבות הצפנה עבור מפתחות הצפנה.

תכונות הפרטיות מבטיחות כי הכתובת של התקן Bluetooth לא תוכל להיות במעקב במשך יותר מכמה שניות. התמיכה בהצפנה מבטלת את הצורך להשתמש בתקשורת קרובה ללא מגע (near field communications) כדי להחליף את מפתחות ההצפנה של הבלוטות', אומר ערל זננדהאוז, סגן נשיא למוצרים אלחוטיים בסייפרס. "Bluetooth רוצה לקחת נתח גדול בשוק האינטרנט של דברים," אמר זנדהאוז.

"אני חושב שIOT - , כולל אוטומציה לרכב - הוא אחד מאותם דברים שהולכים לשנות את החברה שלנו", אמר רוג'רס." באשר ל-IOT שני המוצרים הגדולים ביותר שלנו הם מברשות שיניים וספלי שתיה המחוברים לאינטרנט". אמר.

 
עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
Eye-Net השלימה בהצלחה פתרון מבוסס סלולרי למניעת תאונות
החברה תשלים תצורה המאפשרת מסחור ושימוש על ידי מיליוני משתמשים עד סוף 2020.
קרא עוד
שבבים
מרכז מצוינות סיני-ישראלי להדפסת ננו חומרים יוקם בבר אילן
האקדמיה הלאומית הסינית למדעים תקים ביחד עם אוניברסיטת בר אילן מרכז מצוינות הכולל מעבדת מחקר להדפסת חומרים...
קרא עוד


תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות