פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

 

Brian_Krzanich
בריאן קרזניץ', מנכ"ל אינטל צילום:יחס"צ

בריאן קרזניץ', מנכ"ל אינטל העולמית, ינחת הערב בישראל כדי להכריז מחר על דור המעבדים השמיני של אינטל הכולל את המעבד החדש המכונה Coffee Lake . ההכרזה העולמית נקבעה לשעה 8 בבוקר שעון קליפורניה כלומר 6:00 בערב שעון ישראל.

לפי שמועות ופרשניות באתרי אינטרנט שונים דור המעבדים החדש יכלול ארבעה דגמים של מעבדים הכוללים 6 ליבות כל אחד.

לפי פרסומים רשמיים של אינטל בחרה אינטל ביום ההכרזה בין השאר כדי שיתחבר לאירוע מלהיב אחר הקורה באותו היום והוא ליקוי החמה. בפרסומיה כתבה אינטל" צפו בשני ארועים מלהיבים המתאגדים להם יחד: ליקוי החמה הגדול בארה"ב ביחד עם חשיפת משפחת המעבדים החזקה ביותר אי פעם של אינטל".

אינטל מכריזה על דור מעבדים חדש תוך פחות מ-12 חודשים מאז הכריזה על הדור הקודם בין השאר כתוצאה מתחרות ישירה מצד סדרת ה - Ryzen של יריבתה AMD המתחרה באינטל גם במחיר וגם בביצועים. הסדרה החדשה צפויה לספק תשובה טובה למעבדי ה- Ryzen תוך שהיא כוללת גרסאות נפרדות למחשבים שולחנים וניידים וכן למחשבים עתירי כח עיבוד המיועדים לישומי AR ו- VR .

כמו בדורות המעבדים הקודמים של אינטל גם פיתוח משפחת מעבדי הדור החדש הובלה על ידי מרכז הפיתוח של אינטל בישראל ולכן אך טבעי הוא שמנכ"ל אינטל יכריז על המעבדים החדשים דווקא מישראל אך נראה כי הסיבה המרכזית להחלטת מנכ"ל אינטל לבקר בישראל בעיתוי זה היא השלמת עסקת הרכישה של חברת מובילאיי הירושלמית. העסקה עומדת במרכז תוכניותיה של אינטל להפוך לשחקן דומיננטי בשוק הרכב וסביר להניח כי קרזניץ ינצל את ביקורו בישראל כדי לבקר במרכז החברה בירושלים ואף להפנות את אור הזרקורים לפעילותה האינטנסיבית של אינטל בתחום הרכב. כזכור, הכריזה אינטל מיד בתום ההודעה על רכישת מובילאיי כי (Automated Driving Group ) ADG - קבוצת הנהיגה האוטומטית שלה תתמזג עם מובילאיי, והארגון הממוזג יוביל את מאמצי אינטל בתחום הנהיגה האוטונומית תוך שימוש בפיתוחי מובילאיי בתחום עיבוד ראייה לרכב וביכולות העיבוד המתקדמות של אינטל.

הקבוצה תמשיך לפעול מישראל בהנהגתו של פרופ' אמנון שעשוע, שיתמנה לסגן נשיא בכיר באינטל ולמנכ"ל הקבוצה.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
סין משתמשת בטענת הבטחון הלאומי ותימנע מרכישת ציוד מיחשוב אמריקני לזרועות הממשלה
סין החליטה להעביר את המחשבים של משרדי הממשלה והארגונים הממשלתיים והציבוריים למאה אחוז תוצרת סין, וכך תקשה...
קרא עוד
שבבים
ענקיות הטכנולוגיה מאמצות את טכנולוגית ההפעלה הקולית של DSPG
תצוגה מלאה של הגאדג'טים - בביתן החברה ב-CES 2020
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות