פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

ההשקה של 5G עשויה להתרחש מהר יותר ממה שאתם חושבים

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
Rajeev Suri
 רג'יב סורי, מנכ"ל נוקיה, נואם בקונגרס המובייל העולמי האמריקות בספטמבר. קרדיט: Trish Tunney/GMSA


ההשקה של רשתות סלולר 5G צריכה עזרה בצורת תקנים, פתיחות ורגולציה ממשלתית יעילה, לדברי מהנדסים בכירים בכמה מחברות הסלולר וספקיות הציד הגדולות בצפון אמריקה. למרות זאת, רבים מאמינים שזה יקרה הרבה יותר מהר ממה שחזו. כך עולה מדברי ראשי תעשיית התקשורת בכנס MWC AMERICAS שהתקיים בספטמבר בסן פרנסיסקו.


התעשייה עוד לא הגדירה באופן קונקרטי מה זה בדיוק 5G. ברית רשתות הסלולר מהדור הבא, איגוד בתעשייה של חברות סלולר, הגדירה דרישות ל-G5 שכוללות קצבי נתונים, מהירויות העברה, יעילות ספקטרלית והשהיה. אבל התעשייה עדיין צריכה להחליט על תקנים לרשתות G5.


למרות זאת, החברות ממשיכות בניסויים של G5. ורייזון ו-AT&T עורכות שתיהן עכשיו ניסויי G5 חשובים בכמה ערים בארה"ב וכמה ניסויים נערכים גם על ידי מפעילי סלולר באירופה ואסיה. ניסויים יותר נרחבים ברחבי העולם מתוכננים לשנה הבאה.


פריסה רחבה של רשתות G5 לא צפויה עד למסגרת הזמן של 2020, לדברי סם לוסרו, אנליסט ראשי בכיר ל-M2M באינטרנט של הדברים ב-IHS Markit.


אבל למרות היעדר התקנים, כמה נואמים בקונגרס המובייל העולמי (MWC) האמריקות בחודש שעבר בסן פרנסיסקו היו יותר אופטימיים לגבי G5 והציפיות להשקה שלו.


"אנחנו צופים ש-G5 יגיע מהר יותר ויהיה רחב יותר ממה שחשבו בתחילה". אמר רג'יב סורי, נשיא ומנכ"ל נוקיה. סורי אמר שנוקיה צופה שרשתות G5 ייפרסו ב-2019, עם ניסויים נרחבים בשנה הבאה.

הנואמים בפאנל על G5 -- כולל מנהלי הטכנולוגיות הראשיים של חברות הסלולר הגדולות ביותר בארה"ב -- דיברו בהתלהבות על ההבטחה של G5 גם כשהודו שיש עוד הרבה מה לעשות לפני שהטכנולוגיה תהיה מוכנה לפריסה בקנה מידה גדול.
"G4 הוא כמו להקת רוק ממש טובה", אמר אנדרה פויטש, סמנכ"ל טכנולוגיות ב-AT&T. "G5 הוא כמו תזמורת מתואמת היטב". הוא הוסיף שהוא רואה ב-G5 הזדמנות אדירה לקידום הרשת "ובכנות להפוך אותה ליותר רלבנטית".
"מבחינת הרשת, [5G] הוא התפתחות", אמר גורדון מנספילד, סגן נשיא RAN ותכנון מכשירים ב-AT&T. "אבל מבחינת יכולות הוא יהיה מהפכה כשיושק".

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
Eye-Net השלימה בהצלחה פתרון מבוסס סלולרי למניעת תאונות
החברה תשלים תצורה המאפשרת מסחור ושימוש על ידי מיליוני משתמשים עד סוף 2020.
קרא עוד
שבבים
מרכז מצוינות סיני-ישראלי להדפסת ננו חומרים יוקם בבר אילן
האקדמיה הלאומית הסינית למדעים תקים ביחד עם אוניברסיטת בר אילן מרכז מצוינות הכולל מעבדת מחקר להדפסת חומרים...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות