פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
robocup2011
 


רובוטיקה הופכת לחלק גדל והולך מחיי היומיום, מריצפת הייצור ועד לריצפת המכירות לצרכנים. כדי לעמוד בביקוש, טכנולוגיות של רובוטיקה ובינה מלאכותית ממשיכות וימשיכו להתפתח וליצור מגזר עולה שנקרא רובוטיקה מותאמת לשימוש.
ד"ר ג'ינג בינג ז'אנג, מנהל המחקר, IDC, רובוטיקה כלל עולמית ותובנות ייצור באסיה פסיפיק, הסביר:

"ההתפתחות של טכנולוגיות רובוטיקה נכנסה לעידן של רובוטיקה עם בינה מלאכותית מוטבעת ו/או מבוססת ענן. בעידן החדש הזה של רובוטיקה 3.0, רובוטים תבוניים מתאפיינים בחישה והקישוריות המקיפות שלהם, היתוך סייבר-פיזי, יכולות אוטונומיות (כמו הכרה, קבלת החלטות ולמידה והסתגלות) ואינטראקציה רב מצבית יותר ידידותיות לבני אדם. להתפתחות הזאת תהיה השפעה עמוקה על רובוטים תעשייתיים ורובוטי שירות (מסחריים וצרכניים). היצרנים המובילים של טכנולוגיות רובוטיות נמצאים כבר במרוץ לפתח ולהכליל יכולות בינה מלאכותית במפות הדרכים של המוצרים שלהם כדי להקדים את המתחרים".

המכירות של רובוטיקה מצביעות על גידול חזק. ההוצאה הגלובלית על רובוטיקה (כולל רחפנים) ושירותים קשורים תגדל בשיעור צמיחה שנתי מורכב של 22.8% מיותר מ-82.5 מיליארד דולר ב-2016 ל-230.7 מיליארד דולר ב-2021, לפי המדריך החצי שנתי להוצאה המסחרית הכלל עולמית על רובוטיקה במחצית השנייה של 2016 של IDC, שהתפרסם ביוני 2017. מערכות רובוטיות, חומרת מערכות, תוכנה, שירותים שקשורים לרובוטיקה וחומרת רובוטיקה אחרי המכירה כלולים כולם בקטגוריה הזאת.

 ג'ון סנטגייט, מנהל המחקר, רובוטיקה של שירותים, בחברת IDC, מסביר מהם לדעתו המגמות הכי גדולות שיהיו בענף. שאלנו על הגורמים החשובים שיניעו את השוק, וגם על ההתפתחות וההתקנות של רובוטיקה בחמש השנים הבאות.
"היכולות של הטכנולוגיות גדלות ולרובוטים יש יכולת לעשות יותר", אמר סנטגייט. "אפשר לבצע תהליכים שבעבר רובוט לא היה יכול לבצע".

קהילת הון הסיכון, שמכירה במגמה הזאת, מממנת יותר חברות רובוטים מאי פעם בעבר. ב-2014 הון סיכון של 340 מיליון דולר הלך למימון 27 עסקאות, לפי the Robot Report. בשנה שלאחר מכן, משקיעי הון סיכון הוציאו כמעט מיליארד דולר על 43 עסקאות, ובשנה שעברה הם הוציאו קצת פחות מ-2 מיליארד דולר על 128 עסקאות.

תלחצו את התמונה למטה כדי להפעיל תצוגת שקופיות על 10 התחזיות של IDC לגבי רובוטיקה ליישומים תעשייתיים, מסחריים וצרכניים בשנים הקרובות, מ-2018 עד 2021.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
סמסונג תהיה הראשונה לשלב מודם 5G בתוך השבב הראשי של הטלפונים
סמסונג תהיה הראשונה להשיק מערכת על שבב שתכיל מודם 5G כחלק אינטגרלי לפני סוף 2019, כך שהוא ישולב כבר בתחילת 2020...
קרא עוד
‫שבבים‬
38 מתוך 124 המיליארדרים החדשים בסין הם מתעשיית השבבים
לאחרונה נפתחה בסין בורסת הייטק. ערך חברות השבבים הרקיע שחקים, כל 25 המניות הוכפלו ובהם שמונה חברות שבבים...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות