פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
FORSIGHT LOGO />
 

 

 

חברת פורסייט אוטונומס הולדינגס, המתמחה בתחום מערכות ראייה ממוחשבות לרכב, מודיעה היום, כי השלימה פיתוח גרסת הדגמה למערכת חדשה למניעת תאונות דרכים, ,Eye-Net וביצעה סדרת הדגמות מוצלחות.

Eye-Net הינה מערכת V2X (vehicle-to-everything) מבוססת תקשורת סלולרית למניעת תאונות דרכים. המערכת נועדה לספק התרעות בזמן אמת להולכי רגל ונהגים מפני תאונות דרכים, באמצעות שימוש בטלפונים סלולריים חכמים וברשתות סלולריות קיימות.

מערכת Eye-Net נועדה לספק שכבה משלימה של הגנה מעבר למערכות הסיוע לנהג (ADAS) הקיימות ולהרחיב את ההגנה למשתמשי דרך אשר אינם נמצאים בקו ראיה ישיר ואינם מכוסים על ידי מערכות התרעה אחרות. מערכת Eye-Net נועדה לזהות מבעוד מועד התנגשות פוטנציאלית, לפני שהגורמים המעורבים יראו אחד את השני, ולספק התרעה באופן שיאפשר לגורמים המעורבים לבלום בזמן ובבטחה.

באמצעות טכנולוגיה מבוססת סלולר, פורסייט יוצרת פתרון שיהיה זמין לכל אחד, ללא צורך בחומרה ייעודית ותהליך תקינה ארוך.

החברה ביצעה למעלה מ- 15 הדגמות מוצלחות, אשר במהלכן הציגה החברה יכולות גילוי מוקדם ומניעת התנגשות בתרחיש בו שני כלי רכב נעים אחד לכיוון השני בזווית של 90 מעלות, ללא קשר עין ישיר ביניהם, וכן בתרחיש נוסף של מניעת תאונה בין כלי רכב להולך רגל המתפרץ לכביש.

בכל ההדגמות הצליחה המערכת להתריע באופן שאיפשר לכל המשתמשים לבלום בזמן ובבטחה.

במהלך שני הרבעונים האחרונים החברה האיצה באופן משמעותי את קצב הפיתוח של מערכת Eye-Net והתמקדה בשיפור דיוק שערוך המיקום של המשתמשים במערכת, פיצוי על האטת רשת, וצריכת משאבים.

החברה מעריכה כי תוכל לסיים את פיתוח גרסת האלפא של המערכת עד סוף הרבעון הראשון של 2018 ומתכננת לערוך ניסוי רב משתתפים ראשון מסוגו בו צפויים להשתמש במערכת עשרות רכבים בו זמנית, באופן שיאפשר, להערכת החברה, להוכיח את יעילותה במגוון תרחישים בזמן אמת.

חיים סיבוני, מנכ"ל חברת פורסייט, ציין "מכשירי הטלפון הסלולריים זמינים לכל אדם ולכל נהג, ועל כן החזון שלנו הוא להשתמש בהם על מנת לצמצם את מספר תאונות הדרכים המתרחשות בסביבה עירונית. המערכת שלנו, המותאמת לשימוש במכשירים ניידים מבוססי מערכות הפעלה אנדרואיד ו-iOS, הציגה תוצאות מרשימות ובכוונותינו להמשיך את תהליך הפיתוח ולבצע פיילוט עירוני גדול בהמשך. המערכת מיועדת להטמעה, שילוב ושיתוף פעולה עם ספקי הטכנולוגיה הגדולים, מפעילי הרשתות הסלולריות וכן יצרני המכשירים, על מנת להשיג חשיפה רחבה של טכנולוגיה מצילת חיים."

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
פרופ' אמנון שעשוע מכוון לבינה מלאכותית כללית
כותרת ביניים * כותרת ביניים
קרא עוד
‫שבבים‬
יצרני מחשבים אישיים מתכוננים שוב למחסור במעבדים
כותרת ביניים * כותרת ביניים
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות