פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
Keysight at MWC2018
 

חברת קיסייט טכנולוגיות (Keysight Technologies) מציגה באירוע Mobile World Congress 2018 בברצלונה פתרונות חדשים הפונים להקל את אתגרי האימוץ של טכנולוגיות הדור החמישי על ידי מפעילות המובייל והסלולאר.

פתרון אחד שמציגה קיסייט הינו 5G Packet Core (NGC) Live Testing, פתרון ראשון בתעשייה לבדיקת רשתות בתנאי סקיילביליות. פתרון זה מספק למפעילות תובנות בזמן אמת של איכות השירות שלהן (Quality of Service) באמצעות ביצוע בנצ'מרק מהיר של ההיקף והביצועים של רשת הליבה. הפתרון מציג API's מסוג REST שניתנים לשילוב קל לתוך מסגרות האוטומציה או כלי הפיתוח.

בנוסף, החברה תציג את הפתרון Nemo Wireless Network Solutions, שכולל: Nemo Outdoor לבדיקות שטח בזמן אמת של C-IoT המאפשר בדיקה לווידוי כיסוי של NB-IoT או LTE-M, ובנוסף אופטימיזציה של איכות הרשת והבטחת שביעות רצון לקוחות; Nemo Xynergy הינו פתרון לאנליטיקה של מידע המאפשר למפעילות לבצע אופטימיזציה של ה-Radio Access Network, דבר שמוביל לאיכות שירות גבוהה יותר של המשתמשים. לקוחות יכולים לבצע אנליזה של מידע מסוג OSS מכול ספקיות התשתיות המובילות, ובנוסף לתמוך ולבצע אנליזה על כול המידע ב-RAN באמצעות פתרון אחד אגנוסטי וכולל.

כמו כן, קיסייט תציג את הפתרון הראשון לסימולציה של רשת 5G ו-UE התומך בסקיילביליות - החל מהשלב של בדיקות R&D ראשונות, ועד לוולידציה וביצועים של המכשירים והרשתות בשלבי הפריסה.

התמודדות עם אתגרי הדור החמישי

מבחינה טכנולוגית, הדור החמישי 5G מוסיף מורכבות חדשה למפעילות הסלולאר: ספקטרום תדרים שונה, frequency bands, ויותר נקודות ממסר, וזאת בשעה שהחברות נדרשות לספק שירותים חדשים לשווקים חדשים, ולהבטיח איכות שירות גבוהה ללקוחות. כדי להתמודד עם אתגרים אלו, הרשתות של מפעילות הסלולאר נדרשות לעבור התאמה בזמן אמת לכול סצנריו עסקי וטכנולוגי בנפרד, וזאת תוך יישום של ספקטרום תדרים חדש, פורמטים חדשים של תדרי רדיו, ושימושים חדשים של המשתמשים.

"פתרונות הבדיקות של קיסייט לעולמות ה-5G וה-IoT מאפשרים למפעילות המובייל לקבל תובנות ולאמת יכולות לאורך כול הסביבות שלהן - בעולמות המכשירים וציוד הרשת", אמר גארט ליס, דירקטור קבוצת פתרונות למפעילות תקשורת בקיסייט. "הקומבינציה של הפתרונות הכוללים שמציעה קיסייט, בשילוב עם אסטרטגיית 'ראשון בתעשייה' (Industry First), מאפשרת למפעילות לפרוס בהצלחה מכשירים חדשים, רשתות ושירותים, ולעשות זאת בלוחות זמנים קצרים."

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
פרופ' אמנון שעשוע מכוון לבינה מלאכותית כללית
כותרת ביניים * כותרת ביניים
קרא עוד
‫שבבים‬
יצרני מחשבים אישיים מתכוננים שוב למחסור במעבדים
כותרת ביניים * כותרת ביניים
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות