פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
Synopsys LucidDrive
תוכנת LucidDrive של סינופסיס, המאפשרת למתכננים לבצע סימולציה של ביצועי התאורה הקדמית בכלי רכב בעת נהיגה בלילה

>סינופסיס הכריזה על הגרסה החדשה של מוצר התוכנה מדגם LucidDrive, המאפשר למתכננים לבצע סימולציה של ביצועי התאורה הקדמית בכלי רכב בעת נהיגה בלילה. תוכנת LucidDrive בגרסה 2017.12, הזמינה כעת, כוללת תכונה חדשה עבור סימולציה של טכנולוגיית פיקסל-אור, שמהווה סוג של מערכת תאורה קדמית מסתגלת (AFS – Adaptive Front-lighting System) שמאפשרת סימולציה להארת כביש ברזולוציה גבוהה על ידי תאי תאורה אינדיבידואליים. מערכת פיקסל-אור מחלקת את אלומת האור של התאורה הקדמית למקטעים זוויתיים שבכל אחד מהם ניתן לשלוט בנפרד במטרה להתאים אותם לתנאים משתנים של נהיגה ותעבורה. יצרני הרכב וספקי התאורה ממוקדים בקידום טכנולוגיה זו מכיוון שיכולת ההסתגלות של תאורת הפיקסלים הקדמית עשויה להגדיל באופן משמעותי את הבטיחות בנהיגת לילה.

 

תכונת ה-AFS Masking PixelLight של LucidDrive מבצעת סימולציה של טכנולוגיית פיקסל-אור על ידי זיהוי התעבורה המתקרבת והעוקפת, חישוב תאי השטח המגבילים את הרכב ויצירה של מתווי הצללה הניתנים להגדרה בידי המשתמש עבור הפצת האורות הקדמיים. פונקציות אלה שימושיות עבור מתכננים בתחום הרכב הן בשלבי הפיתוח והן בשלבי הבדיקה של מערכות פיקסל-אור.


הסימולציות של LucidDrive בגרסה החדשה שופרו בתוספת ביצועים כגון ייעול של מידול תנועת רכב בצד ימין להפחתת צריכת ההספק לחישוב והיכולת לזהות כלי רכב שופרה בכדי להשיג ביצועים גבוהים יותר בעת זיהוי גורמי תעבורה בסימולציות AFS ו-ADB (Advanced Driving Beam).


"סימולציות וירטואליות של נהיגת לילה מהוות פלטפורמה אידיאלית להערכת יכולות התגובה הדינמית של מערכות AFS", אמר ג'ורג' בייז, סגן נשיא קבוצת הפתרונות האופטיים של סינופסיס. "תוכנת ה-AFS Masking PixelLight של LucidDrive מספקת ביצועים גבוהים ואימות אמין של תגובת מערכת הפיקסל-אור לנהיגה בעיקול, להזזה של ההגה, למפגש עם גורמי תעבורה ולמצבי כביש משתנים, וכל זאת בלי שיידרשו אבות טיפוס פיזיים יקרים בכדי להשלים בדיקות אלה".


כדי ללמוד עוד על LucidDrive ניתן לבקר
ב-https://www.synopsys.com/optical-solutions/lucidshape/luciddrive.html.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
פרופ' אמנון שעשוע מכוון לבינה מלאכותית כללית
כותרת ביניים * כותרת ביניים
קרא עוד
‫שבבים‬
יצרני מחשבים אישיים מתכוננים שוב למחסור במעבדים
כותרת ביניים * כותרת ביניים
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות