פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

 

  Applied_ProVision_photo
  מערכת ה- PROVision של אפלייד מטיריאלס. צילום יח"צ

אפלייד מטיריאלס (נאסד"ק: AMAT) מדווחת על נתוני שיא בהכנסות, ברווח התפעולי והרווח למניה ברבעון השני שהסתיים ב-19 באפריל, 2018.

תוצאות הרבעון השני

בהשוואה לרבעון הראשון של שנת הכספים 2017, הגדילה אפלייד מטיריאלס את המכירות נטו ב-29 אחוזים ל-4.57 מיליארד דולר. על בסיס עקרונות חשבונאיים מקובלים (GAAP) הגדילה החברה את שולי הרווח הגולמי ב-0.7 נקודות ל-45.8 אחוזים ואת הרווח התפעולי ב- 41 אחוזים ל- 1.33 מיליארד דולר, או 29.1 אחוזים מהמכירות נטו. הרווח למניה EPS לפי GAAP גדל ב- 43 אחוזים ל – 1.09 דולר

בחישוב שלא לפי עקרונות חשבונאיים מקובלים (non-GAAP) לאותה תקופה הגדילה החברה את הרווח הגולמי ב-0.4 אחוזים ל-46.7 אחוזים, הגדילה את הרווח התפעולי ב-40 אחוזים ל-1.38מיליארד דולר או 30.2 אחוזים מהמכירות נטו, והגדילה את הרווח למניה ב-54 אחוזים ל-1.22 דולר.

תזרים המזומנים מפעילות של החברה עמד על 611 מיליון דולר והיא החזירה 2.6 מיליארד דולר לבעלי המניות באמצעות 2.5 מיליארד דולר ברכישה עצמית של מניות ודיבידנדים בסך 105 מיליון דולר.

"הביצועים של אפלייד ברבעון השני היו שיא נוסף של כל הזמנים עבור החברה, דבר הממחיש יכולות ביצוע חזקות ומתן מענה לצרכי הלקוחות ביצירת פתרונות המסייעים להם בהאצת תוכניות הפיתוח והבאת שבבים חדשים לשוק מהר יותר", אמר גארי דיקרסון, נשיא ומנכ"ל אפלייד מטיריאלס "לאפלייד ההזדמנות הגדולה ביותר בהתייחס לטרנדים הטכנולוגיים המרכזיים, והשווקים בהם אנו פועלים הם חזקים ובעלי מנועי צמיחה לטווח ארוך"

תחזית עסקית

אפלייד מטיריאלס צופה כי ברבעון השלישי של שנת הכספים 2018 יסתכמו המכירות נטו בטווח של 4.33 עד 4.53 מיליארד דולר; מרכז טווח זה יהווה גידול של כ-18 אחוזים משנה לשנה. הרווח המדולל המתואם למניה שלא לפי GAAP צפוי להגיע לטווח של 1.13 עד 1.21 דולר למניה. מרכז הטווח יהווה גידול של כ-36 אחוזים משנה לשנה.

תחזית לרווח מדולל מתואם למניה שלא לפי GAAP אינה כוללת חיובים ידועים בסך 0.05 דולר למניה הנוגעים להשלמת רכישות וכוללת הטבת מס מנורמלת בתגמול מבוסס מניות בסך 0.01 דולר למניה, אך אינה משקפת פריטים כלשהם שלא היו ידועים במועד הכנת הדו"חות כגון חיובים נוספים כלשהם הקשורים לרכישות, פריטים לא תפעוליים או חריגים ופריטים אחרים הקשורים למיסוי אשר עקב האי-וודאות המאפיינת אותם, אינם ניתנים לחיזוי ללא מאמץ בלתי-סביר.עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
פרופ' אמנון שעשוע מכוון לבינה מלאכותית כללית
כותרת ביניים * כותרת ביניים
קרא עוד
‫שבבים‬
יצרני מחשבים אישיים מתכוננים שוב למחסור במעבדים
כותרת ביניים * כותרת ביניים
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות