פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
VOLVO TRUACK
 משאית של וולוו. מתוך אתר החברה


 NVIDIA מודיעה השבוע (ג') כי קבוצת וולבו בחרה בה וחתמה על הסכם שיתוף פעולה לפיתוח מערכת קבלת ההחלטות לכלי רכב מסחריים אוטונומיים, באמצעות שימוש בפלטפורמת הבינה המלאכותית מקצה לקצה DRIVE NVIDIA, המיועדת לאימון, סימולציה ומחשוב ברכב, אשר תאפשר נהיגה אוטונומית מלאה ובטוחה של כלי רכב מסחריים בכבישים ציבוריים ובכבישים מהירים.
שיתוף הפעולה של NVIDIA עם קבוצת וולבו, היצרנית השנייה בגודלה בעולם של כלי רכב מסחריים, יביא לדברי החברה את מהפיכת הנהיגה האוטונומית לעולם התחבורה. השימוש ב-AI בתעשיית הרכב ישנה את האופן בו אנשים וסחורות מונעים ברחבי העולם. השת"פ בין שתי החברות מיועד לשנות את האופן בו יפעלו התחבורה הציבורית, ציי משאיות מסחריות, ציי משאיות לאיסוף ומחזור אשפה, כלי רכב הפועלים בתעשיית הספנות והובלת המכולות, בענף הנדל"ן, הכרייה, הייעור ועוד. על ידי החדרת הבינה המלאכותית לתעשיות אלה, יכולות קבוצת VOLVO ו-NVIDIA ליצור כלי רכב חדשים מדהימים ולאפשר שירותים פרודוקטיביים הרבה יותר מאלה שקיימים כיום.
צוותי המהנדסים של שתי החברות שיעבדו מגוטנברג שבשבדיה ומהסיליקון וואלי בארה"ב, ייבנו יחד באמצעות פלטפורמת הבינה המלאכותית לכלי רכב של NVIDIA, DRIVE AGX Pegasus, תוך שימוש בתוכנת הסטאק המלאה DRIVE AV, עבור עיבוד של מידע המגיע מחיישן שפועל 360 מעלות ומאפשר תפיסה מרחבית, לוקליזציה על גבי מפות ותכנון נתיבים. הצוותים גם יבדקו ויאמתו את המערכות האלה באמצעות פלטפורמת הסימולציות של NVIDIA - DRIVE-in-the -loop.
"הלקוחות שלנו דורשים מאיתנו את זה עכשיו", אמר מנכ"ל קבוצת וולבו, מרטין לונדסטדט. "שותפות היא המנהיגות החדשה, ויחסים ארוכי טווח עם NVIDIA נחתמו היום".
"כל מה שזז בעולם יהיה מופעל באוטומציה או אוטומציה חלקית, ולכן הטכנולוגיה הזו היא בסיסית ויסודית", אמר מייסד ומנכ"ל NVIDIA ג'נסן הואנג. "יחד, אנחנו הולכים לשנות את העתיד."
המעבר לקניות אונליין מגביר את הלחצים על מערכת התחבורה העולמית. כבר היום, יותר מ -35 מיליון חבילות ברחבי העולם מועברות מדי יום, כאשר נתון זה גדל ב-28% אחוזים בשנה. עד 2040, שירותי האספקה יצטרכו לנסוע עוד 78 מיליארד קילומטרים מדי שנה ברחבי העולם כדי להתמודד עם העברות של הסחורה הזמינה באינטרנט, כך על פי חברת הייעוץ KPMG..
משאיות אוטונומיות מגיעות בדיוק בזמן כדי לענות על דרישה זו. הן יכולות לפעול 24 שעות ביממה, לשפר את זמני האספקה, ועם ההתייעלות ניתן להפחית את עלויות הלוגיסטיקה בארה"ב ב -45% בשנה בהיקפים של בין 85 ל -125 מיליארד דולר, לפי מומחים מקינזי.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
קמטק מדווחת על קבלת הזמנות ל-34 מערכות מ- 5 יצרניות חיישנים למצלמות
מרבית ההזמנות יותקנו במהלך המחצית הראשונה של 2020
קרא עוד
שבבים
אייסייט הציגה ב-CES חידושים במערכת ניטור הנהג
ליאת רוסטוק, סמנכ"לית שיווק בחברה הסבירה ל-CHIPORTAL בביתן החברה ב-CES כיצד מגלים האם הנהג נרדם, משוחח בטלפון או מעשן.
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות