פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

גוגל מגלה הזדמנות לחיישנים בביג דאטה

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
google_new_logo
 
חברת הזנק עם מכשיר שמנטר גלי מוח המופעל על ידי למידה עמוקה תוכל לעזור לענקיות מובייל ומחשוב ענן להתחבר למחשבות שלכם. החברה הייתה אחת מכמה יצרני מכשירים שנענו בתערוכת החיישנים לקריאה מגוגל למכשירי בית חכם שיתמכו בשירות שלה Assistant. שירותי ענן וסמארטפונים כנראה לא ינטרו מחשבות בזמן הקרוב. אבל הענף בבירור במרוץ במעלה שרשרת המזון מטכנולוגיות חיישנים ליבתיות ועד תוכנה ונתונים, לדברי כמה יצרנים באירוע.

Petal משתמשת במערכת ראש מהמדף שמודדת אותות אא"ג שהיא מעבדת באמצעות מודלים מפיתוח עצמי של רשתות עצביות שנכתבו במסגרת של גוגל TensorFlow. חברת ההזנק שקיימת שנתיים מדגימה עכשיו תוכנה שמאפשרת למשתמשים לשחק במשחק וידאו באמצעות המחשבות שלהם. החברה אמרה שסמסונג הגיבה בחיוב להדגמה שערכה במטה הקוריאני של סמסונג. היא מחפשת קשרים עם קבוצות הבית והמכשירים המוטבעים של גוגל. החברה של חמישה אנשים מקווה לספק בתוך חודש ערכה למפתחים שתתמוך באנדרואיד, iOS, המאק וחלונות.

השירות "מבוסס על קול כיום, אבל העתיד הוא בהבנה מתוך הקשר ופריטים חזותיים, וכאן נכנסים לפעולה יותר חיישנים", אמרה וונדי קם, מנהלת פיתוח עסקי בגוגל שדיברה באירוע. "עוד דברים צריכים לכלול חיישנים כדי ש-Assistant יציע חוויה חזקה" שתאפשר לצרכנים שירותים מנבאים מותאמים אישית, אמרה.

עד כה, השותפים של גוגל ב-Assistant כוללים את Philips Hue בתאורה ו-LG ו-iRobot במכשירי חשמל, אבל "אנחנו בשלב המוקדם של סביבת ה-Assistant", אמרה קם. "אם אתם רוצים שהחיישן שלכם יפעל עם מכשירים אחרים, ספרו לנו על החיישן ומקרי השימוש כדי שנוכל להגדיר תכונות ו-APIs", הוסיפה.

גוגל מתחרה באפל, אמזון ואחרים ביצירת חוויה של בית חכם. בסין ביידו הקדימה להשיק פעילות דומה. עד היום, לא התפתחו תקנים למכשירים כדי שיתמכו במגוון מעורב של שירותים. גוגל מתכוונת להשיק שירות של אבטחה ביתית בקרוב, שדומה פחות או יותר ל-Alexa Guard של אמזון. ענקית החיפושים מפעילה יוזמה של TensorFlow Lite כדי לשים מודלים של למידה עמוקה שפועלים בבקר שלה בעשרות קילובייט בלבד לתוך שירותים מוטבעים עם השהיה נמוכה שלא צריכים קישוריות לענן.

בטווח הארוך, מוצרי ההרחבה צד שלישי שצרכנים מתקינים בדלתות וחלונות לשם אבטחה יהיו מוטבעים בבתים ורהיטים חדשים. "חברות באות אלינו ושואלות איך להכין את העסקים שלהם לעתיד, ואנחנו ממליצים עליהם למשלבי מערכות". זה חלק ממגמה רחבה לנצל טכנולוגיה דיגיטלית כדי ליצור יעילות ותזרימי הכנסות חדשים. "כולם רוצים לעבור למודל של תוכנה כשירות", אמר אחד המציגים באירוע.
עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
אוניברסיטת תל אביב השיקה מרכז חדש למדע וטכנולוגיה קוונטית
פרופ ירון עוז, רקטור אוניברסיטת תל אביב: "המרכז החדש יהווה מרכז ייעודי למדע וטכנולוגיה קוונטית, שישמש קורת גג...
קרא עוד
שבבים
הוקם המאגד לפיתוח טכנולוגיות קוונטיות
הממשלה, התעשיות הביטחוניות, אקיוביט, מכון ויצמן, הטכניון, ומוסדות אקדמיים מובילים נוספים ישתפו פעולה בתחום...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות