פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

אריקסון צופה 2.6 מיליארד מנויי דור 5 בעולם בשנת 2025

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
ekholm
 נשיא ומנכ"ל אריקסון בוריה אקהולם בפתיחת ביתן החברה בתערוכת הסלולר בברצלונה, 2019. צילום יחצ

 

אריקסון, אחת מיצרניות התשתית הגדולות לרשות סלולריות צופה כי מספר מערכות הדור החמישי יגיע ל - 2.6 מיליארד בסוף 2025, לפי המהדורה האחרונה של דו"ח הניידות של אריקסון.
הספקית השבדית צופה 1.9 מיליארד מנויים של 5G בעולם עד סוף 2024.

הגרסה האחרונה של הדו"ח גם חוזה כי כי 5G יכסה עד 65% מהאוכלוסייה העולמית בסוף 2025 ויטפל ב-45% מתעבורת הנתונים הניידים הגלובלית. מהדוח של אריקסון עולה כי בסוף 2025 יהיו בצפון אמריקה כמעט 320 מיליון מנויי דור חמישי שיהוו 74% מהמנויים הניידים באזור.

במזרח אסיה, אריקסון צופה כי מנויי 5G ייצגו 56% מבסיס המנויים הסלולארי הכולל של האזור עד סוף 2025, בעוד טכנולוגיית5G צפויה לייצג 55% מכלל המנויים הניידים במערב אירופה בסוף תקופת התחזית. אריקסון גם צופה כי LTE תמשיך להיות טכנולוגיית הגישה הסלולרית הדומיננטית במהלך תקופת התחזית. צפוי להגיע לשיא בשנת 2022 ב - 5.4 מיליארד.

פרדריק ג'דלינג, סגן נשיא ומנהל חטיבת הרשתות באריקסון, אמר: "מעודד לראות כי ל 5G יש כעת תמיכה רחבה כמעט מכל יצרני המכשירים. בשנת 2020, מכשירים תואמים G5 ייכנסו לשוק ההמוני, שיגדיל את האימוץ של 5G. השאלה איננה עוד אם, אלא באיזו מהירות אנו יכולים להמיר את תחזית מקרי השימוש ליישומים רלוונטיים עבור צרכנים ועסקים. כאשר 4G תמשיך לאפשר קישוריות חזקה באזורים רבים בעולם, מודרניזציה של רשתות היא גם המפתח לשינוי טכנולוגי זה שעובר עלינו. "
במהלך הרבעון השלישי של 2019 המשיכו ספקי השירות להפעיל 5G ומכשירי דור חמישי נוספים הפכו לזמינים. כ - 50 מפעילים ברחבי העולם הודיעו על השקת שירות מסחרי של רשתות 5G, על פי הדיווח.

"בשש השנים הבאות צפויה ספיגת המנוי של 5G להיות מהירה משמעותית מזו של LTE, לאחר השקתה בשנת 2009. גורמים עיקריים הם ההתקשרות הקודמת של סין ב - 5G בהשוואה ל - LTE, שהמדינה לא הייתה בין הראשונות לאמץ את הטכנולוגיה וגם הזמינות המוקדמת של מכשירים ", נכתב בדו"ח.

אריקסון צופה בסך הכול 13 מיליון מנויים ל - 5G עד סוף השנה, כאשר סין אחראית לחלק גדול מהמנויים האלה. בסין, שלושת המפעילים המנוהלים על ידי המדינה השיקו לאחרונה שירותי 5G5 מסחריים. הרשמה של לקוחות החלה עוד לפני ההשקה, כאשר יותר מעשרה מיליון משתמשי 5G נרשמו באוקטובר 2019.

המשלוחים השנתיים של מכשירי G5 צפויים להגיע ל 13 מיליון יחידות בסוף 2019. 5G יותר מאשר bndgeym LTE במספר המכשירים שהושקו במהלך תקופת הפריסה הראשונית שלה. עם זאת, כמות מכשירי 5G בשנת 2020 אמורה להגיע ל - 160 מיליון יחידות, כאשר סין צפויה לפרוס באופן מסיבי כיסוי דור חמישי", נאמר בדו"ח.

 

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
אפל מגבירה הזמנות המעבדים לאייפון 11 מ-TSMC
הבקשה הזאת מצביעה גם על כך, שהמכירות של הדור הקודם של המכשירים, iPhone 10, לא היו מוצלחות דיין עבור אפל, ולכן הפעם...
קרא עוד
שבבים
בואינג וטקטיקל רובוטיקס הישראלית בוחנות פיתוח של רכבי אוויר הממריאים אנכית
יצרנית המטוסים בואינג וחברת טקטיקל רובוטיקס (Tactical Robotics) הישראלית, חתמו על הסכם לפיתוח אפשרי של כלי טייס מבוסס...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות