פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
BERNARD_CHARLES
ברנרד שארלס, מנכ"ל דאסו סיסטמס


דאסו סיסטמס הודיעה כי חתמה על הסכם סופי לרכישת קו מוצרי התוכנה Elecworks לעיצוב מיזמי אוטומציה ומתקני חשמל מבית Trace Software International, אשר מפתחת פתרונות תוכנה ושירותים ייעודיים להנדסה תעשייתית. הרכישה תושלם באמצעות העסקת צוות של 21 אנשי מקצוע מיומנים לדאסו סיסטמס. רכישת נכסי Elecworks תייעל ותגביר את פיתוח פתרון המכטרוניקה של דאסו סיסטמס בפלטפורמת ה-3DEXPERIENCE כדי לסייע ללקוחותיה של SOLIDWORKS להתמודד עם אתגרי התכנון החשמלי בפיתוח מוצרים חכמים.


דאסו סיסטמס תרכוש 100% מקו מוצרי התוכנה Elecworks ואת הקניין הרוחני של Trace Software. צוות של Elecworks, הכולל 21 מהנדסי תוכנה, מהנדסי תמיכה טכנית ומהנדסי אבטחת איכות יעודיים לשרטוט חשמלי, יצטרפו לדאסו סיסטמס. תוכנת Elecworks מספקת עיצוב סכימטי, תכנון לוחות בקרה חשמליים ויכולות עיצוב של רתמות כבלי חיווט קטנים, המהווים את הבסיס ליישומי החשמל של SOLIDWORKS מבית דאסו סיסטמס. בסיס זהיאפשר לצוותים מכניים וחשמליים לשפר את שיתוף הפעולה ולספק עיצובים מדויקים יותר. רכישת הנכס כוללת ספריה של למעלה מחצי מיליון סמלים חשמליים ונתוני יצרן עבור רכיבים חשמליים שהשימוש בהם נפוץ בעת העיצוב.


"בעת שהביקוש למוצרים חכמים גדל, דאסו סיסטמס מוכנה לשרת את הצרכים של משתמשי SOLIDWORKS על-ידי שילוב שיטות שיאיצו את עיצוב המכטרוניקה ויעזרו להם למנף את היתרונות של פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE ", אמר ג'יאן פאולו באסי, מנכ"ל SOLIDWORKS, דאסו סיסטמס. "צוות הפיתוח של Elecworks מביא מיומנויות שכבר תרמו להצלחה של היישומים החשמליים של SOLIDWORKS. אנו מקדמים אותם בברכה, כאשר באמצעות הרכישה של נכסי Elecworks אנו מרוויחים את ההזדמנות לספק מענה טוב יותר לשוק המוערך בכ-400 מיליון דולר של עסקים קטנים ובינוניים המניעים את החדשנות ברנסנס התעשייתי של היום."


האינטרנט של החוויות - החוויות החכמות והאוטונומיות שמקשרות באמצעיים דיגיטליים מוצרים, טבע וחיים בעולם הפיזי - מוזן על ידי השוק ההולך ומתרחב של מכשירים חכמים ומחוברים שמספרם הצפוי בשנת 2020 נאמד בכ-30 מיליארד. חברות היי-טק, זיווד תעשייתי, אנרגיה וענפים אחרים חייבות לשלב חיישנים, בקרים ויכולות חדשים לתוך המוצרים החכמים שלהם כדי לספק בהצלחה את החוויות הללו, אך תהליך לעיצוב מכני וחשמלי עלול לסבך את פיתוח המוצר.


עם נכסי Elecworks, דאסו סיסטמס יכולה לייעל את הפיתוח של יישומי החשמל של SOLIDWORKS והנפקות חשמליות חדשות בפלטפורמת ה-3DEXPERIENCE על-ידי שילוב של שיטות העבודה המוצלחות ביותר, טכנולוגיית תכנון חשמל ויישומים מכניים של SOLIDWORKS, תחת ניהול משותף של מחקר ופיתוח. אלפי משתמשי SOLIDWORKS המבקשים לאמץ אפליקציות תכנון חשמל בנות-השגה עבור השינוי הדיגיטלי של תהליך תכנון החשמל שלהם, ייהנו, לפיכך, משרטוט חשמל ופיתוח תיעוד, תכנון מונחת מסד נתונים, שיפור זרימות העבודה משלב הסכמות לתלת-הממד וניהול שינויים בתכנון.
Trace Software International הינה שותפת יישומים של SOLIDWORKS מאז 1997, המספקת תוכנת עיצוב מערכות חשמל ללקוחות SOLIDWORKS. בשנת 2012, דאסו סיסטמס יזמה שותפות אסטרטגית עמה כדי לשלב ולמכור טכנולוגית Elecworks תחת השם של יישומי החשמל של SOLIDWORKS.

עסקת העברת הנכסים צפויה להיסגר בחודש מרץ 2019.

עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
שוק המיקרו בקרים צפוי לקטון ב-6%
כך עולה ממחקר שפירסמה לאחרונה חברת מחקרי השוק IC Insights
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
גיא סלע, מנכ"ל סולאראדג' נפטר הבוקר לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן
סלע היה שותף להקמת סולאראדג' בשנת 2006 ועד יומו האחרון שימש כיו"ר החברה ומנכ"לה.
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות