פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
456 l1
 גיא אזרד, מנכ"ל מארוול ישראל. צילום יח"צ מארוול ישראל

חברת מארוול, המתמחה בפתרונות מוליכים למחצה לתשתיות תקשורת, וחברת סמסונג הודיעו על הרחבת שיתוף הפעולה הארוך טווח שלהן בתחום תשתיות רשתות אלחוטיות. סמסונג ומארוול משתפות פעולה בפיתוח ובהשקת מגוון מעבדים לתשתיות רשתות LTE והן לרשתות 5G NR, באופן המאפשר לחברות תקשורת לפרוס טכנולוגיה בריבוי תדרים, על מנת לעמוד בביקוש הגובר בהתמדה לשימוש רחב בנתונים על-ידי משתמשי קצה ויישומים חדשים.

רשתות הדור הבא דורשות אינטגרציה מקיפה של מספר טכנולוגיות המאפשרות קצבי נתונים מהירים, זמן המתנה קרוב לאפס, והגדלת צפיפות הרשת בהתאם לתקנים החדשים. בנוסף, הצורך להמשיך ולתמוך באופן סימולטני גם ברשתות LTE ו- LTE-A הוותיקות יותר, לצד רשת 5G NR הינו חיוני לפריסה יעילה וחסכונית. לאחרונה דיווחה החברה כי שבב ה-5G שלה פותח בישראל.

LTE-A ו- 5G NR מאפשרות גם שימושים חדשים רבים, לרבות ערים חכמות, אוטומציה ביצור, שירות רפואי מרחוק, IoT ומציאות וירטואלית.

גיא אזרד, מנכ"ל מארוול טכנולוגיות ישראל אמר: "שיתוף הפעולה עם חברת סמסונג מהווה צעד אסטרטגי עבור מארוול העולמית ואף הופך אותנו לשחקן דומיננטי בתחום ה- 5G . מספר קבוצות במרכז הפיתוח הישראלי לקחו חלק משמעותי ואסטרטגי בפיתוח הרכיבים למשפחת הדור ה 5G, גם במסגרת המעבדים וגם במסגרת רכיבי המיתוג של המערכת. אנחנו שמחים על הזכות לתרום ולהיות חלק מההצלחה של מארוול העולמית בשוק ה 5G".

רג'יב חוסיין, מנהל האסטרטגיה וסגן נשיא Marvell Semiconductor, העומד בראש קבוצת הרשת והמעבדים של החברה, אמר: " כבוד גדול להיות שותפים של חברת סמסונג בפיתוח טכנולוגיה חדשנית שתניע את הגל הבא של חיבוריות חכמה ברשתות 5G. הפלטפורמה האלחוטית שלנו מספקת לשותפינו פתרון מקיף המאפשר פריסת רשתות LTE-A ו- 5G-NR, מנקודות הגישה וקצה הרשת ועד לליבת הרשת".

לדברי גא'הו ג'און, סגן נשיא סמסונג העומד בראש פעילות המו"פ של החברה בתחומי עסקי הרשת אמר: "סמסונג מחויבת להוביל את הגל הבא של חדשנות בעידן ה- 5G, באמצעות עבודה משותפת עם שחקנים מרכזיים בתעשייה, לרבות מארוול. מינוף המומחיות במסחור טכנולוגיות LTE ו- 5G, יאפשר לנו להמשיך ולבחון את הפוטנציאל אותו מציגות הטכנולוגיות המתקדמות לדחיפה אל מעבר למגבלות טכנולוגיות הרדיו החדשות הקיימות כיום".

 

עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
AMD: מעבדי 7 ננומטר - עכשיו גם למחשבים צרכניים
הה-Ryzen Threadripper 3960X וה-3970X הם מלובי ליבות באופן מרשים ועם ביצועים גבוהים, אבל כך גם תגי המחיר שלהם - 1,399 דולר ו-1,999 דולר
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
גרטנר: המאבק על בינה מלאכותית בקצה רק מתחיל
בבינה מלאכותית בקצה יש הבטחה רבה כל כך כי אפשר ליישם אותה בכל מכשיר אלקטרוני כמעט, ממכוניות שנוהגות בעצמן ורואות הולכי רגל בכביש ועד...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות