פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

Xilinx תקנה את חברת טכנולוגיות הרשתות סולרפלייר

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני

 

xilinx_v4
 

ספקית הלוגיקה הניתנת לתכנות Xilinx אמרה שהיא תרכוש את ספקית פתרונות הרשתות סולרפלייר באותו היום שבו דיווחה שהמכירות השנתיות שלה עלו על 3 מיליארד דולר בפעם הראשונה.
התנאים הכספיים של הרכישה לא נמסרו. אבל Xilinx (סן חוזה, קליפורניה) הפכה לראשונה למשקיעה בסולרפייר ב-2017, כששתי החברות התחילו לעבוד יחד על טכנולוגיית רשת מתקדמת.
בחודש שעבר בפיסגת המחשוב הפתוח, Xilinx וסולרפלייר הדגימו את הפתרון המשותף הראשון שלהן -- 100G SmartNIC חד שבבי מבוסס FPGA, שיכול לעבד 100 מיליון מנות בשנייה (לקלוט ולשדר) תוך צריכת פחות מ-75 W.
Xilinx אמרה שהעסקה -- שצפויה להיסגר בשנה הבאה בכפוף לבדיקה רגולטורית ותנאי סגירה אחרים -- תאפשר לחברה לפתח מוצרי SmartNIC אחודים חדשים. החברה גם אמרה שהמיזוג גם יעזור להאיץ את ההתמקדות שלה במרכז הנתונים ואת השינוי לחברת פלטפורמות.
סאליל רייג', סגן נשיא ביצועי ומנהל כללי של קבוצת מרכזי הנתונים של Xilinx, אמר באמצעות הודעה לעיתונות שהרכישה תעניק ל-Xilinx "טכנולוגיה מובילה בשוק ומהנדסים מוכשרים יוצאי דופן עם מומחיות בחומרה, תוכנה, קושחה ודרייברים של רשתות".
המרכז של סולרפלייר, שהוקמה ב-2001, נמצא באירביין, קליפורניה, והיא הייתה חלוצה בטכנולוגיות של רשתות מהירות כגון אתרנט, האצת יישומים ו-NVMe על גבי מארגים. לחברה יש עכשיו יותר מ-200 עובדים בארה"ב, בריטניה, הודו ואזור אסיה פסיפיק.
"החזון המשותף שלנו לגבי העתיד של מרכז הנתונים ומחשוב ענן והשילוב של הטכנולוגיות שלנו עושים את הרכישה הזאת לצעד הבא האידיאלי עבור הלקוחות, העובדים והמשקיעים שלנו, וגם ענף מרכזי הנתונים היותר רחב", אמר ראסל סטרן, מנכ"ל סולרפלייר.
גם ביום רביעי, Xilinx דיווחה על מכירות של 828 מיליון דולר ברבעון האחרון שלה, גידול של 4% לעומת הרבעון הקודם ו-30% לעומת השנה הקודמת. החברה דיווחה על הכנסה נקייה של 245 מיליון דולר ברבעון, עלייה של 2% לעומת הרבעון הקודם ו-68% לעומת השנה הקודמת.
בשנת הכספים שלה, Xilinx דיווחה על מכירות של 3.06 מיליארד דולר, גידול של 24% לעומת השנה הקודמת.
"אנחנו מבצעים את האסטרטגיה שלנו ומתמקדים בצמיחה בכל התיק שלנו בהמשיכנו את השינוי לחברת פלטפורמות", אמר ויקטור פנג, נשיא ומנכ"ל Xilinx, בהודעה.
ברבעון הנוכחי, Xilinx אמרה שהיא צופה שהמכירות יגדלו לבין 835 מיליון דולר ו-865 מיליון דולר.

עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
AMD: מעבדי 7 ננומטר - עכשיו גם למחשבים צרכניים
הה-Ryzen Threadripper 3960X וה-3970X הם מלובי ליבות באופן מרשים ועם ביצועים גבוהים, אבל כך גם תגי המחיר שלהם - 1,399 דולר ו-1,999 דולר
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
גרטנר: המאבק על בינה מלאכותית בקצה רק מתחיל
בבינה מלאכותית בקצה יש הבטחה רבה כל כך כי אפשר ליישם אותה בכל מכשיר אלקטרוני כמעט, ממכוניות שנוהגות בעצמן ורואות הולכי רגל בכביש ועד...
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות