פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
keysight ADS PEPro PathWave1 1
 תמונת מסך של מערכת  PathWave Design 2020 של קייסייטקיסייט טכנולוגיות (Keysight Technologies) הכריזה על PathWave Design 2020, פלטפורמה של פתרונות לביצוע סימולציות ואוטומציה בתהליכי התכנון למערכות אלקטרוניות. הפתרונות החדשים מבית קיסייט יאפשרו האצת תהליכי התכנון, המשמשים מהנדסים בתהליכי הפיתוח והייצור של מערכות RF ומיקרו-גלים (microwave), מערכות דור חמישי 5G, פיתוחים לתעשיית הרכב האוטונומי (automotive), מכמ"ים, ועוד. פלטפורמת התוכנה החדשה מיועדת לאפשר פשטות ואוטומציה של תהליכים, ביצוע וניתוח סימולציות, בצורה יעילה ומדויקת, ותאימות לסטנדרטים טכנולוגיים.


קיצור זמני תכנון וסימולציות


הרקע להשקת פלטפורמת התוכנה החדשה הוא הדרישות החדשות שעולם הטכנולוגיה מציב בפני מתכנני המערכות האלקטרוניות – בדגש על אורך חיי סוללה ארוך, הקטנת הרכיבים, ורמות אינטגרציה גבוהות יותר. כתוצאה מכך, דרישות התכנון של המערכות הופכות מורכבות יותר, וזאת ככול שכמויות המידע הולכות וגדלות. במחקר שביצעה לאחרונה קיסייט עולה כי קורלציה של המידע ואינטגרציה של תוכנה זוהו כאתגרים המרכזיים על ידי מהנדסי תכנון ואינטגרציה. על פי המחקר למעלה מ-90 אחוזים מהמשיבים מעוניינים להאיץ את זמני ה-time-to-market באמצעות שימוש בפתרון פיתוח מוצר אינטגרטיבי המאפשר שיתוף מידע.


פלטפורמת ה- PathWave Design 2020 מקצרת את הזמנים הנחוצים לשלבי התכנון והסימולציות הנדרשים בתהליכי פיתוח מוצרים. השימוש בספריות מתוכנתות מראש וסימולציות מותאמות לתקנים הנדרשים בתעשייה מקצרות באופן משמעותי את זמני ה-setup time, ובנוסף אוטומציה של התהליכים חוסכת ומייעלת זמני עבודה ידניים. התוכנה מייצרת תהליכים פשוטים לייבוא וייצוא של תכנון מערכות, ומקצרת זמני תיקון תקלות, כחלק מתהליך. שיפורים בתהליכי אנליטיקה של המידע מאפשרים ביצוע ניתוח מהיר וביצוע החלטות תכנוניות בזמן קרוב לאמת (real time).


"אתגר משמעותי בתעשייה הוא התייעלות של תהליכי פיתוח מוצר, בדגש בשלבי התכנון והסימולציה", אמר טוד קאטלר, סגן נשיא ומנהל יחידת Design and Simulation בקיסייט. "פלטפורמת PathWave 2020 מספקת למהנדסים כלים חדשים ותוכנות המקצרות את שלבי הפיתוח ומונעת דחיות בפרויקט על ידי הוספת מרכיבים של התייעלות לתהליכי פיתוח הקשורים לעולמות התכנון השונים כגון - ה-RF, מיקרו-גלים, 5G, והמכונית האוטונומית."

עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
3LC, מקודד הבלוטות' של הדור הבא, זמין עתה עבור מעבדי Tensilica HiFi של קיידנס
קיידנס הוציאה רישוי לקוד ייחוס מ- Fraunhofer IIS על מנת לאפשר זמינות של המקודד החדש מייד עם השקת תקן ה-LE Audio הראשוני.
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
התשובה לרכישת הבנה ע"י אינטל: אפל רכשה חברה המפתחת מעבד AI במכשירים משובצים זעירים
מתחקיר שערך אתר GeekWire עולה כי שווי העסקה היה כ- 200 מיליון דולר. ככל הנראה הכוונה היא לשלב את האלגוריתמים לזיהוי תמונות של החברה הנרכשת...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות