פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

"אנו מאפשרים צילום תלת ממדי עומק באמצעות חיישן אחד בלבד"

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
DORON NEVO SILIECONCLUB
 דורון נבו, מנכ"ל MultiVu במפגש הסיליקון קלאב, יוני 2019. צילום: שמואל אוסטר

"אנו מאפשרים צילום תלת ממדי באמצעות חיישן אחד בלבד". כך אמר דורון נבו, מנכ"ל MultiVu שהציג את החברה במסגרת מפגש סיליקון קלאב. "החברה קיימת רק מספר חודשים אבל הטכנולוגיה שלה מפותחת כבר ארבע שנים במעבדה של פרופ' דוד מנדלוביץ' באוניברסיטת תל אביב, שלאחרונה מכר לסמסונג את חברת קורפוטוניקס תמורת 156 מיליון דולר. הצוות שעבד על הפיתוח באוניברסיטה הוא הצוות הבסיסי שלנו היום, החברה רשמה פטנטים ויש לה זכיון בלעדי על הטכנולוגיה.


"אנחנו מממשים צילום תלת ממדי בדרך שמאפשרת לנו לעשות פעולות נוספות כגון מיקוד של תמונה לאחר שצילמנו אותה, כגון שינויים ברקע כיוון שיש לנו תמונות עומק של מה שאנחנו מצלמים ואנחנו למעשה מוכנים למציאות רבודה, מכיוון שיצירת התמונה הצבעונית והתלת ממדית מתבצע על ידי תוכנה.

 

"האפליקציה הראשונה שאנחנו רוצים ליישם היא – אימות פנים תלת ממדי. היום בטלפונים החדשים של אפל, סדרה 10 יש תכונה שהוא יכול להכיר אתכם והמימוש שם הוא מימוש שתלת ממדי. לא רק שהוא מזהה את הפנים הוא מזהה שאלו הפנים שלכם ולא תמונה שמישהו מציג לכם, אבל הדבר מצריך שימוש בשתי מצלמות וגוף הקרנה. אצלנו מספיקה מצלמה אחת."


"המקום בטלפון הוא מצרך יקר. פחות חיישנים משמעותם גם פחות שימוש באנרגיה. המימוש של הטכנולוגיה מתחלק לשניים: מצד אחד החומרה – החיישן עצמו שאנחנו עורכים בו התאמות מחליפים את הפילטר ומוסיפים עדשה. כל השאר זו התוכנה שאנחנו מפתחים אצלנו שמבוססת על ביג דטה ולמידה עמוקה, שמאפשרים את פיתוח ה אלגוריתמם שמייצר את התמונה."


יישומים נוספים לטכנולוגיה יכולים להיות בתחום בקרת גישה מאובטחת, כניסה למכונית, מצלמה בתוך המכונית, מיכשור רפואי, IOT וניווט של רחפנים. כמובן גם בתעשיה אפשר למצוא באבטחת איכות גם מצלמות תלת ממד שאנחנו מביאים פתרון זול יותר.
עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
המנכ"ל עזב את ווייב, העתיד של MIPS מוטל בספק
בכך דחה דירקטוריון MIPS את הצעתה של CEVA הישראלית שהיתה עדיפה על הצעתה הקודמת של אימג'יניישן
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
מיקרוסופט הכריזה על טלפון SURFACE דו מסכי, ההפתעה: יופעל ע"י אנדרואיד
הטלפון הדו מסכי הוא ככל הנראה השלב הבא באבולוציה של הטלפון החכם, וגם חברות נוספות עובדות על פיתוח דומה, אף כי ככל הנראה, הטלפונים הראשונים...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות