פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

AMS מציעה שוב לקנות את אוסרם, הפעם תמורת 4.8 מיליון דולר

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני

 

ams-AG-magnetic-position-sensor
 


סצנת המיזוגים ורכישות בתעשיית השבבים ללא ספק התחממה לאחרונה, גם אם לא בממדים של 2016 וממשיכה להתחמם עם ההצעה האחרונה של מפתחת החיישנים האוסטרית AMS לקנות את אוסרם תמורת 4.8 מיליון דולר (4.3 מיליון אירו).


זה הניסיון השני של AMS לקנות את אוסרם השנה. היא סיימה את הניסיון הראשון שלה לקנות את אוסרם ביולי באומרה שאינה רואה "בסיס מספיק" כדי להתקדם עם ההצעה. אבל במהלך סוף השבוע AMS החליטה להחיות את ההצעה שלה. אם תצליח, לחברה המאוחדת יהיה תיק רחב של פתרונות חיישנים ופוטוניקה עם הכנסות של בערך 5 מיליארד אירו.


כש-AMS משכה את ההצעה הקודמת שלה, התפנתה הדרך למשקיעים ביין קפיטל וקבוצת קרלייל לנסות לקנות את אוסרם. אולם, בעלת המניות הגדולה ביותר של אוסרם אליאנז גלובל אינבסטורז דחתה את העסקה, ואמרה כנראה שהמחיר שהוצע לאוסרם היה נמוך.


בדיווח שלה על תוצאות הרבעון השלישי בסוף יולי, אוסרם הייתה פסימית למדי, ואמרה שברבעון לא נראו סימנים להתעוררות עסקית, ושוקי הרכב במיוחד חלשים. כתוצאה מכך, ההכנסות שלה על בסיס בר השוואה ירדו ב-14% לעומת השנה הקודמת ל-850 מיליון אירו.


בה בעת, AMS, שההכנסות שלה תלויות מאוד באפל, אמרה שהעסקה המוצעת מאיצה את הגיוון של תמהיל הכנסות שלה.


ספציפית, AMS אמרה שהעסקה "תגוון באופן מהותי את הרכב ההכנסות של AMS" ותתורגם לתמהיל רווח ותזרים מזומנים יותר מאוזן ופחות תנודתי, עם חשיפת הכנסות של 35% לצרכנים ו-45% לרכב (פרו-פורמה לגבי התרומה של אוסרם). המטרה היא שעסקי הרכב המאוחדים יובילו בשווקים מהירי צמיחה חדשים כמו נהיגה עם סיוע ונהיגה אוטונומית, מימשק אדם- מכונה ברכב ותאורה דיגיטלית ברכב, שבהם הגידול בהכנסות נגרם על ידי החדירה לשוק של פונקציות חדשות ולא גידול בכמות המכוניות.
פתרונות חיישנים ואופטיקה חדשים, במיוחד לרכב
AMS גם אמרה שהאיחוד יאיץ את הפיתוח של חידושים חדשים בפתרונות אופטיים, ויחזק את נוכחות הייצור שלה בגודל ויתרונות בעלויות.
המגמה הגוברת היא לארוז חיישנים ומקורות אור לתוך פתרון אחד שכולל שבבי פולטים, מסלול אופטי, מקלטים ודרייברים עם אלגוריתמים ותוכנת שכבת יישום משובצים. AMS מתמחה בחיישנים ואוסרם מתמחה בפוטוניקה. לאוסרם יש לדים ו-EEL עתירי הספק ואינפרא אדום, שישלימו את תיק הפולטים של AMS שכולל VCSELs ומערכי VCSEL עתירי ביצועים.

עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
קיידנס השיקה את מערכת הקישוריות בין שבבים UltraLink D2D
ליפ בו טאן, מנכ"ל קיידנס העולמית: " קיידנס השיגה תוצאות תפעוליות חזקות ברבעון השני של 2019, עם צמיחה של 12 אחוזים משנה לשנה, בכל קווי המוצר...
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
מתהדק השת״פ בין שתי יצרניות הקובוטים
Universal Robots ו- MiR פתחו מרכז חדשנות משותף בברצלונה
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות