פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
img anirudh devgan president pr1
 צילום: יחצ

"שווי תעשיית האלקטרוניקה העולמית מגיע לטריליוני דולרים ולתחום ה-EDA וה-IP, עם שווי של כ-10 מיליארד דולרים, יש חלק גדול בכך. ה-EDA וה-IP הם בעסקי הליבה של קיידנס, לכן נמשיך להתמקד בכך, להיות חלק מרכזי בעולם הסמינקונדקטורס ולהוביל את התעשייה למצוינות. זה זמן מרגש לתעשייה בה חברות שבבים וסיליקון משלבות אלמנטים של חברות מערכות, ואלו האחרונות משקיעות יותר ויותר בפיתוח שבבים. המגמה הזו מייצרת חדשנות נוספת עבור קיידנס וגם הזדמנויות בעולם ה-ML תוך כדי מינוף הפתרונות והמוצרים שלנו. כיום קיידנס מספקת פורטפוליו פתרונות ומוצרים מלא, הן עם כלי האימות שלנו והן ביכולות ה- Digital Flow, בנוסף לחוזק שלנו בתחום ה-Analog Flow. יכולות אלה עוזרות ללקוחותינו להאיץ את החדשנות שלהם בדגש על זמני יציאה לשוק. כך אמר אנירוד דווגאן (Anirudh Devgan), נשיא קיידנס (cadence), אשר הגיע לישראל לפתוח את CDNLive 2019, הכנס הטכנולוגי השנתי ה-18 של קיידנס בישראל.

הכנס נחשב לאירוע המקצועי הגדול ביותר בישראל למשתמשים ומפתחים בתעשיית ה-EDA (מיכון התכנון האלקטרוני) בעולם השבבים. בין הדוברים המרכזיים בכנס ניתן לציין את, דב מורן, מנהל שותף בקרן הון-סיכון Grove Ventures, שלומית וייס, סגנית נשיא בכירה בחטיבת הסיליקון במלאנוקס, וענת שקד, מייסדת-שותפה ומנכ"לית Nexite. 


עוד אמר דווגאן- "נוסיף לתמוך בלקוחותינו בעולמות הענן אשר צוברים תאוצה. חברות גדולות וקטנות עוברות יותר ויותר לענן (הציבורי וההיברידי) בשילוב עם יכולות ענן "on-prem" וכוחות מחשוב מקומיים. לכן, הענן ההיברידי חשוב מאוד להתפתחות הטכנולוגית ולחדשנות של עסקים ואנו נמשיך לתרום לכך ולספק טכנולוגיות "מוכוונות-ענן" בעזרת ספקיות הענן הגדולות כיום, שהן שותפות טבעיות באקו-סיסטם של קיידנס. "


אדר סגל, מנהל מרכז המכירות של קיידנס ישראל, אשר פתח את הכנס, סיפר בגאווה כי "גם השנה, כמו בשנים קודמות, קיידנס נבחרה לאחד ממקומות העבודה הטובים בעולם. נמשיך לעבוד שיתוף פעולה הדוק עם עובדינו, לקוחותינו ושותפינו, על מנת להמשיך להיות ראויים לתואר זה".
מאות מבכירי תעשיית השבבים וה-EDA בישראל, בהם לקוחות, שותפים טכנולוגיים ועסקיים, קיבלו במהלך הכנס מידע עדכני על הטכנולוגיות המתקדמות של קיידנס ושותפיה בתעשייה במסגרת שבעה מסלולי תוכן בנושאים שונים:


Custom IC and Analog, Full-Flow Digital Design and Signoff, SoC and System Verification, IP and Block Verification, PCB Design and System Analysis, IP Solutions and Education Services.

 

עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
מייקל דל מציג: העשור הבא של הנתונים
יו"ר ומנכ"ל דל טכנולוגית אמר את הדברים בוועידת דל טכנולוגיות שהתקיימה באוסטין טקסס. אלה אמנם מטרות פשוטות, וכדי להשיג אותם יש צורך במאמץ...
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
קיידנס השיקה את מערכת הקישוריות בין שבבים UltraLink D2D
ליפ בו טאן, מנכ"ל קיידנס העולמית: " קיידנס השיגה תוצאות תפעוליות חזקות ברבעון השני של 2019, עם צמיחה של 12 אחוזים משנה לשנה, בכל קווי המוצר...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות