פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
Alice cam d HI Courtesy of Eviation Aircraft 1
 אב טיפוס של מטוס נוסעים חשמלי של חברת Eviation. הדמייה: דאסו סיסטמס


דאסו סיסטמס הודיעה היום כי חלוצת הניידות האווירית החשמלית, Eviation Aircraft, השתמשה בפלטפורמת ה-3DEXPERIENCE בענן כדי לפתח את אב-הטיפוס הראשון של מטוס הנוסעים האזורי, בעל פליטת אפס וממונע חשמל – אליס – בתוך שנתיים.


במירוץ ליצירה ומסחור של קטגוריות חדשות של מערכות ניידות אווירית בנות קיימא, Eviation Aircraft האיצה את פיתוח אב-הטיפוס על ידי שימוש בחוויית הפתרונות התעשייתיים "Reinvent the Sky" על בסיס פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס ובתמיכה ושיתוף בפרויקט של חברות סיסטמטיקס ואדקום, מפיצות של דאסו סיטסטמס בישראל. פתרון ענן מדרגי זה תומך בגישה ההוליסטית של החברה ל-3D, תכנון מורכב וסימולציות זרימה עם שיתוף פעולה משופר, תוך כדי אבטחת מידע מלאה בסביבה יחידה משותפת, המבוססת סטנדרטים אחידים.


"המעבר למטוסים ממונעי חשמל אינו שאלה של האם, אלא מתי. בעת שאנו שואפים להנגיש נסיעות אוויריות נקיות לכל, היינו חייבים להיות מסוגלים להפיק מוצר שאנשים סומכים עליו, ישבו בו ויטיסו אותו, ולעשות זאת במהירות," אמר עומר בר-יוחאי, מנכ"ל Eviation Aircraft. "הדרך הנכונה לעשות זאת הייתה להשתמש בכלים שנרצה להשתמש בהם בטווח הרחוק, ולעבוד בענן כדי להבטיח גישה מהירה ומאובטחת ושיתוף פעולה עולמי. כשבחרנו את פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE היינו סטארט-אפ בשלב מוקדם עם משאבים וזמן מוגבלים. פיתחנו את אב-הטיפוס שלב המסחרי שלנו מהר יותר משיכולנו לדמיין, וכבר החתמנו את הלקוח הראשון שלנו בארה"ב."


Eviation Aircraftהבינה שעל מנת להפוך את אב-הטיפוס למוצר שניתן לייצר בכמויות של מאות בכל שנה, עליה להעצים את מהנדסיה ולצייד אותם בכל היכולות והידע הדרושים לטווח ארוך על מנת לבסס מוצר מושלם שישרת גם את הדור הבא.


בעת כניסתו לשוק המסחרי, אליס יהיה כלי טיס הנוסעים האזורי החשמלי הראשון בעולם, ויהיה מסוגל לשאת תשעה נוסעים ושני אנשי צוות בטעינה יחידה למרחק של 1050 ק"מ בגובה 3050 מטר.

Alice cam d HI Courtesy of Eviation Aircraft 1
"דאסו סיסטמס עובדת עם חברות בכל הגדלים, כולל חברות חדשות כמו Eviation Aircraft, שמשתתפות ברנסנס אמיתי בתעופה ובחלל, ומשנות את הדרך בה נוסעים בעולם," אמר דוד זיגלר, סגן נשיא, תעשיות התעופה, החלל והביטחון, דאסו סיסטמס. "פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE מספקת פתרונות המותאמים לחברות חדשניות אלו ליישום דרכים חדשות להמשגה, תכנון, ייצור, בחינה, הסמכה והפעלה של התוכניות שלהם."

עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
TSMC מגדילה את ההוצאה ההונית במיליארד דולר, צופה שצומתי 5 ננומטר יהיו הצלחה גדולה
בטכנולוגיית הייצור N5 של TSMC יש שיפורים משמעותיים יחסית לתהליך הייצור N7 של החברה (צפיפות טרנזיסטורים גבוהה פי 1.8, תדר +15% או צריכת חשמל -20%),...
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
יצרני הזיכרונות הופכים לקצת יותר ירוקים
סמסונג, מיקרון וחברות אחרות עובדות על זיכרונות דלי פחמן ובני קיימא  
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות