פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

SMIC תיכנס למו"פ של 7nm, אומר המנכ"ל

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני

 

smic_logo
 

 

Semiconductor Manufacturing International Corporation (SMIC),

 

יצרנית השבבים הסינית Semiconductor Manufacturing International (SMIC) מתכוונת להתחיל במו"פ של טכנולוגיית תהליך 7nm בהמשך 2017, לדברי המנכ"ל והנשיא צו-יין צ'יו.


SMIC תצטרף ליצרניות השבבים הגדולות בעולם כגון אינטל, Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC), סמסונג אלקטרוניקס ו-Globalfoundries שמסוגלות לייצר שבבי 7nm, אמר צ'יו, והוסיף שיצרנית השבבים הסינית הגבירה בשנים האחרונות את ההתמקדות בטכנולוגיות של צמתים מתקדמים עם הוצאות מו"פ שנתיות שמהוות עד כדי 12-13% מההכנסות.
SMIC הוציאה הוצאה הונית של קרוב ל-2.7 מיליארד דולר ב-2016, גבוהה יחסית בהשוואה לרמות של השנים הקודמות, ציין צ'יו. באותה שנה החברה רשמה הכנסות שיא של 2.9 מיליארד דולר עם גידול של 30.3% לעומת השנה הקודמת.
SMIC מפתחת טכנולוגיות של צמתים מתקדמים עם וואווי ומכון המחקר של נאנו- אלקטרוניקה Imec, ציין צ'יו. החברה גם עובדת עם ספקים רבים של שירותי תכנון מעגלים מודפסים, ביניהם Brite Semiconductor, Cadence Design Systems, Synopsys, ARM ו-Mentor Graphics, ומשתפת פעולה עם ספקי ציוד וחומרים כגון Applied Materials, Advanced Micro-Fabrication Equipment (AMEC), Shin-Etsu Handotai ו-Sumco.
לגבי הקצה האחורי, SMIC חוברת ל-Jiangsu Changjiang Electronics Technology (JCET) ושתי החברות הקימו מיזם משותף כדי ליצור שרשרת אספקה שלמה יותר לייצור של צמתים מתקדמים, אמר צ'יו. חוץ מזה, SMIC מתכוונת להרחיב עוד את קווי הייצור של 12 אינטש, הוסיף צ'יו.
בנוסף, צ'יו הביע אופטימיות לגבי הביקוש לשבבים ליישומים המתפתחים של האינטרנט של הדברים בסין. SMIC מתכוונת להשיק טכנולוגיית תהליך 40ULP בהמשך 2017 עבור מוצרים מתקדמים כדי להרחיב עוד את היצע המוצרים שלה למגזר, לדברי צ'יו.

.

עוד בתחום ייצור - FABS

כתבות נוספות בתחום

‫יצור (‪(FABs‬‬
שבבי תהליכי SiP ו-AiP יצברו תנופה ליישומי דור 5 ב-2020
מערכות במארז (SiP) ייצברו תנופת צמיחה משמעותית ב-2020 כי הן יהיו מאוד נחוצות כדי לעבד התקני קישוריות אלחוטית כולל מודולי קצה קדמי של RF, מודולי...
קרא עוד
‫יצור (‪(FABs‬‬
TSMC מכריזה על שילוב אדם-מכונה בייצור חכם
לדברי AC הואנג, סגן מנהל מרכז הייצור החכם של החברה, רבים מהעובדים בקווי הייצור של TSMC התאימו בהדרגה את התפקיד שלהם מהפעלת מכונות לניטור...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות