פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

TSMC משיגה הזמנות ל-12nm מחברות פאבלס

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני

 

TSMCLOGO
 


Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) הבטיחה הזמנות לשבבי 12nm מאנווידיה, מדיה-טק, Silicon Motion Technology ו-HiSilicon עבור מוצרי השבבים השונים של חברות הפאבלס, לפי מקורות בענף.
תהליך ה-12nm של TSMC יכול למנוע מסמסונג ו-Globalfoundries להרחיב את עסקי תהליכי ה-FD SOI 14nm ו-12nm, בהתאמה, שלהן, אמרו המקורות. תהליך ה-12nm של TSMC הוא גרסה קטנה יותר של טכנולוגיית ה-16nm של יצרנית השבבים, שכבר מוצעת בשלוש גרסאות תהליכים, ומגיעה עם דליפה נמוכה יותר ומאפייני עלות טובים יותר.
אנווידיה תשתמש בתהליך ה-nm12 של TSMC לייצור מעבדים גרפיים למחשבי בינה מלאכותית ולמכוניות שנוהגות את עצמן, ואילו מדיה-טק מתכננת להשיק סדרת מערכות על שבב שתיוצר באמצעות טכנולוגיית תהליך ה-12nm של TSMC, ציינו המקורות.
ספקית המעגלים המודפסים לבקרי התקני זיכרון Silicon Motion מתכננת להשיק חמש סדרות של בקרי SSD ב-2017 והשבבים ייוצרו באמצעות טכנולוגיית תהליך ה-28nm של TSMC, ציינו המקורות. Silicon Motion מתכוונת להציג את סדרת בקרי ה-SSD הארגוניים מהדור השני שלה שתיוצר על ידי TSMC באמצעות תהליך ה-12nm של החברה ב-2018, וגם תאמץ את תהליך ה-12nm של TSMC כדי לייצר את בקר ה-SSD לקוח ומוצרי ה-UGS מהדור החדש שלה, אמרו המקורות.
לגבי תהליך ה-10nm של TSMC, טכנולוגיית הצמתים השיגה הזמנות מאפל, מדיה-טק ו-HiSilicon, לדברי המקורות.
TSMC התחילה את הייצור של שבבי 10nm עבור סדרת אייפון 8 מהדור הבא של אפל, אמרו המקורות. הייצור נפגע בעבר בגלל בעיות שקשורות לעירום רכיבים בתהליך האריזה InFO בקצה האחורי, אבל הן כבר נפתרו, אמרו המקורות.
בנוסף, למדיה-טק היו קודם תוכניות להשיק שתי סדרות של 10nm- ה-X30 וה-P35 - אבל התוכניות לשבב האחרון בוטלו בכלל היעדר תמיכה מהלקוחות הגדולים שלה, אמרו המקורות.

עוד בתחום ייצור - FABS

כתבות נוספות בתחום

‫יצור (‪(FABs‬‬
שבבי תהליכי SiP ו-AiP יצברו תנופה ליישומי דור 5 ב-2020
מערכות במארז (SiP) ייצברו תנופת צמיחה משמעותית ב-2020 כי הן יהיו מאוד נחוצות כדי לעבד התקני קישוריות אלחוטית כולל מודולי קצה קדמי של RF, מודולי...
קרא עוד
‫יצור (‪(FABs‬‬
TSMC מכריזה על שילוב אדם-מכונה בייצור חכם
לדברי AC הואנג, סגן מנהל מרכז הייצור החכם של החברה, רבים מהעובדים בקווי הייצור של TSMC התאימו בהדרגה את התפקיד שלהם מהפעלת מכונות לניטור...
קרא עוד 

תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות