פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

מפעלי ייצור השבבים מגבירים נוכחות בסין

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני

 

china_wall
חומת סין. מתוך ויקיפדיה

השוק הסיני צפוי לצרוך כ-13% מהמכירות של יצרני השבבים הטהורים בעולם בשנת 2017, בהשוואה ל- 12% בשנה שעברה. כך מעריכה חברת המחקר IC Insight

מכירות מפעלי ייצור השבבים בסין צפויות להגיע ל -7 מיליארד דולר ב -2017, עלייה של 16% לעומת שנת 2016, לפי IC Insights. קצב הצמיחה הוא יותר מכפול מהצמיחה הכוללת של מכירות יצרניות השבבים הטהורות בשאר העולם, כך ציינה חברת המחקר.

TSMC צפויה להחזיק כ -46% ממכירות השבבים לשוק הסיני – סך של כ-3.2 מיליארד דולר, וגידול של עשרה אחוזים לעומת שנת 2016, כך מסרה IC Insights.

רוב יצרני השבבים TSMC, GlobalFoundries, UMC, Powerchip ו- TowerJazz - תכננו לבנות או להרחיב את ייצור ה-IC בסין, במהלך השנים הקרובות, כך ציינה IC Insights. רוב המפעלים הללו מתוכננים להתחיל בייצור בסוף השנה או בשנה הבאה, מעריכה IC Insights .

סין עושה מאמצים להרחיב את ענף ייצור המוליכים למחצה המקומי שלה. המדינה מתכננת להשקיע יותר מ -160 מיליארד דולר בענף בעשור הקרוב. אבל IC Insights ציינה כי השגת גישה לטכנולוגיות מתקדמות הפכה קשה עבור חברות סינים.
"כתוצאה מכך, חברות IC רבות בסין וגופים ממשלתיים הקימו מיזמים משותפים מובנים או שותפויות עם יצרניות השבבים כדי שיוכלו לקבל גישה טכנולוגיית הייצור המובילה. השותפויות מעניקות לחברות סיניות נגישות רבה ליכולת הייצור באמצעות טכנולוגיית ייצור מהשורה הראשונה, ומספקות ליצרנים נוכחות שוק מתמשכת וזרם הכנסות בתוך סין".
כדוגמה מביאה חברת המחקר את UMC שעבדה עם פוג 'ין ג' ין הואה החברה IC לבנות מפעל 300 מ"מ לייצור זכרונות DRAM באמצעות טכנולוגיית תהליך 32 ננומטר שפותחה על ידי UMC. GlobalFoundries הצטרפה לממשלת צ'נגדו ברבעון הראשון של 2007 כדי להתחיל בבניית מפעל ייצור פרוסות 300 מ"מ שיייצר מעגלים משולבים תוך שימוש בתהליכי ייצור 130nm ו 180nm תהליכים החל בתחילת 2018. TSMC החלה את בנייתו ב -3 מיליארד דולר של מפעל בבעלות מלאה בנאנג'ינג שבסין, המפעל ייצר מעגלים משולבים בטכנולוגיית 16 ננו-מטר החל במחצית השנייה של השנה הבאה; ואילו טאואר ג'אז חתמה על הסכם עם Tacoma סמיקונדקטור לבנות מפעל 200 מילימטרים ב נאנג 'ינג.

עוד בתחום ייצור - FABS

כתבות נוספות בתחום

‫יצור (‪(FABs‬‬
שבבי תהליכי SiP ו-AiP יצברו תנופה ליישומי דור 5 ב-2020
מערכות במארז (SiP) ייצברו תנופת צמיחה משמעותית ב-2020 כי הן יהיו מאוד נחוצות כדי לעבד התקני קישוריות אלחוטית כולל מודולי קצה קדמי של RF, מודולי...
קרא עוד
‫יצור (‪(FABs‬‬
TSMC מכריזה על שילוב אדם-מכונה בייצור חכם
לדברי AC הואנג, סגן מנהל מרכז הייצור החכם של החברה, רבים מהעובדים בקווי הייצור של TSMC התאימו בהדרגה את התפקיד שלהם מהפעלת מכונות לניטור...
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות