פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
hainan
 היינאן, סין המודרנית. מתוך PIXABAY.COM


בעקבות השקעה ממשלתית גדולה, אריזה ובדיקה של שבבים בסין הפיקו הכנסות של 29 מיליארד דולר ב-2017, והפכו את סין לצרכנית הגדולה ביותר של ציוד וחומרים לאריזת שבבים, לדברי SEMI.
ב-2017 סין היוותה 26% משוק חומרי האריזה הגלובלי, וההכנסות מחומרי אריזה בסין חזויות לעלות על 5.2 מיליארד דולר ב-2018, לדברי SEMI. 


שוק ציוד ההרכבה בסין הגיע להכנסות של 1.4 מיליארד דולר ב-2017, ונשאר הגדול ביותר בעולם עם נתח של 37%, ציינו ב-SEMI. ב-2017 ציוד הרכבה שיוצר בסין (כולל ציוד הרכבה שיוצר על ידי חברות בבעלות זרה ומיזמים משותפים) היווה 17% משוק ציוד ההרכבה בסין. ועם הצמיחה המהירה בשוק אריזת השבבים, הספקים הסיניים המקומיים של חומרי אריזה גדלים עם הענף ומתחילים עכשיו לשרת חברות אריזה בינ"ל גדולות, ציינו ב-SEMI.
בהשוואה לאזורים אחרים של העולם, ההשקעה של סין באריזה ובדיקה של שבבים צמחה הכי מהר בעשר השנים האחרונות כשיצרנים מקומיים קיבלו תמיכה רבה מהמימשל הלאומי והמקומי להגדיל את קיבולת היצור והיכולות הטכניות, הוסיפה SEMI.


Jiangsu Changjiang Electronics Technology (JCET), Kunshan Huatian Technology Electronics ו-Tongfu Microelectronics הן כעת שלוש חברות האריזה הגדולות בסין. הן גם נכנסו לרשימת עשר חברות ה-OSAT (הרכבת ובדיקת שבבים במיקור חוץ) המובילות הגלובליות בעקבות התרחבויות ורכישות מ-2012 עד תחילת 2016, לדברי SEMI.
בנוסף, כאזור חשוב של ייצור מוצרי לדים, עלתה החשיבות של סין בענף אריזת השבבים. מגזר מוצרי הלדים של סין גדל ל-13.4 מיליארד דולר (מחצית מאריזת שבבים) ב-2017.

המכס הגבוה בסין על פוליסיליקון מתוצרת אירופה יסתיים באוקטובר

סין הודיעה שמכסי המגן נגד הצפה ונגד סובסידיות שהוטלו על סיליקון רב גבישי (פוליסיליקון) מתוצרת אירופה יפקעו ב-31 באוקטובר 2018.
משרד המסחר של סין החליט באפריל 2017 להאריך את המיסוי ב-18 חודשים עד ל-31 באוקטובר 2018. אבל יצרנים סיניים או כל צד קשור שרוצים שהמיסוי יוארך עוד יכולים להגיש בקשה לבחינה ממשלתית מחודשת 60 יום לפני תאריך הפקיעה.
יצרני פוליסיליקון סיניים מתכוונים לבקש בחינה חוזרת כי ביטול המכסים ילחץ עליהם. אבל יצרנים סיניים של פרוסות, תאים ומודולים סולריים מתנגדים ברובם להארכת המיסוי, כי ההיצע המקומי של פולי סיליקון בטוהר גבוה רחוקה מלהספיק, ומאלץ את היצרנים הסיניים של פרוסות סיליקון חד גבישי להסתמך במידה רבה על חומרים מיובאים.

עוד בתחום ייצור - FABS

כתבות נוספות בתחום

‫יצור (‪(FABs‬‬
TSMC וגלובל פאונדריז הגיעו להסדר ומחקו התביעות ההדדיות
מדובר בתביעת נגד לתביעות שהגישה גלובל פאונדריז באוגוסט האחרון בארה"ב ובגרמניה, בטענה כי TSMC מפירה 16פטנטים של גלובל פאונדריז.
קרא עוד
‫יצור (‪(FABs‬‬
TSMC הגישה תביעה נגדית נגד גלובל פאונדריז בגין הפרת פטנטים
מדובר בתביעת נגד לתביעות שהגישה גלובל פאונדריז באוגוסט האחרון בארה"ב ובגרמניה, בטענה כי TSMC מפירה 16פטנטים של גלובל פאונדריז.
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות