פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

HMC

זיילינקס (Xilinx), מפתחת הרכיבים המתיכנתים (FPGA), ו-Pico Computing, החברות בקונסורציום ה-Hybrid Memory Cube–HMC (זיכרונות  DRAMעם ממשק טורי מהיר), הכריזו על ממשק לHMC- הראשון בתעשייה הפועל בקצב של 15 ג'יגהביט בשנייה, ומתממשק עם כל משפחת הרכיבים המתכנתים ממשפחתAll Programmable UltraScale של זיילינקס.

רכיבי ה- UltraScale של זיילינקס תומכים ברוחב פס מלא של HMC דרך ארבעת הערוצים שיש לו, הכוללים 64 טרנסיברים (16 לכל ערוץ) ופועלים בקצב של עד 15 ג'יגהביט בשנייה. בקר ה-HMC שפותח בטכנולוגיה ייחודית של Pico Computing, מספק רוחב פס גבוה ונתוני ביצועים\ואט יוצאים מהכלל, ברכיב קטן ומודולרי הניתן להרחבה.

הפתרון המשולב מאפשר למהנדסים להתחיל בתכנוןHMC  בקצב של 15 ג'יגהביט בשנייה, עבור יישומים בתחומים כגון: מחשוב עתיר ביצועים, עיבוד חבילות נתונים, עיבוד צורת הגל ועיבוד של וידאו ותמונות. ה-HMC הוא פתרון של זיכרון עתיר ביצועים המספק רמות חסרות תקדים של רוחב פס, יעילות הספק ואמינות. קונסורציום ה-HMC פיתח את המפרט של טכנולוגיה זו וממשיך לבנות את המערכת האקולוגית כדי לאפשר אימוץ רחב היקף שלה.

"לקוחות יכולים כעת למנף את הרכיבים המתכנתים היחידים בתעשייה של זיילינקס בטכנולוגיה של 20 ננומטר, המגיעים יחדיו עם IP בדוק שמאפשר מימוש של התממשקות ל-HMC בקצב של 15 ג'יגהביט בשנייה", מציינת תמרה שמיטץ, מנהלת בכירה לשיווק טכני של תחומי ההספק והזיכרון בזיילינקס. "רכיבי ה-UltraScale FPGAs, הזמינים כיום בשוק, הם הרכיבים היחידים שמסוגלים לתמוך בכל ארבעה הערוצים שיש ל-HMC ובכך מאפשרים לנצל את מלוא רוחב הפס אל הזיכרון ואליו, עם טרנסיברים נוספים המשמשים מעבר נתונים ובקרה".
בקר ה-HMC של Pico Computing הינו בקר מרובה פרמטרים המסייעים לקונפיגורציית מערכת אופטימלית, במטרה לעמוד במטרות התכנון הייחודיות של כל לקוח. ערוצי ה-HMC  מטפלים במספר וברוחב הפורטים הפנימיים, במהירויות השעון, הספק, ביצועים, שטח ופרמטרים נוספים המאפשרים קבלה מדויקת של הביצועים הנדרשים.

עוד בתחום FPGA

כתבות נוספות בתחום

‫‪FPGA‬‬
NVIDIA הטמיעה את מערכת Protium X1 החדשה של קיידנס להאצת פיתוח התוכנה של מעבדים גרפיים עם קיבולת גדולה
"פלטפורמת Protium X1 מאפשרת לנו לראשונה, לפתח את תכנוני ה-GPU הגדולים שלנו על בסיס FPGA ", אמר נארנדרה קונדה (Narendra Konda), מנהל הנדסת חומרה ב-NVIDIA
קרא עוד
‫‪FPGA‬‬
אינטל רוכשת את eASIC שהוקמה ע"י הישראלי צבי אורבך
אינטל רכשה את חברת eASIC תמורת סכום שלא פורסם, במטרה לנצל את יכולותיה של החברה החלוצה בתחום פיתוח אלטרנטיבה זולה ל- ASIC לקבוצת ה- FPGA שלה.
קרא עוד


תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות