פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

windriver

על פי דוח של חברת המחקר VDC Research עולה כי ווינד ריבר מדורגת כמובילת שוק מערכות ההפעלה זמן אמת (RTOS) ולינוקס במערכות משובצות מחשב (Embedded Linux). הדוח של VDC - "השוק הגלובלי עבור IoT ומערכות הפעלה משובצות" סוקר את השוק הגלובלי עבור RTOS מסחריים, מערכות הפעלה שאינן זמן אמת, ומוצרים ושירותים הקשורים בהן.

על פי VDC, ווינד ריבר שומרת על מעמדה כמובילת שוק ה- RTOS בטווח הרחוק על בסיס הכנסות גלובליות ממערכת ההפעלה VxWorks ושירותים קשורים. VDC מדווחת כי ווינד ריבר מובילה גם את שוק הלינוקס המסחרי המשובץ זו השנה השביעית ברציפות, בהתבסס על הכנסות גלובליות מפלטפורמת Wind River Linux ושירותים נלווים.

"האינטרנט של הדברים הגדיר מחדש את סוגי הפתרונות שארגוני הנדסה ופיתוח דורשים כדי להביא לשוק מוצרים איכותיים וכן יצר אתגרים גם לסביבת ספקי טכנולוגיות משובצות מחשב, הנדרשים להשתנות בהתאם", אמר כריס רומל, סגן נשיא ב- VDC. "ההובלה ארוכת הטווח של ווינד ריבר בשוק מערכות ההפעלה משובצות מחשב היא עדות לחדשנות המתמשכת של החברה ולהשקעות שהיא מבצעת במערך המוצרים שלה".

"ההובלה המתמשכת של ווינד ריבר בעולם מערכות ההפעלה היא עדות ליכולות שלנו לתת מענה לדרישות המדויקות ממערכות משובצות מחשב מזה למעלה משלושה עשורים, ולמענה היעיל שלנו לצרכים עסקיים אמיתיים", אמר בארי מיינץ, נשיא ווינד ריבר. "אנו מייחסים חשיבות רבה למשוב שמגיע מבסיס הלקוחות שלנו, על מנת להבטיח כי היצע פתרונות ה- VxWork והלינוקס שלנו יכיל את מירב המאפיינים החדשניים ואת כלל היכולות הנדרשות, על מנת לעמוד בדרישות שוק הIoT, המתפתח תדיר".

הכרה זו כמובילה בתחום מערכות הפעלה  בזמן אמת מגיעה מיד אחרי הרחבת מערך המוצרים של ווינד ריבר, עם השקת מערכות ההפעלה החינמיות לריבוי ארכיטקטורות המקושרות לענן, Wind River Rocket ו- Wind River Pulsar Linux. אלו מצטרפות ל- VxWorks ו- Wind River Linux כחלק ממערך Wind River Helix של מוצרים המאפשרים התקדמות באינטרנט של הדברים, החל מאבטחה וניהול מכשירים חכמים בקצה, דרך שערי גישה, לרוחב הרשת ועד לענן.


עוד בתחום תוכנות משובצות

כתבות נוספות בתחום

‫תוכנות משובצות‬
פולקסווגן ו-NXP מציגות את המכונית הראשונה שמשתמשת ב-UWB כדי להילחם בגניבה באמצעות מימסר
היכולת לקבוע במדויק מידע מרחבי עם דיוק מאוד גבוה עד כדי סנטימטרים בודדים ועם השהיה קצרה, הופכת את UWB, או טכנולוגיה לטיווח מדויק, לאידיאלית...
קרא עוד
‫תוכנות משובצות‬
בגל הבא של מכשירי האינטרנט של הדברים עם בלוטות' אולי לא יהיו סוללות
בלוטות' 5 החדש מציע שיפורים בביצועים בהשוואה לבלוטות' הוותיק: טווח ארוך פי ארבעה, מהירות כפולה וקצב העברה פי שמונה
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות