פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

IDC: ההוצאות על IOT צפויות להגיע לכמעט 1.3 טריליון בשנת 2019

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני

Internet_of_Things

 

מחקר של IDC חושף כי ההוצאות העולמיות על האינטרנט של הדברים (IOT) יצמחו בשיעור ממוצע של 17% לשנה מ-699 מיליארד דולר בשנת 2015 ל-1.3 טריליון דולר בשנת 2019.

 

בחלוקה לפי בסיס גיאוגרפי, אסיה פסיפיק היא המובילה הברורה באימוץ הטכנולוגיה כאשר היא מוציאה על ציוד ושירותים ל-IOT למעלה מ-40% בשנת 2015. צפון אמריקה ומערב אירופה הם האזורים הגדולים במקום השני והשלישי עם הוצאה משולבת של יותר מ-250 מיליון דולרים. האזורים שחווים את הצמיחה המהירה ביותר בהוצאות IOT בתקופת התחזית של חמש השנים הם אמריקה הלטינית  (צמיחה שנתית של 26.5%), ולאחריה מערב אירופה, ואירופה המרכזית והמזרחית.

 

"תחזית ההוצאות של אזור אסיה פסיפיק על IOT מסתמכת על שלוש דינמיקות: צרכי ההשקעה בטכנולוגיה של מדינות מתפתחות לא ייענו באופן מלא עם ה- IT המסורתי, ולכן הן מ שקיעות ב-IOT לצורך פיתוח תשתיות ומודרניזציה עסקית מקומית. בסין, הודו והפיליפינים למשל, משלבים יותר ויותר מרכיבי IOT. ומעמד הצרכני החדש המתפתח מאיץ את הוצאות עבור סחורות ושירותים, לרבות כאלה המכילים רכיבי IOT." אומר מרקוס טורצ'יה, , מנהל מחקר ב- IDC.

בחלוקה ענפית, תחומי הייצור והתחבורה הובילו את המכירות עם 165 מיליון ו-78.7 מיליארד דולרים בהתאמה. בחמש השנים הבאות התחומים הצומחים ביותר בהוצאות IOT יהיו הביטוח, שירותי בריאות והשוק הצרכני שצפוי לצמוח באופן חד במיוחד ולהגיע למקום השלישי.

תחומי הייצור והתחבורה נמצאים במצב שמאפשר פריסת IOT מהירה, אומר ורנון טרנר, סגן נשיא בכיר ב-IDC. "שתי התעשיות כבר חיברו את שרשרת האספקה, המוצרים, הלקוחות ואפילו את העובדים שלהם כבר כמה זמן ומגיעים לתוצאות עסקיות.

 

IDC הוסיף כי במרכז ומזרח אירופה וכן במזרח התיכון ואפריקה, קטגוריתה-IOT הצומחת ביותר תהיה בניינים חכמים, כאשר טכנולוגית IOT שמנצלת אוטומציה ואינטגרציה מתקדמות נמצאת בשימוש למדידה, מעקב, בקרה כדי לייעל פעילות בנייה ותחזוקה.

באמריקה הלטינית, קטגורית ה-IOT המהירה ביותר ההיא תחזוקה – חיישנים שיוצבו בשטח יאפשרו לחברות לנטר באופן אוטומטי את הציוד שמכרו.

באסיה נפוץ תחום הטלמטיקה לצרכי ביטוח המשמשת לעקוב אחר התנהגות הנהג באמצעות מכשיר ברכב, כשהנתונים נאספים במהירות ומשמשים לקביעת מדיניות ותעריפי ביטוח. הוסיפה חברת IDC.

עוד בתחום תוכנות משובצות

כתבות נוספות בתחום

‫תוכנות משובצות‬
פולקסווגן ו-NXP מציגות את המכונית הראשונה שמשתמשת ב-UWB כדי להילחם בגניבה באמצעות מימסר
היכולת לקבוע במדויק מידע מרחבי עם דיוק מאוד גבוה עד כדי סנטימטרים בודדים ועם השהיה קצרה, הופכת את UWB, או טכנולוגיה לטיווח מדויק, לאידיאלית...
קרא עוד
‫תוכנות משובצות‬
בגל הבא של מכשירי האינטרנט של הדברים עם בלוטות' אולי לא יהיו סוללות
בלוטות' 5 החדש מציע שיפורים בביצועים בהשוואה לבלוטות' הוותיק: טווח ארוך פי ארבעה, מהירות כפולה וקצב העברה פי שמונה
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות