פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

 

guy_sella
 גיא סלע, מנכ"ל סולאראדג'. צבי לנדאו מונה כממלא מקום

 

סולאראדג' הודיעה היום כי מצבו של המנכ"ל, היו"ר המשותף והמייסד של החברה, גיא סלע, התדרדר והוא נאלץ לצאת לחופשה מידית כדי לטפל בבעיות הבריאות שלו.
מועצת המנהלים הודיעה כי מינתה את צבי לנדאו למנכ"ל בפועל."


"כפי שידוע, לנדאו היה חלק מצוות הנהלת החברה מאז 2009, ויש לו רקורד מוכח במכירות וביצוע," אמר נדב צפריר, שרק לפני כשבוע מונה ליו"ר משותף של סולאראדג'. . נסיבות הפגישה הזאת עצובות מאוד עם זאת, הדירקטוריון בטוח כי הוא ימשיך לקחת את החברה קדימה על הנתיב הנוכחי של הצמיחה וההצלחה."
לנדאו שימש סגן נ שיא למכירות גלובליות מאז הצטרפו לסולראדג' ב-2009. לפני כן החזיק לנדאו בכמה משרות טכנולוגיה וניהול בחברת אפלייד מטיריאלס, בחומרים יישומית, כולל בתפקידו האחרון, כסמנכ ל ומנהל כללי של חטיבה העוסקת בפיתוח משטחים סולאריים.


במקביל הודיע ההחברה על מינויו של אורי בכור כקצין תפעול ראשי.
לבכור מעל עשרים שנות נסיון בתפקיד סגן נשיא בכיר בחברת פלטרוניקס. תפקידו האחרון היה סמנכ"ל בכיר, למכירות גלובליות באירופה ואמריקה, שם פיקח על יותר מ-40 אתרי ייצור והיה אחראי על הכנסות של יותר מעשרה מיליארד דולרים.
"אני נרגש מאוד להצטרף סולארדג ' במהלך ההתרחבות המתמשכת שלה באמצעות רכישות וצמיחה אורגנית," אמר בכור. "הייתי המנהל הכללי של פלטרוניקס ישראל כאשר SolarEdge החלה הייצור ב-2010, ואני מכיר היטב את המוצרים ורבים של צוות ניהול ותפעול. אני מתכבד ומוכן להתייחס להזדמנויות ולאתגרים הטמונים מראש, הצהיר מר בכור."
"אורי הוא תוספת מרכזית לצוות ההנהלה הגדל והצומח שלנו", אמר נדב צפריר, יו ר משותף של סולארדג '. "אנו נרגשים לקבל את פניו לצוות שלנו ובטוח שהוא ישפר באופן משמעותי את יכולות התפעול והביצוע שלנו. בכור יוכל לתרום במידה רבה להיבטים התפעוליים הדרושים כדי להגדיל הן את עסקי האנרגיה החכמה שלנו והן את העסקים שרכשנו לאחרונה, לרבות תאי יון ליתיום וסוללות של Kokam.

 
 עוד בתחום תוכנות משובצות

כתבות נוספות בתחום

‫תוכנות משובצות‬
פוג'יטסו זוכה בפרס הראשון לתחזוקה חזויה באתגרי ה AI של איירבוס
חברת פוג'יטסו אמורה להתחיל בייצור המוני של התקני חשמל מבוססי  GaN במחצית השניה של 2013.
קרא עוד
‫תוכנות משובצות‬
פולקסווגן ו-NXP מציגות את המכונית הראשונה שמשתמשת ב-UWB כדי להילחם בגניבה באמצעות מימסר
היכולת לקבוע במדויק מידע מרחבי עם דיוק מאוד גבוה עד כדי סנטימטרים בודדים ועם השהיה קצרה, הופכת את UWB, או טכנולוגיה לטיווח מדויק, לאידיאלית...
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות