פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

TPG Capital השלימה את רכישת ווינד ריבר מאינטל

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
Wind River Image 1
 איור: וינד ריבר

TPG Capital (TPG) - , פלטפורמת השקעות פרטיות הגלובלית של חברת הנכסים האלטרנטיביים TPG, הוגיעה על השלמת הרכישה של ווינד ריבר (Wind River), חברה מובילה באספקת תוכנה עבור אינטרנט של דברים (IoT). כזכור, ב- 3 באפריל 2018 הודיעה TPG על הרכישה של ווינד ריבר מאינטל. תנאי העסקה לא פורסמו.

מזה קרוב ל- 40 שנה מסייעת ווינד ריבר לספקי טכנולוגיה המובילים בעולם להעצים דור אחרי דור של השירותים הבטוחים והמאובטחים ביותר בעולם. תוכנות החברה מריצות את מערכות המחשוב של התשתיות המודרניות החשובות ביותר, והיא מאיצה את ההתפתחות ממערכות אוטומטיות לאוטונומיות ברחבי מערך מגוון של מקרי שימוש, מרובוטים שיתופיים עד לרחפנים מסחריים וצבאיים, ממכוניות מקושרות עד לרצפת מפעל מקושרת, כמו גם רשתות התקשורת החכמות שתומכות ביישומים אלה.

את החברה העצמאית החדשה יוביל ג'ים דוגלס, נשיא ומעתה מנכ"ל ווינד ריבר. נהאל ראג', שותף וראש השקעות טכנולוגיה ב- TPG, יכהן כיושב ראש פעיל של מועצת המנהלים של החברה.

"ווינד ריבר ממנפת את העוצמה של IoT, מכשירים חכמים ומחשוב קצה, כדי לשנות באופן מהותי את תחומי התשתיות הקריטיות", אמר ראג'. "רכישה זאת מספקת לחברה את המשאבים הנוספים והמיקוד הדרושים כדי לבדל את עצמה עוד יותר כספקית מובילת שוק של תוכנה עבור IoT תעשייתי. אנו מצפים לעבוד בצמוד עם ההנהלה כדי לזהות ולממש הזדמנויות להשקיע בגידול אורגני ובמיזוגים ורכישות".

"זהו יום מרגש עבור ווינד ריבר. דרך שותפות זאת עם TPG יהיו לנו הזדמנויות חדשות לחדש ולפתח את פורטפוליו התוכנות שלנו המוביל בתעשייה, ליצור ערך נוסף עבור לקוחותינו ואקוסיסטם השותפים שלנו", אמר דוגלס. "רכישה זאת היא אישור ברור לערך הייחודי שהתוכנה שלנו מספקת עבור האצת טרנספורמציה דיגיטלית ברחבי תחומי תשתית קריטיים, ואנו שמחים לעבוד עם TPG בשלב הבא של מסלול הצמיחה שלנו".

ל- TPG יש היסטוריה של שותפות עם חברות דינמיות המשנות ומקדמות שווקים שונים דרך טכנולוגיה חדשנית. ההשקעות ברחבי פלטפורמות שונות כוללות את C3 IoT, CCC Information Systems, IMS Health, Intergraph, McAfee, Mediaware, Noodle.ai, ו- Zscaler.
Ropes & Gray LLP שימשה כיועצת משפטית ל- TPG, Goldman Sachs&Co, JPMorgan,RBL Capital Markets פעלו כיועצות פיננסיות ל- TPG.

עוד בתחום רכיבים

כתבות נוספות בתחום

‫רכיבים‬
הסיליקון קרביד משיג את יעדי הביצועים של המערכות במכוניות היברידיות וחשמליות
סיליקון קרביד יכול להתגבר על המגבלות המבניות של הסיליקון, ולספק רמות של ביצועים שאי אפשר היה להשיג קודם
קרא עוד
‫רכיבים‬
ECI, פעם ספינת דגל ישראלית, נמכרת לריבון האמריקנית בחצי מיליארד דולר
ענקית התוכנה ממסצ'וסטס תשלם לבעלי מניות ECI סך של 324 מיליון דולר במזומן ועוד כ-32.5 מיליון מניות של ריבון
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות